Jean Vidal, Płyn micelarny z kofeiną

Jean Vidal, Płyn micelarny z kofeiną

Płyn micelarny z kofeiną Jean Vidal posiada właściwości myjące i nawilżające. Zawiera aktywny składnik w postaci kofeiny, która poprawia mikrokrążenie krwi. Dzięki temu zwiększa dotlenienie komórek i ułatwia detoksykację skóry. Zwiększony przepływ krwi rozjaśnia cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, ujędrnia i uelastycznia skórę. Płyn micelarny z kofeiną Jean Vidal zawiera również innowacyjny składnik Zemea Propanediol, otrzymywany z glukozy pozyskiwanej na drodze fermentacji odnawialnych surowców roślinnych. Składnik nadaje produktowi właściwości nawilżające, a skórze odczucie wyjątkowej gładkości po demakijażu.

Moja skóra odetchnęła

Moja skóra oddycha. Teraz to czuję, gdy po dokładnym zmyciu makijażu krew zaczyna krążyć dotleniając moją skórę twarzy. Robiąc tak zwane głupie miny (małe ćwiczonko na mięśnie) czuję, że jest bardziej elastyczna, rozluźniona i mniej napięta. Po zużyciu pierwszego opakowania widoczne są pozytywne zmiany. Skóra jest jędrna, dobrze nawilżona, a jej koloryt bardziej wyrównany.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Myje i odżywia skórę twarzy.

Nareszcie mam coś, na czym mi zależało. Płyn spełnia wszystkie moje oczekiwania w kwestii demakijażu. Bardzo skutecznie i bez wysiłku, ani straty czasu, zmywa dokładnie makijaż, a przy tym dezynfekuje skórę. Przestały się pojawiać ropne krosteczki z którymi miałam problem. Skóra jest teraz dobrze odżywiona i gładziutka. Zauważyłam zdecydowaną poprawę w ukrwieniu skóry, gdyż jest bardziej jędrna i ogólnie zdrowiej wyglądam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.