Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się z efektem Pore Blurring)

Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zapewnia niewidzialne krycie, niezbędną ochronę oraz nawilżenie cery przez 24 godziny. Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zawiera mikroskopijne cząsteczki odbijające światło, dzięki którym niedoskonałości stają się mniej widoczne, a cera jest promienna, wygładzona i w 100% idealna, nawet z bardzo bliska. Zaawansowana technologicznie formuła pozwala podkładowi idealnie dopasować się do koloru skóry.

Krycie
lekkie
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30
fluidy
nawilżające, ujednolicające

Bardzo dobry

Nie dam 5 gwiazdek bo nie jest moim hitem. Ale nie zmienia to faktu że jest to baaardzo dobry podkład.
U mnie zauważyłam że kryje , wygładza widocznie(dla mnie wow) i nie świeci się mocno. Oksyduje minimalnie a to wielki plus w przypadku podkładu drogeryjnego. Cena na promo w Rossmannie ok 22 zł.

Podkład

Niestety z zakupionego podkładu cieszyłam się bardzo krótko. Pomimo, że nie mogę uznać go za zły podkład jest tak mocno perfumowany, że po 3 dniach nakładania go na twarz pojawiła się alergia. Nie polecam go również osobom chcącym uzyskać dobre krycie. Ten podkład zdecydowanie nadaje się bardziej do lekkiego, codziennego makijażu. Jestem osobą opaloną jednak, kupiłam podkład w ciemno sugerując się "swachami" i zdecydowanie soft beige 200 jest ciemny, wpadający w brąz. Trwałość produktu też nie jest wystarczająca aby ktoś użył go chociażby do wieczorowego makijażu,

Niestety nie

Podkład po pierwszym naciśnięciu pompki wydał mi się odrobinę za ciemny jak dla mnie - mój kolor to 81 Fair Ivory, ale po nałożeniu na twarz okazało się, że jest bardzo dobrze dobrany.
Niestety podkład nie sprawdził się pod innymi względami - ciężko się go nakłada, nie dogaduje się z bazami i kremami, co mi się rzadko zdarza, a do tego zamiast dawać efekt BLUR to włazi we wszelkie pory, zmarszczki itd i strasznie je podkreśla! Trwałość ma też niezbyt długą, a poza tym z czasem wygląda na twarzy jeszcze gorzej. A więc bardzo mi przykro, ale ja jestem na nie.
Nie dość, że produkt się u mnie nie sprawdził to pisałam tą recenzję trzy razy, bo wyskakują mi dzisiaj same błędy, także pewnie jest to już wersja skrócona.

Podkład Rimmel

Jeśli chodzi o ten podkład to spełnił moje oczekiwania. Odcień dopasował się do mojej cery. Podkład nie zapewnia efektu maski, dobrze się rozprowadza. Aplikacja jest bardzo prosta. Podkład nie pozostawia smug, posiada ładny zapach.

Przyzwoity drogeryjny podkład

Akurat wczoraj oglądałam recenzję tego produktu u jednej ze znanych bloggerek urodowych i muszę napisać, że byłam zdziwiona jej opinią. Moja jest prawie zupełnie inna.
Kosmetyk ten ma fajną gamę kolorystyczną i z tego co widziałam w reklamie TV wzbogacił się o nowy jasny odcień, więc super, każdy znajdzie coś dla siebie. Podkład jest dość gęsty, ale ładnie się nakłada i nie zastyga. Jest to raczej podkład bardziej nawilżający o naturalnym wykończeniu. Muszę również napisać, że ładnie wygładza skórę, a wszelkie niedoskonałości cery np. pory czy też pryszcze można zatuszować. Podkład ma właściwości blurowania porów, a formuła produktu umożliwia budowanie krycia, które samo w sobie jest lekkie w stronę średniego. Ale oczywiście plus za możliwość nadbudowania go.
Niestety w moim przypadku bardzo zbiera się w zmarszczkach mimicznych na czole jeszcze przed przypudrowaniem. Wydawało mi się, że będzie ok nawet bez pudru, ale ze względu na to, że wchodzi w zmarszczki nie da się go w żaden sposób nie utrwalić, a bynajmniej nie na takiej cerze jak moja.
Jeśli chodzi o trwałość, to nie jest to najtrwalszy podkład z jakim miałam do czynienia, ale jest przyzwoity. Często korzystam z chusteczek i mam niemalże zawsze wytarty podkład wokół nosa i ust, ale na reszcie twarzy trzyma się, jeśli oczywiście nie pocieramy jej ręką czy jakąś bluzką lub czymś innym. W takim przypadku oczywiście znika i nie jest to nic nienormalnego.
Ogólnie muszę powiedzieć, że ładnie wygląda na twarzy, bardzo naturalnie, kolor stapia się z cerą. Na mojej mieszanej buzi nie sprawia większych problemów i ok, świeci się z czasem na czole i nosie, ale w dużym odstępie czasowym po jego nałożeniu. Sprawdzi się u wszystkich typów cer, może z wyjątkiem tej naprawdę tłustej. Podkład nie zapycha, jest lekki na twarzy i polecam go. Aha i zapach jest przyjemny, nienachalny ;)

Kilka słów o Match Perfectionod Rimmel

Opakowanie podkładu jest dosyć poręczne, wykonane solidnie, podkład posiada pompkę.
Formuła dość lekka, dość wodnista konsystencja. Piękny, delikatny, kwiatowy(???) zapach.
Match Perfection zaliczę do kosmetyków z lekkim do średniego kryciem. Aby zakryć przebarwienia oraz małe zmiany na skórze, musiałam użyć dwóch cienkich warstw. Rozprowadza się go łatwo ( beauty blender na mokro), wyrównuje koloryt, absolutnie nie czuć go na skórze. Utrzymuje się cały dzień ( dodatkowo utrwalam go pudrem sypkim).
podkład idealny?
Niestety nie...
Ciemnieje. Po jakimś czasie jego kolor zmienia się na pomarańcz.
Wybrałam odcień 200 soft beige, ponieważ jestem opalona i po nałożeniu był idealny! Kolor nie odznaczał się w żadnym miejscu. byłam zachwycona efektem, później było już tylko gorzej, ściemniał o kilka tonów, przybierając sztuczny pomarańczowy kolor.

Najlepszy podkład jakiego używałam!

Rimmel match perfection to mój ulubiony podkład. Ma idealną konsystencję - nie jest ani za płynny, ani zbyt gęsty, dzięki czemu bardzo dobrze się go nakłada, a i bardzo dobrze się utrzymuje przez cały dzień. Bardzo dobrze pokrywa i nadaje jednolity kolor. Dodatkowo ma przystępną cenę a przy tym bardzo dobrą jakość - porównywalną z niektórymi o wiele droższymi produktami. Jest sprzedawany w szklanej buteleczce z pompką co również uważam za plus, gdyż pomaga w dobraniu odpowiedniej ilości i nie ma możliwości by się przypadkiem wylał w czasie podróży, aczkolwiek utrudnia to aplikacje, gdy już niewiele podkładu zostaje w pojemniku. Na pewno kupię ponownie.

brak efektu maski to fakt!

Miałam okazję przetestować podkład od Rimmel, jednak odcień nie do końca był idealnie dopasowany. Mimo to jestem w stanie stwierdzić że prawdą jest to iż podkład ten pozostawia naszą skórę bez efektu maski, jest lekki a zarazem fajnie ujednolica kolor naszej twarzy ;) dodatkowo muszę dodać że ma bardzo przyjemny zapach a osobiście lubię gdy kosmetyki ładnie pachną :)
Podoba mi się to że posiada pompkę dzięki czemu łatwiej jest go nakładać. Świetnie dopasowuje się do twarzy-z tym także muszę się zgodzić bo mimo że mój odcień jest nieco za ciemny to z moją letnia opalenizną w miarę dobrze on współgra i po rozprowadzeniu na twarzy nie widać żadnego kontrasty z czego jestem bardzo zadowolona!
Jedyny minus jakiego się dopatrzylam to fakt że skóra po nałożeniu tego podkładu jest jakby tlustsza i lepka, jednak ja jestem posiadaczką cery mieszanej a na dodatek podkład ten nazywany jest właściwie fluidem a jak wiadomo fluidy cechują się tego typu właściwościami :)

Moze byc

Kupilam go na promocji w rossmanie. Chcialam przetestowac cos nowego a ze trafilam na promocje to jeszcze bardziej mnie skusilo. Podklad przy mojej mieszanej skorze nie trzymie sie jakos bardzo dlugo . ale fajnie wyrownuje koloryt sory . male niedoskonalosci przykrywa ale nie wiem czy kupie go ponownie. To chyba nie jest to czego szukam .

Cudowny kosmetyk

Bardzo chciałam go wypróbować i się udało, muszę od razu przyznać że w 100% spełnił moje oczekiwania. To najlepszy podkład jakiego w życiu używałam, szklana buteleczka z świetną pompką idealnie pasuje do dłoni. Odcień rewelacyjnie do mnie pasuje, nie jest za ciemny i nie za jasny. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie, jego treść jest lekka i bardzo przyjemnie się go używa. Podkład w najmniejszym stopniu nie wysusza mojej skóry, nie mam efektu maski, nie muszę nic poprawiać w ciągu dnia. Co jest najlepsze w nim? to, że świetnie nawilża skórę.

okej

Kupuję ten produkt już stale od jakiegoś czasu, bo jest jednym z lepszych, którego do tej pory używałam. Nie jest bardzo dobry, ale do złych też bym go nie zaliczyła. Lubię go bo nie zapycha, ładnie wpasowuje się w koloryt skóry i dobrze matuje. Problemem jest to, że słabo kryje i podkreśla u mnie suche skórki, co nie wygląda estetycznie i mam wrażenie, że wysusza mi skórę, po dłuższym stosowaniu. Podoba mi się także buteleczka z pompką, która jest poręczna w użyciu i trwała, bo kosmetyk nieraz został przeze mnie upuszczony i nic się nie potłukło ani nie połamało.

Podkład Rimmel

Czy jestem zadowolona?
I tak i nie.
Tego podkladu używam już od dawna. Miałamnajjaśniejszy odcień, ponieważ zawsze była ze mnie bladziocha. Teraz dokupiłam ciemniejszy odcień ponieważ dosyć sie opaliłam. Kiedy wróciłam z moim nowym zakupem do domu i wypróbowałam ciemniejszego podkładu, okazało się, że jest za ciemny. Więc zaczełam je mieszać, żeby dopasować do odcienia mojej skóry. Wszystko było ok, dopóki nie zaczełam nakładać drugiej warstwy żeby zamaskować "strategiczne" miejsca na mojej twarzy. Zaczeły mi się robić plamy, tak jakby pierwsza warstwa zostawała na gąbce.
Ale są też plusy. Kiedy już się uporałam z tym problemem i dokończyłam makijaż, okazało sie iż podkład wygląda bardzo naturalnie. Nie zrobił skorupy na mojej twarzy, nie zbierał sie w pewnych miejscach, tylko się ładnie utrzymał aż do demakijażu.