Jean Vidal, Ziołowy krem pod oczy

Jean Vidal, Ziołowy krem pod oczy

Ziołowy krem pod oczy Jean Vidal zawiera ekstrakty z kwiatu lipy, rumianku i liści zielonej herbaty, które łagodzą podrażnienia oraz działają zmiękczająco i ochronnie na wrażliwą skórę pod oczami. Zielona herbata jest również silnym antyoksydantem bogatym w witaminy i mikroelementy. Ziołowy krem pod oczy Jean Vidal łączy roślinne ekstrakty i pozwala usunąć opuchliznę zmęczonych oczu oraz ukoić podrażnienia. Składnikiem kremu jest również RonaCare Luremin, który charakteryzuje się całym spektrum właściwości przeciwzmarszczkowych retinolu, ale w przeciwieństwie do niego nie powoduje podrażnień. Zawarte w kremie oleje – arganowy i z ogórecznika – zapobiegają suchości skóry i regenerują ją.

Ziołowe ukojenie dla zmęczonych oczu

Od dwóch miesięcy stosuję, a raczej stosujemy wraz z mamą ten kapitalny ziołowy krem pod oczy a raczej bardziej pasuje określenie na oczy. Moja mama, starsza już pani od kilku lat bardzo narzekała na problemy z oczami typu; swędzenie, pieczenie, kłucia pod powiekami, opuchlizny wokół oczu, suchość gałki ocznej i tym podobne dolegliwości leczone przez okulistę najróżniejszymi preparatami i na receptę i różnościami homeopatycznymi bez pozytywnego skutku. w związku z tym za każdym razem zakupowałam coś innego. Ostatnim nabytkiem jest ten krem, który stosujemy właśnie od dwóch miesięcy i na razie jest na tyle skuteczny, że ze strony mamy nie ma sygnału, aby wszcząć dalsze poszukiwania, więc jak widać jest skuteczny. Ja stosuję go sporadycznie, gdyż oczne dolegliwości mnie rzadko dopadają, ale gdy już tak się stanie, to po zastosowaniu tej ziołowo-witaminowej kompozycji odczuwam ogromną ulgę. Zauważyłam , że mama przestała narzekać na te oczne uciążliwości, chodzi do okulisty jedynie na kontrolę i tylko raz w roku, a poza tym nie ma już opuchniętych powiek, ani worków pod oczami, nie skarży się na pieczenie i inne podrażnienia. Oczy nabrały wyrazu i nie są rozmydlone jak to bywa u osób mocno leciwych. Wygląda na mniej zmęczoną, chyba dlatego, jak się przyjrzałam, ma bardziej wygładzoną skórę wokół, tak jakby spłyciły się zmarszczki.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.