Laboratorium Pilomax, NatureClassic Wax Aloes, Maska do włosów cienkich bez objętości

Pilomax maska do włosów Wax Aloes jest przeznaczona szczególnie do włosów cienkich bez objętości oraz do włosów przetłuszczających się. Zawarta w masce Wax Aloes henna powoduje okluzję wokół włókna włosowego, dzięki czemu zostają naprawione mikrourazy powstałe na skutek działania czynników fizycznych (mechanicznych i termicznych). Zawarty w masce Wax Aloes aloes ma silne działanie nawilżające na włos i skórę głowy, dzięki czemu włosy cienkie nabierają objętości bez obciążenia. Bardzo korzystna zaleta aloesu to regulacja wydzielania sebum przez gruczoły łojowe skóry. Skutkiem zmniejszenia nadmiernego wydzielania sebum jest zdecydowane zmniejszenie przetłuszczania włosów i skóry głowy.

Henna w towarzystwie aloesa.

Moje włosy lubią wszelkiego rodzaju maski które w swoim składzie zawierają hennę , więc często po nie sięgam i zazwyczaj jestem zadowolona z stanu włosów po ich zastosowaniu .

Maska w słoiczku o pojemności 240 ml , koloru białego z przyjemną szatą graficzną . Pojemnik wygodny do nabierania maski i daje możliwość zużycia jej do samego końca .
Produkt ma bardzo dobry skład nie zawiera parabenów, barwników czy konserwantów.

Konsystencja treściwa, kremowa i bardzo gęsta , koloru jasno miętowego z perłową poświatą .
Zapach wyrazisty i dość mocny z przeważającymi męskimi nutami, przypominający zapach wody kolońskiej , na niektóre osoby może działać drażniąco.

Maskę nakładałam po umyciu ,wmasowując ja w skórę głowy i w długości włosów,
korzystałam z sauny lub stosowałam okład z folii i gorącego ręcznika.
Czas trzymania maseczki na włosach był różny i zależał od czasu jakim dysponowałam , wahał się od 0,5 godziny , do 1-2 godzin.

Maska bardzo dobrze się wypłukuje, a włosy już podczas płukania są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku.
Nie ma problemu z ich rozczesaniem , a po wyschnięciu pięknie się błyszczą wyglądają bardzo zdrowo i są dobrze nawilżone.
Nabierają objętości ,ale się nie puszą ,są delikatnie uniesione przy nasadzie.
Delikatna zarówno dla włosów jak i skóry głowy , nie uczula , ani nie podrażnia.

Bardzo wydajna , bo do jednego zastosowania potrzebujemy ilość odpowiadającą wielkości orzecha włoskiego ( według producenta ) co wiadomo że jest zależne od gęstości i długości włosów, ja stosowałam więcej , a i tak cieszyłam się jej używaniem kilka miesięcy.

Świetny produkt , który ma dobroczynne działanie , w mojej łazience zagości na stałe.

Gęsta i odżywcza !

Maska robi wszystko co obiecuje producent !
Zdecydowanie lubią ją moje suche puszące się i wysokoporowate włosy. Nakładam ją na dobrą godzinę często używam jej również do zmywania olejów po olejowaniu włosów ! Jest bardzooooo wydajna. Jej zapach kojarzy mi się z męskim żelem pod prysznic !

Aloes wax natur classic

Maska aloes Wax jest do włosów cienkich bez objętości odkąd stosuje tą maskę Moje włosy są dużo bardziej wzmocnione są lśniące sprężyste i wyglądają na zdrowe maskę trzymam około 40 minut na mokrych włosach po czym spłukuje ją stosuje maskę od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona z jej efektów Na pewno kupię jeszcze jedno opakowanie

Blonda wax naturclassic

Od jakiegoś miesiąca stosuje maskę blonda Wax Natur Classic i jestem bardzo zadowolona z jej efektów włosy są bardziej wzmocnione nawilżone i wygładzone dodatkowo zauważyłam że włosy zaczęły mi mniej wypadać z czym również miałam problem Na pewno kupię jeszcze jedno opakowanie bardzo wszystkim polecam

Średniak

Odżywka stosowana razem z szamponem tej samej firmy. Jak dla mnie konsystencja średnia, zapach niezbyt przyjemny. Dużo mniej wydajna niż szampon. Stosując tę odżywkę nie zauważyłam jakiś zmian na włosach, o jakich zapewnia producent.

Przy cienkich włosach sprawdza się bardzo dobrze. Męski zapach zdecydowanie nie dla każdego

Maska ma lekko perłowy kolor i jakby woskową konsystencję. Nałożona na włosy jednak rozprowadza się wygodnie jak typowa kremowa formuła, roztapia się na dłoniach podczas aplikacji. Można ją więc porządnie wetrzeć we włosy.

Znajduje się w zamykanym pudełku, to dla mnie duża zaleta (widzimy stopień zużycia, możemy wykorzystać do końca). Jednak pudełko ma jedną dużą wadę, czyli samoczynnie odczepiające się wieczko - nie jest to solidne zamknięcie, znalazłam je parę razy w kosmetyczce otwarte, choć zamykałam szczelnie po użyciu, przy tym raz zawartość solidnie pobrudziła mi przy tej okazji wszystko wokół. Bardzo duży minus za takie złośliwe niespodzianki.

Działanie: bardzo dobre. Maska jest skuteczna, znakomicie nawilża i odżywia suche, w szczególności delikatne włosy. Dużą zaletą jest to, że nie obciąża cienkich włosów. Efekt jest świetny: włosy są lekkie, lśniące, zdrowo wyglądają, powierzchnia jest wygładzona. W mojej opinii to bardzo dobra maseczka, świetna nawet do codziennego stosowania, na pewno nie przetłuści nam włosów ani nie sprawi, że będą wyglądały ciężko. Jest też bardzo wydajna, zużycie jest mało widoczne nawet po miesiącu stosowania (używałam jej zamiennie z innymi kosmetykami, ale jednak i tak sporo).

Minus - zapach. Okropnie męski, koloński, zupełnie jak woda toaletowa dla panów. Nienawidzę męskich zapachów w kosmetykach tego typu i dla mnie równa się to skończeniu pudełka i nie wracaniu do produktu nigdy więcej, nawet jeśli ma świetne właściwości pielęgnacyjne. Najgorsze jest to, że zapach jest trwały i trzyma się na włosach cały dzień, a ja pachnę, jakbym używała wody Brutal z lat 80tych. Koszmar. Nie sposób się przyzwyczaić.

Niestety, nie mam nic na obronę tego zapachu, jest po prostu totalnie nietrafiony i dla mnie oznacza dyskwalifikację kosmetyku, który sam w sobie jest dobry i skuteczny. Za to odejmuję gwiazdkę - za samo działanie zostawiłabym 5 gwiazdek. Gdyby nie zapach, na pewno kupiłabym jeszcze tą maskę. Mogę ją polecić tylko ze względu na walory pielęgnacyjne, ze względu na zapach odradzam. No, chyba że chcecie pachnieć jak własny narzeczony, co kto lubi :)

(moje włosy: cienkie, delikatne, farbowane)

słaba

Zalety:
+ bardzo duże opakowanie w przystępnej cenie
+ maska jest gęsta i ma ładny, zielonkawy kolor

Wady:
- bardzo nieładny, sztuczny i chemiczny zapach
- działanie jest raczej słabe, w zasadzie nie robi nic, coś tam nawilża moje włosy i tyle
- zupełnie bez szału

super produkt

Ładny kolor, zapach też, i fajnie dodaje na głowie :) Lekkie włosy są po niej. Bardzo wydajny produkt. Praktycznie nie znika z opakowania, nie wiem ile ją będę miała :)

Przepiękny, idealny zapach. Dobre działanie

+kolor zachęcający do użycia
+wspaniały, idealny zapach (taki jak męskich kosmetyków)
+zapach zostaje na włosach do następnego mycia (u mnie 2 dni)
+nie obciąża włosów
+włosy dłużej wyglądają świeżo
+zmniejsza wypadanie włosów
+włosy są miłe i miękkie w dotyku
+nie podrażniła mojej skóry głowy

-szybko się zużywa
-nie zauważyłam wzmocnienia, ani odżywienia włosów

Jedna z tych dobrych masek na rynku. Nie zamierzam się z nią rozstać ze względu na tak piękny zapach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 240 ml

Świetna nawilżająca maska do włosów

Moje włosy potrzebowały nawilżenia po lecie - mam kręcone włosy, do tego farbowane na blond, przesuszone końcówki, ale i na całej długości zastrzyk solidnego nawilżenia jest wskazany, niezależnie od pory roku. Dlatego zgłosiłam się do testowania tej maski – skusiłam się bo aloes jest polecany dla włosów kręconych (nawilża nie obciążając przy tym loków) i liczyłam, że pomoże mi w odbudowie właściwego nawilżenia moich włosów.

Obietnice producenta dostępne na stronie: http://pilomax.pl/produkty/wax-angielski-do-wlosow-zniszczonych/regeneracja/item/wax-aloes-maska-do-wlosow-zniszczonych-cienkich-i-przetluszczajacych-sie :
Aloes WAX NaturClassic maska do włosów cienkich bez objętości:
Maska Aloes jest maską regenerującą przeznaczoną szczególnie do włosów cienkich bez objętości oraz do włosów przetłuszczających się. Zawarta w masce henna powoduje okluzję wokół włókna włosowego, dzięki czemu zostają naprawione mikrourazy powstałe na skutek działania czynników fizycznych (mechanicznych i termicznych). Zawarty w masce aloes ma silne działanie nawilżające na włos i skórę głowy, dzięki czemu włosy cienkie nabierają objętości bez obciążenia. Bardzo korzystna zaleta aloesu to regulacja wydzielania sebum przez gruczoły łojowe skóry. Skutkiem zmniejszenia nadmiernego wydzielania sebum jest zdecydowane zmniejszenie przetłuszczania włosów i skóry głowy.

Jak to wygląda w praktyce:
Moim zdaniem maska jest rewelacyjna:
1) Opakowanie: eleganckie, lubię maski w kubeczkach, jasne kolory jak najbardziej ok, opakowanie czytelne;
2) Maska megawydajna – używam jej regularnie 2 razy w tygodniu i nie zużyłam jeszcze nawet 1/3 opakowania;
3) Zapach przyjemny, delikatny, nie sądzę, żeby mógł komus przeszkadzać;
4) Konsystencja: bardzo gęsta, co wg mnie jest super, bo mamy kontrolę nad tym ile nabieramy jej na ręce, a następnie wmasowujemy we włosy, nic się nie zmarnuje;
5) Właściwości: maska jest genialna – nawilża moje spragnione włosy, poprawia skręt loków, nie obciąża ich!!!, co dla mnie jest kluczowe , włosy po wysuszeniu są miękkie w dotyku, ślicznie pachną, loki kręcą się jak zwariowane, a przy tym sa bardzo sprężyste i lśniące, skóra głowy jest również nawilżona i odżywiona, (do tej pory zawsze miałam problem z wysuszona skóra głowy, a od kiedy stosuje maskę to luz, głowa mnie nie swędzi), zauważyłam też, że wypada mi mniej włosów od kiedy stosuję ta maskę – jeśli chodzi o moje włosy to jest to cudo i nie mogę się tej maski nachwalić.
6) Produkt przebadany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów, silikonów, sls. Bezpieczny dla skóry głowy.
7) W skali 1-5, przyznaję punktów 6 :D

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3 opakowania zużyta

Jedna z najlepszych masek jakie stosowałam

Jedna z lepszych masek, po których moje włosy SA ewidentnie odżywione. Maska ma przepiękny miętowy kolor oraz przyjemny świeży zapach. Po jej zastosowaniu włosy były wyraźnie nawilżone i zregenerowanie. Kosmetyk nie przetłuścił ani nie obciążył moich włosów. Polecam z czystym sumieniem

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Polecam maskę

Maska znajduje się w słoiczku (240 g) z przykrywką. Produkt dodatkowo był zaplombowany, więc mamy pewność, że maska nie była wcześniej przez nikogo używana. Konsystencja kremowa, koloru miętowego. Bardzo dobrze rozprowadza się i nakłada się ją na włosy. Zapach dość nietypowy jak dla produktu dla kobiet. Pachnie podobnie jak kosmetyki dla mężczyzn i utrzymuje się dość długo na włosach. Teraz opowiem Wam jak się sprawdziła. Stosowałam ją około miesiąca, 2 razy w tygodniu. Po jej używaniu moje włosy stały się odżywione i przede wszystkim zregenerowane. Mam dość gęste włosy, więc z pomocą przetestowania tego produktu przyszła mi koleżanka, która boryka się z problemem cienkich włosów. Maska dodaje cienkim włosom objętości bez ich obciążania. Ale nie jest to jakaś super objętość. Włosy są lekko napuszone i bardzo dobrze układają się po tym zabiegu. Zapewne zastanawiacie się czy zmniejsza wypadanie włosów. Niestety tego działania nie zauważyłam. Dzięki temu, że na jedne użycie wystarcza tylko niewielka ilość maski starczy nam ona na bardzo długo. Produkt dostaniecie w aptekach oraz w wielu sklepach internetowych za ok. 30 zł.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże