Missha, Pure Source, Sheet Mask Pearl (Perłowa maseczka do twarzy)

Missha, Pure Source, Sheet Mask Pearl (Perłowa maseczka do twarzy)

Missha perłowa maseczka do wtarzy została wzbogacona ekstraktem z pereł sprawia, że matowa skóra staje się rozświetlona, oczyszczona i ożywiona.

wspaniała

Bardzo żałuję, że kupiłam tylko jedną maseczkę. Robiłam większe zamówienie kilka miesięcy temu i wrzuciłam do koszyka kilka masek w płachcie. Ta jest fantastyczna. Jedna z najlepszych. Jest idealnie nasączona i tworzy przyjemne spa dla skóry. Po zdjęciu skóra jest rozświetlona, gładziutka, coś wspaniałego. Nieco przypomina mi inną z Misshy, maskę ryżową, tylko tamta była bardziej sucha.
W saszetce zostaje bardzo dużo płynu, który można używać jako esencji. Dobrze zamknięta starcza mi na tydzień.

Bardzo fajna:)

Dopóki nie kupiłam książki "Sekrety urody Koreanek", nie miałam pojęcia o istnieniu maseczek w takiej formie. Od razu kupiłam kilka, w tym perłową. Maseczka cudownie relaksuje, skóra po niej jest naprężona i promienna. Przez chwilkę leciutko piekła mnie cera, ale uczucie szybko minęło i dałam się ponieść wyciszeniu i ukojeniu:) W tej chwili w sklepie Missha ta seria kosztuje... 2,90! Zaopatrzyłam się w zapas:)