Tonik brązujący

Tonik brązujący

Tonik brązujący z ekstraktami roślinymi z orientalnego drzewa hebanowego i orzecha włoskiego. Odświeża, nawilża, łagodzi podrażnienia, przywraca naturalne PH. Poprawia koloryt cery nadając jej piękny złocisty odcień.
Według mnie cała nowa seria Bielendy jest strzałem w dziesiątkę. Pomocna dla tych, którzy chcą podtrzymać swoją opaleniznę, jak i dla tych, którzy niewystarczająco się opalili i pragną poprawić koloryt swojej cery.

Troszkę wysuszał

To taki stary jest ten tonik, że już wycofany? W kwietniu go skończyłam:)

Niie polubiłam go. Wysuszał mi troszeczkę skórę. Nie brązowił wcale. Pachniał normalnie. Nic złego więcej nie wyrządził, ale dobrego też nic. Nigdy więcej go nie kupię, ale i tak nie będę mieć szansy;)

Używam tego produktu od: w kwietniu skończyłam
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Fajny tonik i niedrogi

Ostatnio staram się używać naturalnych kosmetyków i tak też wpadł mi w ręce ten tonik. Jest bardzo przyjemny w użyciu, ładnie zmywa twarz i nawilża jednak wcale nie opala. Poza tym jednym mankamentem widzę same plusy, stąd taka ocena.
Podsumowując - godny polecenia jako tonik ale opalenizny nie należy się po nim spodziewać.

Używam tego produktu od:miesiąca

świetny tonik NIEbrązujący

Myślę, że tonik ten mógłby się stać moim KWC, gdyby faktycznie był brązujący. Producent to obiecuje, a obietnica nie jest spełniona, dlatego jedna gwiazdka w dół.

Poza tym innych wad nie widzę. Bardzo ładnie pachnie, jest delikatny i nie podrażnia skóry. Dokładnie usuwa resztki makijażu, zanieczysczenia. Sprawia, że skóra staje się odświeżona i czyściutka ;) używając go mam wrażenie, że moja cera jest taka promienna (może to od tego brązowienia te promienie hehe :) )

Dostałam go od koleżanki, której nie podpasował. Jeśli znajdę, chętnie kupię znów

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Dieta na trądzik

Ulubiony

Mój ulubiony tonik. Świetnie nawilża, zmywa resztki makijażu i sprawia, że skóra staję się świeża i lekko brzoskwiniowa. Długo nie mogłam odszukać tego świetnego produktu, ale znalazłam w końcu z supermarkecie Kaufland za 7 złotych, więc bardzo tanio, a tonik jest wydajny. Ba bardzo delikatny zapach. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

rewelka!

uzywam tego kosmetyku od.. hoho!! Nie daje jakiegos spektakularnego efektu przybrazowionej cery, jednak skora wyglada zdrowo i jest ladnie acz delikatnie zezlocona. Zapach - przepyszny!! Mysle, ze jeszcze kupie ten tonik, chociaz ostatnio skusilam sie na produkt z nowej serii bielendy "sunny skin". Ogolnie rzecz biorac - miodzio!

Używam tego produktu od: hohoo
Ilość zużytych opakowań: jak wyzej

Tani i skuteczny

Myślę, że jeśli komuś zależy na ładnej opaleniźnie, to należy pielęgnować ciało i twarz kosmetykami nastawionymi na poprawienie kolorytu skóry i jej zbrązowienie.

Jeżeli chodzi o toniki to Bielenda jest # 1 :)
-nie wysusza skóry
-dobrze oczyszcza
-przynosi zmęczonej skórze ulgę, relaksuje
-bardzo tani i wydajny

Stosuję go na wieczór przed nałożeniem masła kakaowego Ziaji, rano przed nałożeniem kremów brązujących, po opalaniu. W połączeniu z działaniem innych kosmetyków, słońca i solarium ujednolica opaleniznę nadając skórze morelowo-złoty odcień. Małym minusem jest osobliwy zapach (dla całej serii brązującej Bielendy) ale można się przyzwyczaić.

Nie mniej jednak, na pewno nie można liczyć, że ten tonik "opali " skóre bez pomocy słońca, czy innych kosmetyków.

Używam tego produktu od: 1/2 roku

tja..

- poprawia koloryt skóry, ale żeby od razu nazywać go brązującym? gruba przesada, bo żadnego zbrązowienia mojej bladej twarzy nie zauważyłam
- tonik dosyć dobrze oczyszcza buzię, nie podrażniając jej ani nie wysuszając
- nie odczułam nieprzyjemnego efektu napięcia twarzy
- jest wydajny i ma ładny zapach

Używam tego produktu od: daaawno temu.
Ilość zużytych opakowań: dwa.

Przeciętny

Zimą moja twarz sprawia wrażenie wyjątkowo bladej i zmęczonej- skutek sesji :P Dlatego potrzebowałam czegoś co przywróciłoby jej dawny koloryt. Robiąc zakupy kosmetyczne w oko wpadł mi właśnie ten tonik. Niestety troszkę się zawiodłam. Z natury nie jestem bladziochem, więc może dlatego nie zauważyłam właściwości brązujących. Nawilża też dość przeciętnie. Pachnie raczej dziwnie, chemicznie. I na pewno nie jest to zapach orzecha włoskiego. Na plus oceniam cenę i wydajność- używam go od jakiegoś tygodnia dwa razy dziennie i z buteleczki praktycznie nic nie ubyło. Nie spowodował też wysypu wyprysków co jest też plusem ( przy innych tonikach zdarza się to w moim przypadku dość często ). Całość oceniam na naciąganą trójkę. Zużyję do końca, ale raczej nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: jakiegoś tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Średniawka

Tonik jest mocno średni. Właściwie, gdybym chciała być wredna, dałabym mu 1 gwiazdkę, bo nic a nic nie brązuje, a głównie po to go kupiłam, ale nie będę taka i dam mu dwie, bo jakieś tam tonikowe właściwości jednak posiada. Coś tam nawilży, coś tam załagodzi, coś tam odświeży... Ale zdecydowanie są dużo lepsze od niego. Dodatkowo lepi się po nim skóra. Zapach dziwny, zupełnie jak napar z kory dębu, niezbyt mi odpowiada, ale też niezbyt drażni.
Nie sądzę, żebym miała go nabyć ponownie, mooooże kiedyś, w ramach urozmaicenia, jak będzie w promocji... :p:

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

moj ci on

Ach, to jeden z moich ulubionych tonikow (zaraz po truskawkowym Artistry) i dziwie sie, ze jeszcze go nie ocenilam. A wlasciwie zawsze jedna jakas buteleczka stoi gdzies w lazience. Przyzwyczailismy sie do siebie strasznie, zzylismy na stale i juz nie rozstajemy na dluzej. Tonik jest po prostu bardzo, bardzo fajny :) Przede wszystkim naprawde RELAKSUJE pyszczek, ujednolica kolor i odpreza, co widze nawet zaspanym okiem przecierajac lico wieczoram po zmeczonym dniu, albo rano zaspanym okiem - po za krotkiej jak zawsze nocy, od razu ozywia i przygotowuje na dalsze zabiegi. SLICZNIE PACHNIE, moze to nie orzech do konca, cos korzenno drzewiastego tam siedzi, ale ten zapach wprawia mnie w blogostan; relaksuje jeszcze bardziej i poprawia humor ;) Dobrze NAWILZA i bardzo porzadnie oCZYSZCZA resztki makijazu lub ranny puszczek po nocce. Przy regularnym stosowaniu 2 razy dziennie przez kilka dni delikatnie brazowi, wiec mozna wykorzystac taka kuracje przed waznym dniem... :) Do tego wszystkiego jest smiesznie tani, prawie jak dany. No po prostu za bardzo go lubie, zeby sie kiedykolwiek z nim rozstac. Zawsze bede miec od niego sentyment.

Używam tego produktu od: ho ho ho
Ilość zużytych opakowań: o la la

Warto!

Lubię testowac brązujące toniki. Ten wyjątkowo przypadł mi do gustu, gdyż czasowo odstawiłam antybakteryjne kosmetyki. Zaczne od tego,że tonik świetnie działa, gdy co tydzień chociaż zastosujemy sobie samoopalacz.A na codzień daje mi uczucie świeżości i zapach taki inny ma- ciekawy...nawilża skórę, rozświetla i zachęca by go kupić jeszcze raz, bo cenowo jest równie atrakcyjny!

Używam tego produktu od:pół roku

Mi odpowiada :)

Pewnie go jeszcze nbęde, choć dawno go nie używałam. Kiedyś Bielenda jednak to nie było to samo co dziś :D Przypływ zachodnich funduszy spowodował, że bardzo ale to bardzo się rozwineła, malo kto wie, że nawet weszła do salonów kosmetycznych z szerokim asortymentem z zakresu kosmetyki profesjonalnej.
Opisywany produkt mi odpowiada, nie podrażnia skóry, nie szczypie, nie wiem, czy brązuje jakoś szczególnie, ale chyba to nie jest naczelne zadanie toniku.

A Pani opiniująca ten produkt poprzednio, chyba pomyliła go z mleczkiem :)

Przelewałam go do butelki z atomizerem i spryskiwałam ciało po kąpieli. Można sobie pozwolić na ten luksus ze względu na niewysoką cenę owego produktu :)

Ilość zużytych opakowań: jakieś 2