Golden Rose, Miracle Lash Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający)

Golden Rose, Miracle Lash Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający)

Pojemność 9,3 ml

Golden Rose Miracle Lash Mascara dzięki nowej ulepszonej formule oraz elastycznej szczoteczce idealnie pokrywa rzęsy od nasady, aż po same końce, nie pozostawiając grudek. Golden Rose Miracle Lash Mascara zapewnia pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz kolor głębokiej czerni, który utrzyma się przez cały dzień.

Rewelacyjny !!!

Do kupna tego tuszu zachęciły mnie pozytywne opinie o nim. Polubiłam go już po pierwszym użyciu. Używam go od kilku miesięcy i myślę,że nie zmienię go już na żaden inny. Wydaje mi się, że jest nawet lepszy niż drogie tusze, które można kupić w drogeriach.

Nienawidzę silikonowych szczoteczek A i tak go kupuje <3

Szczoteczka: silikonowa,nabiera odpowiednia ilość tuszu. Przez około 3miesiace codziennie klulam się nią w oko ale to tylko moja wina, bo nie lubię i nie umiem obslugiwac tego typu szczotek.
Konsystencja tuszu:jest idealna, nawet po jakimś juz czasie
Trwałość: nie mam problemu , że ten tusz sie osypuje, czy rozpuszcza
Wydajność: jedno opakowanie tego tuszu mam na około pół roku pomimo codziennego stosowania.
Działanie na rzesach: mimo że kluje sie w oczy (A raczej klulam, bo juz sie nauczylam działać ta szczoteczką) to mam już któreś z rzędu Opakowanie, bo wygląda pięknie na rzęsach . Oczywiście widac,że jest to tusz A nie naturalne rzesy, ale nie są one sklejone, maja ladny skręt i dostaje duzo komplementów, że mam piękne dlugie I gęste rzesy (chociaz uwierzcie mam je krotkie I rzadkie ). Polecam tez tusz,bo na prawdę jest moim hitem od kilku lat

REWELACJA!!!!!!

Miałam wiele tuszy i tych drogich i tych tańszych, ale nawet te drogie do pięt nie dorastają temu tuszowi. Chyba dłuuugo nie zmienię na żaden inny i jaki tani. Przepięknie wydłuża rzęsy i pogrubia. Kiedyś miałam tusz z silikonową szczoteczką i się zraziłam, ale ta jest świetna. Każdego włoska sięgnie. Polecam z czystym sumieniem. Nie osypuje się pod oczy a łatwo się zmywa. Jak rano się pomaluję to do wieczora piękny efekt . Nie chcę już innego :)

Lip Marker - Golden Rose

Mój numer 1 wśród tuszy :)

Co tu dużo mówić - ten tusz zdziałał u mnie cuda! Z natury mam cienkie, długie lecz wręcz białe rzęsy więc zawsze zależało mi na uzyskaniu pięknego "wachlarza" na oczach.. i Miracle Lash Mascara zdecydowanie daje radę sobie z tym świetnie! Często jestem pytana jakiego tuszu używam i nikt nie może uwierzyć, że takie rzeczy zdziałała mascara za 10/11 zł. :) Zdecydowanie polecam

Świetny

Nie lubię przepłacać, dlatego zawsze szukam tanich perełek i ten tusz jest taką perełką. Kupiłam go już kolejny raz, bo sprawdza się u mnie bardzo dobrze i nigdy mnie nie zawiódł. Efekt pięknych rzęs gwarantowany. A teraz konkrety.

Dobry efekt wydłużenia rzęs

Kupiłam go trochę w ślepo, czytając jedynie jakie ma właściwości i sprawdzając jaką ma szczoteczkę- zależało mi na wydłużeniu rzęs i jako że nie lubię udziwnionych szczoteczek w tuszach - wzięłam go i nie zawiodłam się. Naprawdę super wydłuża rzęsy, łatwo się aplikuje, szczoteczka jest zgrabna, raczej nie wydziabiemy sobie nią oka :) Nie obsypuje się, nawet przy potarciu oka.

Mój must have!

To mój ulubiony tusz. Najlepszy z tych drogeryjnych. Pięknie rozdziela rzęsy i wydłuża. Najważniejsze jest to że ich nie skleja. Kupuje go w Kontigo. Plusem jest też cena. Polecam!

Najlepsza!

Kupiłam skuszona opiniami na KWC. Nigdy wcześniej nie podejrzewałam, że taka tania maskara może okazać się tak dobra. Jedna z recenzentek określiła go jako zamiennik L'Oreal So Couture a ja bym powiedziała, że jest nawet lepszy!

Szczoteczka jest syntetyczna i ma krótkie włoski. Bardzo fajnie je rozczesuje i nie skleja kilku rzęs w jedno sklejone pasmo tylko tworzy piękny wacharz. Jest na tyle precyzyjna, że pozwala wytuszować dokładnie wszystkie rzęsy nawet te w kącikach.

Nie sprawdził się

Skusiłam się na jego zakup po przeczytaniu pozytywnych opinii na temat tego produktu. Na samym początku fajnie wydłużał rzęsy ale potem zwyczajnie nie robił z nimi nic. Wielka szkoda, bo miałam ogromną nadzieję że tusz sprosta moim wymaganiom.

Przeciętna maskara z bardzo dobrą szczoteczką

Zacznę od najważniejszej i bardzo mocnej zalety tej maskary: świetna szczoteczka silikonowa, która dociera do wszystkich rzęs, maluje je równomiernie i dokładnie rozczesuje, nie zostawiając grudek i nie sklejając ich. Naprawdę wygodnie się jej używa i niezwykle łatwo maluje nią rzęsy. Dla mnie szczoteczka to absolutna podstawa w maskarach i dlatego ten produkt otrzyma ode mnie naprawdę wysoką ocenę, mimo że wszystkie pozostałe aspekty są raczej przeciętne.
Przede wszystkim masa produktu: ten tusz daje mi zbyt mało spektakularny efekt. Pokrywa rzęsy tak cienką warstewką, że są one ostatecznie za mało podkreślone. Do tego już po 2 miesiącach rzęsy zaczynają być niedokładnie pokryte - pojawiają się przerwy, tak jakby tuszu w buteleczce już prawie nie było. Tusz jest dość trwały i nie osypuje się jakoś dramatycznie, a jednak im bliżej końca dnia tym bardziej rzęsy sprawiają wrażenie niepomalowanych... Jest to niestety wina samej masy kosmetycznej - sprawdziłam to, używając szczoteczki od Golden Rose po zanurzeniu jej w innym tuszu (zupełnie innej marki). Pokrycie rzęs z pomocą szczoteczki GR ale innym tuszem dało super spektakularne efekty....
Do tego trzeba dodać wygląd opakowania, które po prostu wygląda dla mnie słabo i nie jest zupełnie w moim guście.
Cena nie jest wygórowana, ale da się w jej ramach znaleźć produkty o lepszych parametrach (choćby Eveline czy nawet jeszcze tańszy żółty Lovely). Poza tym bawienie się w rozkręcanie dwóch maskar i używanie szczoteczki z jednej a płynu z innej jest na dłuższą metę denerwujące (komentarze o problemach pierwszego świata za 3, 2, 1...).
Ale za tę szczoteczkę należy się co najmniej 4 :)))

Mój zamiennik Loreala ;)

Bardzo, bardzo długo inwestowałam w różne tusze z Loreala, bo tylko dzięki nim byłam w stanie uzyskać efekt, który mnie satysfakcjonował. Kilka miesięcy temu przy okazji zakupów w którejś z drogerii internetowych, kliknęłam i dodałam do koszyka tusz z Golden Rose. Kierowałam się faktem, że mam kilka kosmetyków tej firmy i wszystkie się u mnie sprawdzają, więc stwierdziłam dlaczego nie?;) Produkt stosuję już od kilku dobrych tygodni, więc jestem w stanie napisać kilka zdań o nim.
Wydajność produktu przemawia na jego korzyść. Tuszu używam kilka tygodni, nie jestem w stanie napisać dokładnie ile, ale na pewno dłużej niż miesiąc. Rzęsy maluję codziennie, opakowanie nadal nie jest puste, wszystko się zgadza.
Zgodność z opisem producenta - TAK. Pogrubia, wydłuża i przy tym nie skleja. Moje rzęsy są przy tym w dobrej kondycji, pomimo że zaprzestałam korzystanie z jakichkolwiek odżywek.
Trwałość - satysfakcjonująca. Nie kruszy się, nie osypuje. Tusz jest w stanie przetrwać u mnie na rzęsach przez cały dzień i wieczorem nadal wygląda bardzo dobrze.
Stosunek jakości do ceny - idealny. Wcześniej używałam różnego rodzaju mascar z Loreal, ten produkt jest o około 50zł tańczy, a jakością dorównuje. Dla mnie wybór jest prosty.
Opakowanie to jedyna rzecz, do której mogłabym się przyczepić. Tyle o ile szczoteczka jest bardzo fajna, dociera do wszystkich zakamarków oka, to opakowanie samo w sobie, kolor i szata graficzna - niekoniecznie zachęcają. Osobiście jednak mi to nie przeszkadza, a tusz z pewnością na dłużej zagości w mojej kosmetyczce. POLECAM ;)

Cudowny!

Długo szukałam tuszu,który będę mogła kupować już zawsze. Teraz głównie eksperymentowałam i wyniki były różne. Jednak myślę,że znalazłam ten idealny tusz.

PLUSY:
-bardzo ładnie rozdziela rzęsy
-głęboka czerń
-pogrubia i wydłuża rzęsy
-cena
-bardzo trwała,nie kruszy się

WADY:
-nie zauważyłam