My Secret, I Love My Style, Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

My Secret, I Love My Style, Volume Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Tusz do rzęs My Secret I Love My Style zwiększa objętość rzęs i rozdziela je dzięki innowacyjnej, dwustopniowej szczoteczce.

Produkt naprawdę dobry!

Ten tusz kupiłam już jakieś 4 miesiące temu w Naturze, za jakieś 10zł, więc to naprawdę niska cena. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się takiego efektu. Tuszu używam prawie codziennie, a nie widzę, żeby się kończył, więc jest bardzo wydajny. Ma genialną szczoteczkę, dzięki czemu dociera do najmniejszych rzęsek. Ładnie pogrubia i nie skleja rzęs. Jestem w 100% na tak! :)

Jest OK ;)

Tusz kupiłam zaraz po jego pojawieniu się w Drogerii Natura, wówczas jego cena wynosiła zawrotne 9.99 ;)

Zachwyciła mnie przede wszystkim precyzyjna silikonowa szczoteczka, gruba u nasady i zwężana ku dołowi. I faktycznie, praca z nią jest bardzo przyjemna; łatwo mi dosięgnąć nawet krótkie rzęsy, a przede wszystkim je rozczesać, z czym nie raz miałam problem.

Sam tusz ma odpowiednią konsystencję, nie tworzy grudek, ma ładny kolor, który jednak mógłby być odrobinę głębszy.

Jest też jeden minus a mianowicie mam wrażenie że szczoteczka nabiera za mało tuszu. Dla miłośniczek naturalnego podkreślenia oczu może być to zaleta, jednak ja lubię mieć mocno pogrubione rzęsy i trochę sie muszę namachać zanim osiągne to czego oczekuje. ;)

W każdym razie tusz kosztował mnie tylko dyszkę, a miewałam duuuuuuuużo gorsze za o wiele wyższą cenę. Zatem oceniam go wysoko, bo w tej cenie jest bardzo dobrym prouktem, zdecydowanie wartym uwagi ;)

Polecam wypróbować;)

Używam tego produktu od: około 2-3 tygodni