Christian Dior, Addict Lipstick (Pomadka do ust (nowa wersja))

Christian Dior, Addict Lipstick (Pomadka do ust (nowa wersja))

Pojemność 3,5 ml

Pomadka Dior Addict zawiera hydrożelową formułę w tonacji pomadki zapewniając ustom blask i nawilżenie. Pomadka jest dostępna w 35 odcieniach i 3 rodzajach.

Efekt
perłowe
w sztyfcie
kryjące

jak na Diora przystało opakowanie jest piękne

Jak w tytule-trudno, żeby Dior wypuścił pomadkę w "zwykłym" opakowaniu. Na opakowaniu napis Dior dosłownie krzyczy ;) Opakowanie ładne, choć trochę ciężkie. W każdym razie rzuca się w oczy:)

Co do koloru-561 Wonderful-delikatny(choć w opakowaniu wydaje się być bardzo żywym różowym), na moich ustach wygląda naturalnie i ślicznie się błyszczy. Nie znalazlam jeszcze nigdy takiego koloru w żadnej innej pomadce.
Trwałość-jak błyszczyk. Dość szybko znika z ust. Choć delikatne drobinki pozostają na ustach. Nie wysusza ust. Nawilżenie takie sobie. Na pewno nie zastąpi balsamu czy pomadki ochronnej. Jest dość wydajna. Używalam jej zamiennie z innymi pomadkami i błyszczykami, w związku z tym starczyła mi na bardzo długo. Z powodu swojego koloru pod koniec bardzo ją oszczędzałam. Wczoraj się skończyła:(

Nie wiem, czy kupię ją ponownie, ponieważ na rynku jest tyle nowości, że moje zapasy pomadek i błyszczyków bardzo się powiększają i póki co nie planuję zakupu tej pomadki. Jeśli znajdę taki sam kolor w innej pomadce to już do Diora nie wrócę.

Jedna z moich ulubionych.

Posiadam pomadkę Dior Adddict Care&Dare kolor 557 pure peach. Jest to bardzo delikatny odcień, który wybrałam do siebie przy jasnej karnacji i blond włosach i jestem bardzo zadowolona gdyż pięknie się komponuje kolorystycznie. Pomadka ta jest bardzo nawilżona i wręcz sunie po ustach, pozostawiając na nich delikatny kolor i połysk, przy różnym świetle może wyglądać na "mokrą". Jest to jak na razie moja ulubiona pomadka i zawsze ją mam przy sobie, gdyż jest bardzo naturalna ale i również elegancka. Myślę że pomadka jest godna polecenia i zasługuje na plusik.

Jak balsam nawilżający

Jak to u DIOR bywa, cieszy ona przepięknym opakowaniem. Choć jak dla mnie plastikowa skuwka nie robi wrażenia. Konsystencja jest bardzo delikatna, a kolor ledwo widoczny na ustach, jeżeli więc któraś z was szuka pomadki, która będzie miała ładny intensywny kolor, to nie tutaj droga. Jest to produkt, który ma za zadanie intensywnie nawilżać nasze usta w ciągu dna i nadać im delikatny kolor, który nie utrzymuje się zbyt długo na ustach. Nawilżenie jest natomiast super, usta stają się miękkie, delikatne, a przy dłuższym stosowaniu poprawia się ich wygląd. Odcień na ustach można oczywiście stopniować, nakładając coraz to większe warstwy, ale myślę, że nie tędy droga. Jeśli szukasz pomadki, która ma nawilżać i pielęgnować usta, a nie oczekujesz intensywnego koloru to wart wypróbować. Raz na jakiś czas należy się nam przecież chwila luksusu.

Ekskluzywny gadżet

Przede wszystkim jest to gadżet, świadczy o tym opakowanie. Na pierwszy rzut oka widać, że to w nim jest większość naszych wydanych pieniędzy. Opakowanie jest solidne, dobrze wykonane. Sama szminka jest produktem nawilżającym, nadającym połysk. I tak jest, tu się sprawdza. Faktycznie ma konsystencję miękką, lekko się rozprowadza i czuć, że usta od razu są nawilżone. Bardzo ładnie nadaje im też blasku, kolor jest dość widoczny, mimo że jest lekka, pół transparentna szminka. Trwałość takich produktów jest marna, ale to jest oczywiste i Dior nie jest tu wyjątkiem. Producent wywiązuje się z obietnic, produkt robi to co ma robić. Jeśli ktoś ma potrzebę zakupu drogiego, eleganckiego gadżetu z górnej półki, który będzie równie ładny co nietrwały to polecam. Ja miałam.