Floslek, Lip Care Wazelina kosmetyczna do ust

Floslek, Lip Care Wazelina kosmetyczna do ust

Pielęgnacja i skuteczna ochrona ust przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych i środowiskowych (zmiana temperatury, słońce, wiatr). Wazelina kosmetyczna do ust Flos Lek lip care wygładza, nawilża i delikatnie natłuszcza usta. Intensywnie regeneruje, niweluje szorstkość i zapobiega pękaniu naskórka.

Uzywam tej wazeliny od kilku lat. Moje usta dzieki niej nabrały ślicznego koloru, są bardziej miekkie, nawilżone i nadaje się do torebki dzieki czemu mogę mieć ją zawsze przy sobie. To mój hit i nigdy jej nie zamienię :)

Tani i dobry produkt

Wazelina jest tania, ma bardzo przyjemny zapach, zmiękcza i nawilża usta, zapobiega pękaniu i wysychaniu, jest wydajna i w wygodnym opakowaniu warto wypróbować polecam

Poziomkowy zapach powala na kolana!

Zachęcona obietnicą poziomkowego zapachu i niską ceną skusiłam się na zakup :)

Puszka jest aluminiowa, zakręcana, co znacznie ułatwia jej użytkowanie - nie trzeba się martwić, ze się rozleci przy upadku, połamie, otworzy niespodziewanie czy też nie trzeba się siłować przy podważaniu by dostać się do produktu. Nie jest gruba, więc łatwo można ją wygiąć czy wgnieść, jednak w dalszym ciągu jest na pewno bardziej trwała niż plastik. Na jej opakowaniu znajduje się nalepka informująca co to za produkt skrywa się w środku, niestety z czasem zaczyna odchodzić i wyglądać mało estetycznie.

W środku znajdziemy wazelinę, niby nic nadzwyczajnego, a jednak! :) Biała, podczas rozsmarowywania przezroczysta, niby jak każda inna, jednak urzeka jednym małym drobiazgiem...

Zapach! Fenomenalny, intensywny, słodki, lekko truskawkowaty, poziomkowy! Bardzo intensywny, od razu stosowanie jest przyjemniejsze :)

Po nałożeniu zostawia wyczuwalną warstwę i lekko błyszczące (jakby wilgotne) usta.

Wazelinka jak wazelina, tworzy warstwę chroniącą przed mrozem, wiatrem czy innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, jest więc dobra na wysmarowanie się przed wyjściem z domu. należy jednak pamiętać, że skóra pod nią nie oddycha, nie można więc z nią przesadzać, bo skutkiem będą przesuszone usta czy też inne miejsca.
Nie należy jej mylić z produktem nawilżającym - nałożona nie przepuszcza powietrza, wiec i wilgoć nie ucieka, ale ja po prostu zatrzymuje, nie nawilża, nie polecam jej wiec na przesuszone miejsca na ciele, bo tylko pogorszy ich stan.

Jest jej dużo, bo aż 15ml, a wystarczy użyć niewielkiej ilości, by uzyskać zadowalający efekt. Jest niesamowicie wydajna, ja nie dałam rady jej zużyć w terminie ;)

Nie wiem czy kupię ponownie, ale tylko dlatego, że nie potrzebuję wazeliny w swojej kosmetyczce ;) Na ciało nie mogę jej stosować, a do ust wolę używać dedykowanych balsamów, gdyby jednak ktoś mnie zapytał o polecenie wazeliny, to z całą odpowiedzialnością powiedziałabym Poziomka od Floslek! :)

Uwielbiam

Bardzo ją lubię. Jest tania, wydajna, pięknie pachnie, a do tego na prawdę działa-usta są miękkie i delikatne. Daje bardzo fajny, naturalny efekt błyszczyka.

dobra

Nie jestem fanką różanych kosmetyków, ale ten przypadł mi do gustu. Wazelinka jest zamknięta w metalowym, małym pudełeczku, które idealnie nadaje się do torebki. Dodatkowo jest zakręcane, więc mamy pewność, że się nie otworzy. Zapach jest bardzo ładny, nie chemiczny i niezbyt intensywny. Sama wazelinka bardzo ładnie nawilża usta, nie klei się za bardzo. Fajny produkt

bardzo fajna :)

miałam kokosową. była naprawde bardzo dobra.. fajnie nawilżała, pięknie pachniała, i do tego wydajna i tania.. zakupiłam w Biedronce, gdzie wybór był spory - bodajże 5 czy 6 rodzajów. polecam :)

Smakowicie :)

Oceniam wersję poziomkową.
Cena : ok. 7 zł
Pojemność : 15 ml
Wazelinka zamknięta jest w dość wygodnym pudełeczku. Smak i zapach są bardzo przyjemne, faktycznie w wersji poziomkowej czuć poziomie :). Wazelina dobrze natłuszcza oraz nawilża. Do codziennego użytku jak najbardziej. Do głębszej regeneracji może być za słaba. Ogólnie polecam, miły produkt :).

Bardzo fajna

Zużyłam już wersję pomarańczową, waniliową dałam jako prezent a teraz się rozkoszuję poziomkową. Nie za bardzo jest się rozpisywać nad zwykłą wazeliną, ale ta jest wyjątkowo przyjemna w używaniu. Moim faworytem jest poziomkowa, która pachnie prawdziwą poziomką. Pomarańczowa i waniliowa także są "pyszne" i naturalne w zapachu. Genialnie się sprawdza jako ochronny krem do rąk (wystarczy naprawdę niewielka ilość), do ust, do zadrapanych czy przesuszonych miejsc na ciele. Za grosze mamy pudełeczko wydajnej wazeliny, które warto mieć w torebce, na szafce nocnej i tym podobnych miejscach. Polecam zakup

Bardzo fajna

Posiadam czekoladę i wanilię. Zaletą jest przedewszystkim niska cena, fakt że można ją kupić w Biedronce, nie przesusza ust i fajnie je natłuszcza. Polecam używanie w szczególności zimą. Długo się utrzymuje na ustach i ma świetny zapach, a neutralny smak. Nie lubię tego typu opakowań bo są niehigieniczne i mogłyby lekko koloryzować.

Super

Posiadam zapach czekoladowy waniliowy i winogronowy które kupiłam w biedronce. Zapachy są prawdziwe i takie pyszne. Wazelinki są tanie. Dobrze chronią usta i mają topliwą konsystencję. Są wydajne

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Zdecydowanie na tak

Wazelinka ukryta została w małym, niepozornym, łatwo otwieranym pudełeczku, o zapachu jak płatki róż, bez cienia chemicznej nuty, zapach przyjemny i naturalny, bardzo apetyczny. Konsystencja nie jest ani zbyt twarda ani zbyt lejąca, jest zwarta, niezbyt tłusta, nie klei się a nałożona na usta nadaje im naturalny połysk bez żadnego koloru. Dobrze nawilża, fajnie radzi sobie również z przesuszonymi, spierzchniętymi ustami. Wazelina nie roluje się na ustach. Polecam.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni

Codzienne mazidełko o lekkim działaniu

Oceniam wersję czekoladową:
+ niska cena ok. 5 zł
+ dostępna w Biedronce
+ duża pojemność, na pewno starczy na długo
+ ładny zapach
+ bardzo mi się podoba, że nie ma gorzkiego smaku. Mam niestety tendencję do częstego oblizywania się i czasami te mazidła maja takie smaki, że przez następną godzinę czuję w ustach coś gorzkiego, niedobrego, itp.
+ nieźle utrzymuje usta w ryzach, spoko mazidło do codziennego, częstego użytku

- jeżeli, ktoś ma usta w gorszym stanie, spierzchnięte, potrzebujące mocnego nawilżenia i regeneracji, to ten produkt na pewno w tym nie pomoże. Trzeba ten produkt potraktować jako zwykłe mazidło do ust o lekkim działaniu natłuszczającym ;)

Nie wiem czy kupię ponownie bo często wrzucam różne wazeliny do koszyka.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze napoczęte