Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Golden Rose, Miracle Lash Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający)

Golden Rose, Miracle Lash Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający)

Pojemność 9,3 ml

Golden Rose Miracle Lash Mascara dzięki nowej ulepszonej formule oraz elastycznej szczoteczce idealnie pokrywa rzęsy od nasady, aż po same końce, nie pozostawiając grudek. Golden Rose Miracle Lash Mascara zapewnia pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz kolor głębokiej czerni, który utrzyma się przez cały dzień.

Skład: Aqua, Synthetic Beeswax, CI 77499, Synthetic Wax, Glyceryl Stearate, Acacia Senegal Gum, Butylene Glycol, Oryza Sativa Bran Cera, Stearic Acid, Palmitic Acid, Polybutene, CI 77007, VP/Eicosene Copolymer, Copernicia Cerifera Cera, Aminomethyl Propanol, Phenoxyethanol, Glycerin, CI 77266, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, PVP, Cellulose, Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer

Cudowny!

Długo szukałam tuszu,który będę mogła kupować już zawsze. Teraz głównie eksperymentowałam i wyniki były różne. Jednak myślę,że znalazłam ten idealny tusz.

PLUSY:
-bardzo ładnie rozdziela rzęsy
-głęboka czerń
-pogrubia i wydłuża rzęsy
-cena
-bardzo trwała,nie kruszy się

WADY:
-nie zauważyłam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430551].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętna maskara z bardzo dobrą szczoteczką

Zacznę od najważniejszej i bardzo mocnej zalety tej maskary: świetna szczoteczka silikonowa, która dociera do wszystkich rzęs, maluje je równomiernie i dokładnie rozczesuje, nie zostawiając grudek i nie sklejając ich. Naprawdę wygodnie się jej używa i niezwykle łatwo maluje nią rzęsy. Dla mnie szczoteczka to absolutna podstawa w maskarach i dlatego ten produkt otrzyma ode mnie naprawdę wysoką ocenę, mimo że wszystkie pozostałe aspekty są raczej przeciętne.
Przede wszystkim masa produktu: ten tusz daje mi zbyt mało spektakularny efekt. Pokrywa rzęsy tak cienką warstewką, że są one ostatecznie za mało podkreślone. Do tego już po 2 miesiącach rzęsy zaczynają być niedokładnie pokryte - pojawiają się przerwy, tak jakby tuszu w buteleczce już prawie nie było. Tusz jest dość trwały i nie osypuje się jakoś dramatycznie, a jednak im bliżej końca dnia tym bardziej rzęsy sprawiają wrażenie niepomalowanych... Jest to niestety wina samej masy kosmetycznej - sprawdziłam to, używając szczoteczki od Golden Rose po zanurzeniu jej w innym tuszu (zupełnie innej marki). Pokrycie rzęs z pomocą szczoteczki GR ale innym tuszem dało super spektakularne efekty....
Do tego trzeba dodać wygląd opakowania, które po prostu wygląda dla mnie słabo i nie jest zupełnie w moim guście.
Cena nie jest wygórowana, ale da się w jej ramach znaleźć produkty o lepszych parametrach (choćby Eveline czy nawet jeszcze tańszy żółty Lovely). Poza tym bawienie się w rozkręcanie dwóch maskar i używanie szczoteczki z jednej a płynu z innej jest na dłuższą metę denerwujące (komentarze o problemach pierwszego świata za 3, 2, 1...).
Ale za tę szczoteczkę należy się co najmniej 4 :)))

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538606].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój zamiennik Loreala ;)

Bardzo, bardzo długo inwestowałam w różne tusze z Loreala, bo tylko dzięki nim byłam w stanie uzyskać efekt, który mnie satysfakcjonował. Kilka miesięcy temu przy okazji zakupów w którejś z drogerii internetowych, kliknęłam i dodałam do koszyka tusz z Golden Rose. Kierowałam się faktem, że mam kilka kosmetyków tej firmy i wszystkie się u mnie sprawdzają, więc stwierdziłam dlaczego nie?;) Produkt stosuję już od kilku dobrych tygodni, więc jestem w stanie napisać kilka zdań o nim.
Wydajność produktu przemawia na jego korzyść. Tuszu używam kilka tygodni, nie jestem w stanie napisać dokładnie ile, ale na pewno dłużej niż miesiąc. Rzęsy maluję codziennie, opakowanie nadal nie jest puste, wszystko się zgadza.
Zgodność z opisem producenta - TAK. Pogrubia, wydłuża i przy tym nie skleja. Moje rzęsy są przy tym w dobrej kondycji, pomimo że zaprzestałam korzystanie z jakichkolwiek odżywek.
Trwałość - satysfakcjonująca. Nie kruszy się, nie osypuje. Tusz jest w stanie przetrwać u mnie na rzęsach przez cały dzień i wieczorem nadal wygląda bardzo dobrze.
Stosunek jakości do ceny - idealny. Wcześniej używałam różnego rodzaju mascar z Loreal, ten produkt jest o około 50zł tańczy, a jakością dorównuje. Dla mnie wybór jest prosty.
Opakowanie to jedyna rzecz, do której mogłabym się przyczepić. Tyle o ile szczoteczka jest bardzo fajna, dociera do wszystkich zakamarków oka, to opakowanie samo w sobie, kolor i szata graficzna - niekoniecznie zachęcają. Osobiście jednak mi to nie przeszkadza, a tusz z pewnością na dłużej zagości w mojej kosmetyczce. POLECAM ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461042].usefull || 0 }}% pomocna.

ocena: 6+

Wielkie zaskoczenie zamknięte w małym opakowaniu.

Na plus:
- głęboka i mocna czerń
- konsystencja
- mam cienkie rzęsy ale tusz nie tylko je znacząco pogrubił ale i wyraźnie wydłużył, nie sądziłam, że moje rzęsy mogą być tak długie
- nie osypuje się w przeciwieństwie do droższych tuszy
- nie odbija się na skórze pod brwiami! to dla mnie ogromny plus, niestety Rimmel i Maybelline odchodzą w cień, musiałam kilkukrotnie w ciągu dnia zaglądać do lusterka i robić poprawki a przy GR problem nie istnieje
- wygodne opakowanie
- jedna z lepszych silikonowych szczotek, jakie miałam okazję używać a przerobiłam wiele

Wady:
nie zauważyłam

Dostępność - tusz kupiłam za grosze na aukcji internetowej, więc nie ma problemu z dostaniem go.

Cena - niska, zapłaciłam mniej ok. 7 zł.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379056].usefull || 0 }}% pomocna.
Lip Marker - Golden Rose

CELUJĄCY :)

Po wywarciu na mnie pozytywnego wrażenia przez żółtą wersję tuszu z Golden Rose, postanowiłam szybko kupić jeszcze jeden tym razem stawiając na coś o właściwościach pogrubiająco-wydłużających! Tusz wydłuża i pogrubia rzęsy, przy czym ich nie skleja. Trwałość oceniam na 5+ - nic się nie kruszy i nie rozmazuje, utrzymuje się przez cały dzień. Nie podrażnia oczu i nie ma problemu z jego usunięciem :) POLECAM!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1376231].usefull || 0 }}% pomocna.

Rzeczywiście dobry.

Tusze Golden Rose zawsze mnie zaskakują pozytywnie. Tak jak i tym razem. Tusz ma bardzo prostą, nieskomplikowaną szczoteczkę. Myśle, źe bedzie idealny dla początkujących i dla tych co mają małe doświadczenie z tuszami o skomplikowanych szczoteczkach. Maskara bardzo ładnie podkreśla oko. Wydłuża i pogrubia. Kolejnymi warstwami można stopniować efekt ponieważ tusz absolutnie nie skleja rzęs. Z demakijaźem też nie ma problemu. Polecam gorąco.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375071].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Na wstępie zaznacze, ze mam rzęsy bardzo gęste o średniej długości.
Od tuszu oczekuje więc przede wszystkim perfekcyjnego rozdzielenia, lekkiego unoszenia i wydłużenia rzęs.
Ten tusz był dla mnie strzałem w dziesiątke, wlasciwie to chyba jest najlepszy dla moich rzęs ze wszystkich jakie testowałam.

plusy:
-pięknie rozdziela, bez tworzenia żadnych grudek, bez sklejania , nawet gdy nałożymy kilka warstw, rzęsy nie robią się cięzkie
-ładnie unosi i wydłuża rzęsy
-tusz ma czarny mokry kolor i płynną konsystencją, ale dosyć szybko wysycha
-nie osypuje się, jest dosyć trwały
- ma świetną silikonową szczoteczkę, którą prosto się operuje, a sama szczoteczka wręcz ''ślizga się po rzęsach''
jedna z najważniejszych rzeczy: po wysunięciu szczoteczki zostaje na niej dokładnie tyle tuszu ile potrzeba!!! Nic się nie marze dookoła , tak jak to zazwyczaj bywa w przypadku tuszów chociażby z Rimmel....
-opakowanie całkiem ładne, poręczne, opływowy kształt, napisy jak na razie się nie ścierają

minusy?
Wydaje mi się że wydajność nie jest jego mocną stroną, bo po miesiącu czasu chyba już calkiem sporo mi go ubylo, ale za taką niską cenę mogę co 2 miesiące kupować nowy ;)

Na koniec pragnę jeszcze zaznaczyć, ze zdecydowanie nie jest to tusz pogrubiający, tak jak jest to przedstawione w opisie. Rzęs to on zbytnio nie pogrubia, inaczej by mi nie podpasował. Nazwałabym go raczej rozdzielająco- wydłużającym. W każdym razie jest to cudeńko dla posiadaczek pięknych rzęs lub fanek naturalnego efektu wachlarzyku rzęs :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1221343].usefull || 0 }}% pomocna.