Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się z efektem Pore Blurring)

Sprawdź ceny produktu

Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zapewnia niewidzialne krycie, niezbędną ochronę oraz nawilżenie cery przez 24 godziny. Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zawiera mikroskopijne cząsteczki odbijające światło, dzięki którym niedoskonałości stają się mniej widoczne, a cera jest promienna, wygładzona i w 100% idealna, nawet z bardzo bliska. Zaawansowana technologicznie formuła pozwala podkładowi idealnie dopasować się do koloru skóry.

nawilżające, ujednolicające
Krycie
lekkie
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30
fluidy

Rimmel, Match Perfection Foundation

Był jednym z pierwszych moich podkładów. Całkiem dobra gama kolorystyczna, mając bardzo jasną cerę znalazłam praktycznie idealny odcien. Słabe krycie nawet jak dla mnie, gdzie nie potrzebuje go zbyt wiele, a jedynie do wyrównania kolorytu. Bardzo szybko ,, ucieka z twarzy" i ściera się. Po ok 5-7 godzinach nie ma co zmywać z twarzy

Podkład Rimmel Match Perfection

Podkład Rimmel Match Perfection zachwycił mnie przede wszystkim opakowaniem. Co prawda buteleczka jest szklana i trochę ciężka, ale jest to grube szkło, które bardzo trudno jest rozbić. Do tego pompka, która się nie zacina i dzięki której dozuje odpowiednią ilość produktu. Zapach również przypadł mi do gustu, niezbyt nachalny, prawie niewyczuwalny, ale jednak jakiś tam jest. Jest troszeczkę wodnisty. Do jego nakładania używam gąbeczki i muszę przyznać, że taki sposób aplikacji podkładu jest dla mnie najwygodniejszy. Szybko i bezproblemowo, bez żadnych plam. Równie szybko się wchłania i bardzo fajnie wtapia się w skórę. Delikatnie nawilża, nie waży się ani nie roluje. Słabo utrzymuje się na mojej twarzy, ale niestety taki już urok mieszanej cery. Co do wydajności również nie mam zastrzeżeń - wciąż jestem w trakcie pierwszego opakowania. Jak dla mnie mocne 4!

Słabe krycie

Dobrze się aplikuje i ładnie pachnie cytrusowo a;e to jedyne plusy.
Rano wygląda fajnie nie ma uczucia maski na twarzy ale po południu twarz już zaczyna się świecić.

Podkład przeciętny

Nie mogę tego przeżyć że żaden kolor mi nie odpowiada. Kilka lat temu podkład ten był moim ulubionym a teraz wypróbowałam już 4 kolory i za każdym razem pudło. Albo za jasny albo za ciemny... Zapach piękny, trwałość niczego sobie. Pakowanie lubię. Żeby wykorzystać dwie buteleczki kupione na promocji mieszam je z jaśniejszym podkładem bo same w sobie są zbyt pomarańczowe i odcinają się od szyi.

Cera mieszana - Nie

Znajoma wizażystka mi go poleciła do stosowania na codzień, nigdy wiecej z tym podkładem. Nie dość że 'pchnie' dla mnie śmierdzi i uczula (najczęściej kosmetyki perfumowane udzielają)
Dostalam atomowego zapalenia skóry, pod bazie takiej jak zwykle (smashbox green lub żel aloesowy).

Ideał

Długo szukałam podkładu dla mojej bardzo bladej cery w odcieniach różu. I znalazłam mój ideał. Posiadam kolor 010. Nie wyobrażam sobie zmienić go na inny!

Nieporozumienie

Biorąc pod uwagę wszystkie pozytywne opinie na temat tego podkładu wiele sobie po nim obiecywałam... Moja cera jest normalna tylko ciut poszarzała z rozszerzonymi porami. Szukam delikatnie kryjącego podkładu, który się do niej dopasuje, poprawi jaj koloryt i nie stworzy efektu maski. Match perfection wydawał się idealny, a jednak... Po paru minutach od nałożenia skóra zaczyna mi się potwornie świecić (normalnie nie mam tego problemu). Podkład bardzo widać na twarzy, sprawia wrażenie tłustej ciężkiej maski, w ogóle nie stapia się ze skórą. Wygląda bardzo nieestetycznie, nie ma mowy o naturalnym efekcie. Może i ma fajną butelkęi aplikator, oraz odpowiada mi konsystencja, jednak cóż z tego skoro dla mnie nie nadaje się do użytku?

Zakupiłam ten produkt kilka miesięcy temu zachęcona opinią koleżanki. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Nie tworzy efektu maski. Doskonale dopasowuje się do koloru cery.

Lubię

Dobrze się rozprowadza na skórze, dość dobrze kryje. Łatwo się go aplikuje ze względu na pompkę, którą trzeba jednak naciskać z wyczuciem, żeby nie wylać zbyt dużo podkładu. Trzyma się względnie długo, na pół dnia mi spokojnie wystarczał, a przy dodatku pudru matującego efekt pozostawał jeszcze dłużej. Był troszkę za rzadki, powinien być gęstszy - przynajmniej mi się wtedy wygodniej aplikuje podkład.

nie

Opakowanie tego podkładu posiada pompkę, przez co wygodnie się go nakłada i pewnie jest też wydajny, czego nie sprawdziłam, bo podkład ten w końcu się przeterminował, a ja nie zużyłam go do końca. Zdecydowanie nie sprawdził się u mnie. Bardzo nietrwały, już po godzinie zaczynał się ścierać z twarzy. Bardzo słabe krycie, skóra w ciągu dnia się po nim świeciła. Dodatkowo ciemniał na twarzy.

Może być

Podkład ładnie wygładza moją cerę, sprawia, że wygląda na gładszą i jest milsza w dotyku. Trwałość jest średnia, za tę cenę można znaleźć bardziej trwałe produkty.

Nie do cery mieszanej

Użyłam tego podkładu na ważny dla siebie dzień i nawet byłam pozytywnie nastawiona do niego. Natomiast po kilku godzinach podkładu nie było na twarzy. Myślałam, że podkład naprawdę będzie dobry. Stosowałam go dalej, ale niestety moja twarz zaczęła się po nim świecić.