Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się z efektem Pore Blurring)

Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zapewnia niewidzialne krycie, niezbędną ochronę oraz nawilżenie cery przez 24 godziny. Rimmel podkład dopasowywujący się Match Perfection zawiera mikroskopijne cząsteczki odbijające światło, dzięki którym niedoskonałości stają się mniej widoczne, a cera jest promienna, wygładzona i w 100% idealna, nawet z bardzo bliska. Zaawansowana technologicznie formuła pozwala podkładowi idealnie dopasować się do koloru skóry.

fluidy
nawilżające, ujednolicające
Krycie
lekkie
z pompką
Filtry
SPF 15 – 30

Średniak

Dostałam go od przyjaciółki, bo dla niej był za ciemny. Kolor u mnie ładnie się dopasował. Przy nakładaniu nie ma problemu - nakładam gąbka. Na twarzy wygląda ładnie, naturalnie. Ma średnie krycie które można budować. Z utrzymywaniem nie jest źle, ale potrafić zrobić plamy. Taki średniak na codzień.

Mój ulubieniec

Ostatnio to mój ulubiony podkład! Jest bardzo lekki i ładnie prezentuje się na buzi. Można nim fajnie budować krycie. Dużo odcieni więc pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Utrzymuje się przez cały dzień i dobrze nawilża.

Moj ulubieniec.

Ulubiony podkład. Lekki, wyrównuje koloryt, nie zapycha, nie klei się, krycie jak dla mnie jest wystarczające, dodatkowo jest wydajny, zawsze do niego wracam kiedy jakaś nowość zrobi mi krzywdę. Jestem raczej blada i najjasniejszy odcień spisał się na piątkę, dodatkowo w przypadku innych rimmeli nie jest różowy. Dla mnie idealny, czuję że moja cera oddycha a przy tym od rana do wieczora wygląda tak jak chce, jest zdrowa i promienna bez efektu maski, czy ciastka w zmarszczkach. Polecam! :)))

Za ciężki

Wydaj e mi się że ten podkład ciemnieje. Niestety nie mogłam dobrać do swojej cery koloru, bo wybór bardzo mały.
Zapach sztuczny.
Cena zdecydowanie za wysoka.
Wydaje mi się, że może dla bardziej tłustej skóry byłby ok. U mnie podkreśla wszystkie skórki. Poza tym zapychał mnie. Nie polecam. Oddałam koleżance.

Całkiem niezły, wybór kolorów słaby

Posiadam kolor 101 classic Ivory i mimo że nie mam najjaśniejszej karnacji to podkład pasuje mi dopiero gdy lekko się opalę. Jaśniejszy kolor jest z kolei bardzo różowy i mocno się odznacza. Mam nadzieję że zrobią coś z kolorystyką.
Właściwości podkładu są super. Nakładam go gąbką na mokro. Ładnie wyrównuje koloryt, wygładza i ujednolica skórę. Krycie jest średnie. Wypryski i przebarwienia wymagają użycia korektora. Podkład daje ładny naturalny efekt na skórze. Nie jest matujący. Utrzymuje się cały dzień w dobrym stanie, nie wysusza, nie podkreśla skórek. Na cerach suchych z przetłuszczającą strefą T sprawdzi się dobrze.

dobry podkład

jest to dobry podkład na codzień dla osób niewymagających mocnego krycia. Od lat do niego wracam, gdyż posiada w gamie jasne kolory. Bardzo ładnie pachnie. nakładany pedzlem moze troche smurzyć jednak w przypadku gąbki jest bezproblemowy. wytrzymuje na twarzy 10 godzin chociaż czasem w przypadku mojej cery mieszanej wyświeca sie w strefie T

Ultralekki podkład

Podkład ma ultralekką formułę, krycie jest od lekkiego do średniego. Ładnie dopasowuje się do cery, zmniejsza widoczność porów. Wtapia się w cerę dając naturalny efekt.

Średniawy

Posiadam ten produkt w numerze 010. Kolor jest idealny do mojej cery, ładnie pachnie, pięknie się rozprowadza po twarzy i to chyba tyle zalet. Pierwszą wadą jest cena bez promocji. Za taką cenę oczekiwałam czegoś troszkę lepszego, niż znalazłam w tym podkładzie. Kiedy go nałożę na twarz, przypudruję jest nawet ok, ale po ok. 8 godzinach, gdy się przeglądam w lustrze jest masakra.
Po pierwsze podkład się ściera na nosie, czole, brodzie oraz na policzku.
Po drugie, strasznie się waży, mimo, że, gdy skończę makijaż to tego nie widać.
Po trzecie i ostatnie, kolor po tych kilku godzinach strasznie ciemnieje i to nie jest wina pudru, bo używałam go do innych podkładów i był ok.

Nie spełnił zupełnie moich oczekiwań

Na wstępie dodam, że nie jestem zwolenniczką marki makijażowej Rimmel.
Wśród bogatej oferty produktów tej firmy nie potrafię znaleźć kosmetyków, które w jakiś szczególny sposób skradłyby moje serce i pozostały ze mną na dłużej.
Według mnie są to produkty średniej jakości i przynajmniej w moim przypadku jest wiele innych nawet o wiele tańszych marek, których produkty są zdecydowanie lepsze.

Podkładów tej marki używałam chyba wszystkich dostępnych w ofercie i niestety wszystkie one niezbyt przypadły do mojego gustu.
Podkład Match Perfection opisywany jako podkład dopasowujący się do skóry z efektem Pore Blurring zakupiłam licząc na naturalny, świeży wygląd cery, dobre krycie i przynajmniej umiarkowaną trwałość - znając wcześniejsze podkłady tej marki nie miałam zbyt wygórowanych oczekiwań.
Rzeczywistość okazała się jednak inna a sam podkład okazał się jeszcze gorszy od poprzedników.
Kosmetyk mieści się w szklanej butelce z pompką, ma lekką przyjemną konsystencję i niestety na tym plusy tego podkładu się kończą.
Problem pojawia się już przy doborze odcienia, ale to akurat dotyczy wszystkich podkładów tej firmy - odcienie są sztuczne, nienaturalne, szybko przybierają pomarańczowy odcień na twarzy. Nawet te najjaśniejsze, które wydają się ładne i żółciutkie i tak w końcu nie najlepiej dopasowują się do cery.

Do tego podkład jest bardzo nietrwały. Po nałożeniu jako tako wygląda ale już po godzinie zaczyna się dramat, który trwa i trwa dopóki nie zmyje się tej mazi ze skóry. Twarz z godziny na godzinę wygląda gorzej - jest błyszcząca, lepiąca i nieświeża. Komfortu w tym wypadku nie można mieć żadnego.
Swoim poziomem krycia też nie zyskuje uznania. Pory i małe niedoskonałości może i zakrywa ale za to podkreśla nierówności skóry i wszelkie suche skórki.
Jest to podkład wybitnie dedykowany idealnej cerze bez wielkich problemów i mającej mało do ukrycia. Inne cery lepiej niech omijają ten podkład szerokim łukiem i poszukają czegoś zdecydowanie innego.
Zwłaszcza, że do najtańszych biorąc pod uwagę jego jakość też nie należy, a w takiej cenie można nabyć produkty o wiele lepszej jakości i trwałości.

Jest to najsłabszy podkład marki Rimmel, którego miałam okazję używać.
Nie spełnia w zasadzie żadnych obietnic producenta.
Nie zachwyca kryciem, a jego trwałość jest tak beznadziejna, że można nad nią tylko zapłakać. Nie dopasowuje się również do cery ani pod względem jej faktury a tym bardziej odcienia.

Słaby

Mam ten podkład w odcieniu 100 Ivory - jest to odcień drugi w kolejności, czasem mam wrażenie, ze minimalnie za ciemny i zbyt żółty (chociaż mam żółtawą cerę), ale najjaśniejszy na pewno byłby już za jasny. Ale to też zależy od rodzaju oświetlenia, generalnie jednak odcień jest dla mnie w porządku.

No więc tak - tuż po nałożeniu (używam pędzla Econtour) podkład wygląda bardzo dobrze, pory faktycznie znikają, ale po kilku godzinach wygląda naprawdę kiepsko i bardzo nieświeżo, a twarz wygląda na o wiele bardziej zmęczoną niż w rzeczywistości. Nie pamiętam aż takiego problemu z żadnym podkładem. Dlatego nie polecam go osobom z tłustszą cerą. Dziwię się jednak, podkład co prawda nie matuje, ale też nie nabłyszcza cery, więc powinien się sprawdzić przy każdym typie cery.

Na pewno ma on pewne zalety - nie zapycha, chyba nie wysusza i łatwo się rozprowadza. Poziom krycia określiłabym jako średni, więc dla mnie w sam raz. Niestety, bardzo krótko wytrzymuje na twarzy w dobrym stanie i to niestety go skreśla.

Stale w mojej kosmetyczce

Podkład ten posiadam w kolorze 010 Light Porcelain. Jest to moje kolejne już opakowanie. Najbardziej opłaca się go kupić na promocji bądź w drogerii internetowej.

słaby

nie przypadł mi do gustu, cera się z nim nie polubiła. Po nałożeniu nie minęła nawet godzina a już się świeciłam. nie pomaga pudrowanie ponieważ, podkład się ściera.Nie polecam.