Pharmaceris, A, Sensireneal, Regenerujący krem przeciw­zmarszczkowy do twarzy SPF 10

Pharmaceris regenerujący krem przeciw­zmarszczkowy do twarzy SPF 10 Sensireneal doskonale regeneruje i wygładza naskórek. Aktywny kompleks peptydowy oraz witamina E skutecznie redukują istniejące zmarszczki oraz opóźniają proces starzenia się skóry. Stymulują procesy naprawcze przywracając skórze jędrność i odpowiednie napięcie. Masło Shea oraz higroskopijne cząsteczki gliceryny nawilżają i odżywiają skórę, tworząc z filtrem UV aktywną barierę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i fotostarzeniem. Zaawansowane naukowo, innowacyjne formuły Immuno-Prebiotic oraz Leukine-Barrier ukierunkowane są na regulację systemu immunologicznego skóry i łagodzenie podrażnień. Stymulują wzrost ochronnej, fizjologicznej mikroflory naskórka, zmniejszając nadwrażliwość skóry. Aktywnie zapobiegają podrażnieniom, zaczerwienieniom, świądowi oraz pieczeniu, wpływając na zdrowy wygląd i stan skóry.

Dobry krem dla wrażliwców

Jestem w trakcie zużywania chyba z 3 buteleczki kremu, mam nadzieję że moja skóra nigdy nie będzie miała go dość :).
+ krem dobrze nawilża,
+ szybko się wchłania, nie wiem czy to moja skóra go tak pije czy po prostu nie pozostawia żadnej warstwy na twarzy,
+ miły zapach i konsystencja,
+ dobry skład, niezapychający, a mam do tego skłonność,
+ współpracuje dobrze z podkładami (Rimmel Match Perfection i MF Facefinity),
+ higieniczne opakowanie z pompką.
Do minusów mogę zaliczyć cenę która ostatnio ulega wzrostowi (marzec - cena kremu 34,99 zł w SP i aptekach, dziś już to koszt 45 zł...). Niestety staje się to powoli czynnikiem powodującym ucieczkę mego wzroku ku innym kremom, choć nie wiem czy znajdę kiedykolwiek jeszcze tak dobry, a przerwa jakaś będzie konieczna w stosowaniu.
Póki co, dla alergików, atopowców i wrażliwców jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Trzy