Jean Vidal, Różana maska do włosów

Jean Vidal, Różana maska do włosów

Różana maska do włosów Jean Vidal doskonale odbudowuje suche i zniszczone włosy, nadaje im elastyczność, sprężystość i blask. Różana maska do włosów Jean Vidal zawiera olejek z nasion róży, który ma wyjątkowo wysokie stężenie naturalnej witaminy C, witamin z grupy B oraz prowitaminy A. Nasiona róży są doskonałym źródłem bioflawonoidów, karotenoidów, kwasów organicznych oraz olejków eterycznych. Dzięki zawartości tych substancji olejek z nasion róży nawilża, regeneruje oraz wzmacnia włosy, zapobiegając widocznym skutkom upływu czasu. Różana maska do włosów Jean Vidal ma intrygujący, różany zapach, który pozostaje na włosach po jej użyciu. Regularne stosowanie różanej maski do włosów Jean Vidal dostarcza włosom licznych substancji odżywczych, które przesądzają o najwyższej skuteczności działania tego wyjątkowego kosmetyku.

nawilżające, regenerujące
zapachowa
w słoiku
Struktura
bogate
100 – 250ml

Efekt WOW!

Na maskę natknęłam się czytając na jednej z francuskich stron poświęconej urodzie. Miała same pozytywne opinie i więc spróbowałam i ja.

Efekt wow. Doskonale nadaje się do suchych, delikatnych i cienkich włosów.
Same zalety:
- efekty zdrowszych włosów już po 2 tygodniach użycia (2x/tydzień)
- włosy są nawilżone i nieobciążone
-mniej się łamią i wypadają
- cudowny delikatny różany zapach
- przyjemna konsystencja ( a la pianka)

Nieznaczne minusy:
- średnio ekonomiczna przy długich włosach
- dostęp

Zdecydowanie mój KWC :)

maska ożywiła moje włosy

Dla mnie super. Maska znacznie poprawiła kondycję moich włosów. Po trzech miesiąca stosowania jej dwa razy w tygodniu zmiana jest zauważalna. Włosy nie są już przesuszone a ładnie, naturalnie połyskują, nie łamią się i nie rozdwajają. Najwidoczniej są dobrze odżywione. Szeroki otwór pojemnika ułatwia nałożenie odpowiedniej jej ilości, dzięki czemu szybko i w łatwy sposób uzyskuję efektowny wygląd mojej fryzury. Podoba mi się pociągający różany zapach, który potęguje poczucie świeżości. Produkt jest bardzo wydajny i wart tej ceny.

ma ładny zapach

Maskę oceniam pozytywnie. Moją uwagę przykuł głównie bardzo ładny, swieży zapach. Skuteczność na plus, chociaż miałam wrażenie, że gdy używam kilka razy w tygodniu, to zbyt dużo, bo włosy lekko przetłuszczają się.

Zalety
+zapach - świeży, lekki, łagodny, kwiatowy, delikatny
+konsystencja - nie obciąża włosów
+ wygodny pojemniczek, wydajny
+ułatwia rozczesywanie włosów

Wady
- jedynie do włosów suchych, bo jeśli używa się ich do mieszanych to może powodować przetłuszczanie

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

odkrycie jesieni!

Przyznam szczerze, że ten kosmetyk jest moim KWC jesieni! Sezonowe odkrycie!

Maseczkę udało mi się zdobyć dzięki inicjatywie przyjaciółki, a pierwsze dni testowania były dla mnie pozosytywnym zaskoczeniem :-)))))))))))

Zalety:

1. Konsystencja maski - jest gęsta, ale leciutka, taka "pankowa".... nie obciaża włosów i bardzo łatwo się wypłukuje, nie skleja włosów, ułatwia ich rozczesywanie.

2. Działanie - szybkie i skuteczne, po 2-3 użyciach zaobserwowałam, że włosy, a szczególnie końcówki są mocno nawilżone, błyszczą się, nie puszą, pięknie się układają bez prostowania czy wyciągania wlosów na szczotkę

3. Dostępność, cena i wydajność - wystarczy wejść na stronę internetową i zamówić. Maska jest bardzo wydajnym produktem, minął miesiąc, a ja używając 3 razy w tyg mam jeszcze 3/4 opakowania. Cena jest bardzo korzystna, a pojemniczek praktyczny i wydajny. Jak zużyje maskę to mogę wykorzystać opakowanie.

4. Zapach - cudowny, różany, delikatny i kobiecy!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca