Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ecolab, Regenerujący balsam do włosów uszkodzonych i farbowanych

Ecolab, Regenerujący balsam do włosów uszkodzonych i farbowanych

Ecolab balsam do włosów zniszczonych i farbowanych:
- Łagodnie, intensywnie oczyszcza włosy.
- Restrukturyzuje włókno włosa.
Zwiększa połysk, nadaje włosom elastyczność i objętość.
- Maksymalizuje trwałość koloru.
- Chroni włosy przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
- Efektywnie regeneruje zniszczone włosy, odżywia, wzmacnia i chroni przed niekorzystnymi czynnikami takie jak promienie słoneczne i termo zabiegi.
Składniki aktywne Ecolab balsam do włosów zniszczonych i farbowanych:
- Organiczny olej z nasion żurawiny – intensywnie nawilża włosy.
- Olej arganowy – zawiera wysoki procent tokoferoli -antyoksydantów, które neutralizują wolne rodniki, przyspieszają procesy regeneracji komórek, chronią włosy przed promieniowaniem UV i niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego.
- Jagody acai - zawierają wszystkie znane witaminy i minerały. Takiej ilości pożytecznych substancji, jak w acai nie ma w żadnym innym naturalnym produkcie. Jagody acai nasycają skórę głowy witaminami, odnawiają strukturę osłabionych i kruchych włosów.
- Olej jojoba - skutecznie regeneruje zniszczone włosy, odżywia, wzmacnia i chroni przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych takich jak termozabiegi i promienie słoneczne.

Skład: Aqua, Hibiscus Petal Floral Water, Prunus Persica Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hibiscus Extract, Organic Triticum Vulgare Oil, Organic Vaccinium Macrocarpon Seed Oil, Euterpe Oleracea Extract, Argan Oil, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Monostearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.

Lekki zawód

To już ostatnia z odżywek Ecolab jakie testowałam. Muszę zaznaczyć, że nie mam farbowanych włosów, patrząc na skład zawiera tylko naturalne surowce bez substancji chemicznych utrwalających kolor, więc co mi szkodzi. Kosmetyk ma biały kolor, gęstą, ale nie tłustą konsystencję, dobrze się rozprpowadza na włosach. To raczej codzienna odżywka niż balsam i trzeba jej trochę więcej nałożyć na włosy. Zapach mi się nie podoba, przypomina mydło.

+ naturalny, bogaty skład
+ nie obciąża
+ ułatwia rozczesywanie

- ma działania słabsze od pozostałych balsamów z serii: słabiej nawilża i odżywia, włosy są takie "nijakie".

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227588].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Balsam ma ładny skład - dużo olejkow.
buteleczka jest zgrabna, estetyczna, mala.
zapach niewyczuwalny
Wlosy sa po nim nawilżone i lśniące.

Używam tego produktu od: tygodnia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079226].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny, lekki balsam

Balsam bardzo dobrze nawilża i sprawia, że włosy są sypkie, ale pod warunkiem że zostawimy go minimum na parę minut na uprzednio osuszonych włosach.

Ja często aplikuję go na włosy, a następnie nakładam na głowę czepek foliowy i turban, w ten sposób sprawdza się najlepiej. Pozostawia włosy nawilżone na bardzo długi czas, ładnie się układają nawet bez stylizacji, nie ma po nim problemu z ostającymi pojedynczymi włoskami, w dodatku nakładany na skórę głowy nie obciąża włosów i nie sprawia, że są przyklapnięte!
Szkoda tylko, że taki zabieg jest baardzo czasochłonny.

Jako kilkominutowa odżywka sprawia, że włosy są sypkie, troszkę je nawilża, ale wg mnie szkoda kosmetyku o tak dobrym składzie i nie najniższej cenie na nakładanie go na chwilę. ;)

Podsumowując - bardzo polecam :)

Używam tego produktu od: 2 mies

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066586].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

nawilżone i błyszczące włosy

Kosmetyki ecolab mają piękne składy - najchętniej wykupiłabym wszystko :D Kilka miesięcy temu skusiłam się na regenerujący balsam do włosów z olejem żurawinowym.
\\nSkład:
\\nSkłady kosmetyków do włosów od Ecolab robią wrażenie :) Bazę balsamu stanowi woda z dodatkiem wody hibiskusowej. Dalej kilka pięknych emolientów - olej z nasion brzoskwini, olej jojoba, olej z kiełków pszenicy, olej z nasion żurawiny oraz olej arganowy. Znajdziemy tutaj także dwa ekstrakty - ekstrakt z hibiskusa oraz ekstrakt z jagód acai. Po tych dobrociach - nawilżająca glicerynka, antystatyk oraz kolejne dwa emolienty. Potem już zapach i konserwanty.
\\nKonsystencja i zapach:
\\nBalsam ma bardzo przyjemną, zwartą i dość gęstą konsystencję, która bardzo dobrze trzyma się włosów. Jak pachnie? Hmm, może i faktycznie wyczuwam tu nutkę żurawiny? Ciężko mi określić ten zapach, ale jest to przyjemna, świeża, owocowa nuta ;)
\\nOpakowanie:
\\nBalsam otrzymujemy w ładnej i estetycznej buteleczce z pompką. Coś nie do końca działa mi ta pompka - niby daję na open, a nie zawsze balsam chce wypłynąć i muszę przy niej troszkę pokręcić i pomajstrować. Nie wiem, czy jest to wada producenta, czy mój konkretny egzemplarz się troszkę zacina. Ale nie jest to wielki problem :)
\\nDziałanie:
\\nBalsam ma glicerynę - wiedziałam o tym od początku :) Ma jednocześnie również sporo emolientów i byłam bardzo ciekawa, jak taki duet spisze się na moich włosach. Kiedy nałożyłam go solo, w przyjazną pogodę (punkt rosy około 10), fale były bardzo przyjemne w dotyku, mięciutkie, błyszczące i nawilżone. Brakowało im jednak dociążenia, które ostatnio tak sobie cenię :) Z dodatkiem kilku kropel wygładzającego oleju - było dużo lepiej. Balsam jednak idealnie spisuje się w złożonej pielęgnacji - nałożony po umyciu na 15 minut - potem na 5 minutek coś emolientowego. W takiej kombinacji - fale są cudownie dociążone, cudownie mięsiste i cudownie nawilżone :) Coś mi się wydaje, że nigdy nie zadowoli mnie tak na 100% produkt, który w składzie ma glicerynę, jeśli użyję go samodzielnie, bez dodatków. Ale od czego mamy wzbogacanie albo złożoną pielęgnację? Kombinujmy, jeśli coś nam nie pasuje :) Produkt może zadowolić właścicielki średnio i niskoporowatych włosów, dla wyższej porowatości, użyty samodzielnie może być nieco za lekki ;)
\\n
\\nDaję jednak 4 mocne gwiazdki - to naprawdę przyjemny produkt do włosów :)

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035595].usefull || 0 }}% pomocna.