Golden Rose, Miracle Lash Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający)

Golden Rose, Miracle Lash Mascara (Tusz do rzęs pogrubiająco-wydłużający)

Pojemność 9,3 ml

Golden Rose Miracle Lash Mascara dzięki nowej ulepszonej formule oraz elastycznej szczoteczce idealnie pokrywa rzęsy od nasady, aż po same końce, nie pozostawiając grudek. Golden Rose Miracle Lash Mascara zapewnia pogrubienie i wydłużenie rzęs oraz kolor głębokiej czerni, który utrzyma się przez cały dzień.

Do polecenia

Nie spodziewałam się, że w tak niskiej cenie mogę kupić tusz, który będzie dorównywał produktom z dużo wyższej półki - cenowej i teoretycznie jakościowej. Świetnie sprawdza się na moich rzęsach - wydłuża je, nie skleja pojedynczych włosków ze sobą. Utrzymuje się bardzo długo bez kruszenia się i osypywania. Po nałożeniu szybko wysycha, nie rozmazywał się ani nie odbijał na powiekach. Szczoteczka odpowiedniej grubości, wygląda jak silikonowa. Zdecydowanie polecam - lepszy kosmetyk niż wiele droższych, które do tej pory wypróbowałam.

Uwielbiam i polecam

Kupiłam go w sumie tak przez przypadek, jako dodatek do innych, internetowych zakupów. Skusiła mnie marka i cena, która była śmiesznie niska. Tusz ma kształt szczoteczki, który ja osobiście uwielbiam. Dobrze podnosi rzęsy, podkręca ja, pogrubia i wydłuża. Jest wydajny, ma ładne opakowanie i super cenę.

bardzo trwały...

Tusz kupiłam naturalnie po przeczytaniu pochwał na wizazu...inaczej nigdy nie zdecydowałabym się kupić kosmetyku za 5zł! No bo przecież czegóż można oczekiwać za taką cenę?:)....a tutaj taka niespodzianka! Tusz bardzo ładnie się nakłada, jak dla mnie max 2 warstwy, rzęsy są wydłużone i podkręcone, ale wyglądają bardzo naturalnie, osobiście preferuję taki ....Co urzekło mnie, użytkowniczkę korektorów pod oczy? Po 12 godzinach, mimo upału, nie odbił się pod oczami...co niestety zdarzało się przy innych maskarach...Poza tym bardzo łatwy do usunięcia....Rewelacja i taniocha!

Czemu dopiero teraz go odkryłam?!

Przez długi czas zmagalam się z uczelniem na tusze do rzęs, nawet na mój dotychczasowy ulubieniec żółty z Rimmela... No ale cóż, po roku przerwy od używania tuszów kupiłam ten zielony z GR, bo nie chciałam znów wyrzucić pieniędzy na marne, gdy mnie uczuli. A tu pozytywne zaskoczenie. Ładnie wygląda, dobrze sie nakłada i rozczesuje rzesy. Dość trwaly. Naturalnie wygląda. I co najważniejsze: nie uczula. Do tego cena, kiedyś kupowalam 3/4 razy droższe.

Dla mnie-masakra

Moje rzęsy są dość problematyczne- wszystko je skleja, trudno je rozczesać i ułożyć.
Testowałam wcześniej przede wszystkim tańsze tusze, mające jednak dobre recenzje na wizażu i ogólnie popularne w Internecie. Liczyłam na to, że za niską cenę uda mi się znaleźć produkt, który będę mogła używać łatwo i z przyjemnością, nie musząc ciągle wycierać szczoteczki czy uważać na jej ułożenie.
Jak można się domyślić- próby nie zakończyły się pomyślnie.
Ostatnią tańszą mascarą, która wpadła w moje ręce była właśnie ta z Golden Rose. Zachęcona dobrymi recenzjami i ogólnym zachwytem nad marką postanowiłam go wypróbować.
Szczerze to nie pamiętam, kiedy ostatnio tusz tak mocno sklejał mi rzęsy. Już po jednym, delikatnym i uważnym przejechaniu szczoteczką, miałam je po prostu uwalone produktem. Wszystkie obietnice producenta i pozytywne opinie recenzentek rozpłynęły się w jednym momencie.
Tusz udało mi się jakoś zużyć, oczywiście przed każdą aplikacją naprawdę porządnie wycierałam szczoteczkę z nadmiaru produktu (a może nawet i z jego większości...). Po tym zazwyczaj udawało mi się unikać efektu sklejonych rzęs (chociaż i tak musiałam uważać), jednak oczywiście jakiekolwiek efekty były znikome- mogłam liczyć jedynie na lekkie wydłużenie i poprawę koloru. Trudno mi ocenić trwałość, bo z tak małą ilością nałożonego produktu nawet nic mi się nie mogło za bardzo osypać.

W sumie, to dzięki temu tuszowi do końca zrozumiałam, że nie warto oszczędzać na podstawowych kosmetykach do makijażu. Zwłaszcza, że na kupno droższego tuszu wcale nie musimy czekać pół roku do czasu promocji w Rossmanie. W drogeriach internetowych bez problemu kupimy je w cenach o połowę tańszych niż stacjonarnie. Niektóre z nich oferują nawet bezpłatną wysyłkę (i nie mówię tu o odbiorze osobistym). Rozumiem, że ktoś może się wahać przed kupnem podkładu, korektora, no ale tego jak działa tusz raczej sobie nie sprawdzimy przy stoisku w drogerii. Ja skończyłam z testowaniem tanich bubli- kupiłam jeden porządny tusz, z którego jestem w końcu zadowolona.

Podsumowując- wybierając ten tusz możecie uzyskać efekt ciężkich, nieestetycznych i nienaturalnych rzęs, łatwo również o ich sklejenie więc jeśli tak jak ja macie z tym problem to uciekajcie od niego jak najdalej.
Powtórzę jeszcze raz, że mam dość spory problem z dobraniem tuszu i nie u każdego może on dawać taki makabryczny efekt jak u mnie, ale jeśli wciąż szukacie swojego ideału wśród produktów za 10zł, to radzę po prostu nie mieć zbyt wysokich oczekiwań- efektu "Miracle Lash" nim nie uzyskacie.

Czego chcieć więcej?

Do tej pory używałam tuszu z L'oreal, który, przyznajmy się, na moją biedacką studencką kieszeń jest po prostu drogi. Myślałam, że będę musiała żyć od promki do promki -50% w rossmanie, ażeby się w niego zaopatrzyć, ale z ratunkiem nadszedł wizaż i wysoka nota tuszu z GR. Polecam go mocno: tani, pięknie podkreśla rzęsy, są jakby dłuższe, nie skleja ich i nie robią się grudki żadne. Bardzo dobry tusz za śmieszne pieniądze (11 zł).

Bardzo dobry

Z Goldem Rose używałam bardzo dużo tuszy do rzęs. Prawie wszystkie. Tusze zmieniam dosyć często (co dwa miesiące, maksymalnie trzy), ponieważ moim zdaniem najlepiej maluje świeży kosmetyk.
Ten tusz ma plastikową szczoteczkę, normalnych rozmiarów. Dobrze rozczesuje rzęsy (ogólnie wolę klasyczne szczoteczki, ale ta daje radę). Kolor czarny, ale nie głęboki.
Rzęsy po nim są wydłużone, pogrubione i ładnie podkreślone, ale bez przesady. Nie ma efektu Wow!. Nie skleja, po czasie troszkę się kruszy, ale moim zdaniem wszystkie tusze prędzej czy później się kruszą.
Moim zdaniem za tą cenę to jeden z lepszych tuszy, jakie miałam. Z Golden Rose z całą pewnością najlepszy.
Tusz praktycznie za każdym razem mam inny, nie przywiązuję się i cały czas testuje nowe produkty. Ale pewnie kiedyś się skuszę na niego i kupię ponownie.

tani i dobry

Super produkt, bardzo tani (na drogeriach internetowych można go kupić za ok, 5 zł), mam cienkie rzęsy a tusz rewelacyjnie daję radę. :) dodatkowo szczoteczka nie skleja rzęs, a brak zalotki nie jest żadnym problemem gdyż szczoteczka świetnie unosi rzęsy. Zarówno świetnie pogrubia jak i wydłuża rzęsy dając bardzo naturalny efekt. Jedynym problemem jest to że po ok. 6-8 godzinach zaczyna się delikatnie kruszyć zostawiając pyłek pod okiem. Na koniec zaznaczę, iż nawet podczas deszczowej pogody rzęsy co najwyżej się skleją a nie zostaną rozmazane wokół oka zostawiając efekt upośledzonej pandy (jak przy większości tuszy za ta cenę). Polecam ! :)

Świetny

Świetny tusz, cena rewelacyjna około 10 zł, dobra szczoteczka, nie skleja rzęs, mam juz trzecie opakowanie, wcześniej byłam związana z lorealem so couture, jednak golden rose wygrywa. Dłużej jest świeży.

lepszego nie miałam

miałam już kilka tuszy z GR ale ten jest zdecydowanie najlepszy, leszy od o wielu droższych produktów,fajnie wydłuża, pogrubia i nie skleja, a do tego w drogerii internetowej można go kupić już za 8 zł. mój zdecydowany hit.

dobry

kupilam zachecona opiniami na wizazu. i fakt tusz jest calkiem niezly a cena naprawde niewiarygodnie niska jak za jakosc ktora dostajemy w opakowaniu. uwielbiam efekt sztucznych rzes, mocne pogrubienie i moim hitem jest million lashes loreal ale ten tusz jako zastepstwo jest nie najgorszy, pieknie rozczesuje i rozdziela rzesy, dobrze podkreca, nadaje ladna czern, troche za slabo jak dla mnie pogrubia. szczoteczka bardz fajna bo mozna nia dotrzec w kaciki oka i bez problemu pomalowac dolne rzesy. ogolnie duzy plus dla tego produktu, szkoda ze z dostepnoscia kosmetykow golden rose jest tak kiepsko bo na pewno czesciej bym je kupowala,

Niezły

To był mój pierwszy tusz z Golden Rose i muszę przyznać że był naprawdę przyzwoity. Bardzo dobrze wydłuża, pogrubienie mogłoby być nieco lepsze, ale i tak jest nieźle. Dosyć trwały, jednak trochę się odbija na powiece (mój odwieczny problem) i nieco kruszy pod koniec dnia. Na moich delikatnych rzęsach zbyt dużo tuszu osadza się na końcówkach, ale i tak go lubiłam. Więc szukam dalej mojego nowego KWC, bo stary został niestety wycofany.