Oriflame, Oriflame, Optimals, Foaming Gel Normal and Combination Skin (Żel oczyszający do cery normalnej i mieszanej)

Pieniący się żel do mycia twarzy Oriflame Optimals oczyszcza cerę normalną/mieszaną i usuwa z niej resztki makijażu, przygotowuje ją do aplikacji toniku. Zawiera opatentowaną technologię anytoksydacyjną Lingon 50:50.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Coco Glucoside Tartrate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Phenoxyethanol, Laureth-4, Parfum, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Dmdm Hydantoin, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Formic Acid, Hydrolyzed Cranberry Fruit/Leaf Extract, Ethylhexylglycerin

dobry

Dobrze oczyszcza skórę, ma świeży zapach. Kiepsko się pieni, trzeba wycisnąć co najmniej dwie pompki na całą twarz. Rozwiązanie z pompką jak dla mnie jest rewelacyjnym pomysłem. Całkiem fajny produkt i kupiłam go też w dobrej cenie. Nie kupię go ponownie tylko z tego względu, że po kilu opakowaniach przejadł mi się ego zapach.

O.K.

Stosowałam razem z tonikiem. Zel jest bardzo delikatny w działaniu jak i dla skóry. Nie przesusza, ma gestą konsystencje, ktora dobrze rozprowadza sie na twarzy. Zatrzymuje optymalne nawilzenie w skórze, nie podraznia. Wygodna aplikacja z pompką. Cena zbyt wysoka, jak za taką mała pojemnosc. Spektakularnej poprawy mojej cery nie zauwazylam ( zaczerwienienia w normie, suchosc w normie).

Super

Bardzo wydajny, odrobina wystarcza żeby umyć twarz, świetnie zmywa cały makijaż ( nie wiem jak z wodoodpornymi kosmetykami, bo nie używam), bardzo fajnie się pieni i można go bez problemu zmyć wodą, więc nie pozostawia żadnego tłustego wrażania na skórze. Noszę soczewki i też nie ma problemu. Skóra jest bardzo czysta i to aż czuć. Szczerze polecam

Wow..

miłe zaskoczenie! używałam wielu żeli do mycia twarzy, takze aptecznych i po ostatnim straciłam nadzieje,że coś znajdę odpowiedniego dla mojej kapryśnej cery. okazało się jednak,ze tan nieźle się sprawdził.

+nie wysusza mojej skóry
+GENIALNIE oczyszcza!
+ładne opakowanie z pompką
+delikatna i kremowa konsystencja
+delikatny zapach

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: trochę 1

Nie kupię ponownie

Plusy:
+dobrze myje
+nie podrażnia
+nie uczula
+opakowanie z pompką

Minusy:
-potrzeba dużo wody i czasu na spłukanie
-drogi
-nie zawsze dostępny w każdym katalogu
-podrażnia i piecze w oczy w razie przypadkowego kontaktu

Używam tego produktu od: 1 lipca
Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

słaby

Plusy:
- raczej oczyszcza

Minusy:
- po umyciu pozostawia niemiłe uczucie ściągnięcia
- nieprzyjemna konsystencja, przy nakładaniu na twarz od razu czuć, że nie spełni oczekiwań
- mam cerę mieszaną, a produkt chyba bardziej nadaje się do cery normalnej niż do mieszanej

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe