Balea, Balea, Feuchtigkeits Shampoo Pfirsich & Cocos (Szampon do włosów suchych i zniszczonych z `Brzoskwinia i kokos`)

Balea nawilżający szampon zawierający ekstrakt z brzoskwini i kokosa a także kompleks witamin B3 i B5 pomaga włosom suchym i zniszczonym odzyskać blask i zdrowy wygląd. Neutralne pH, produkt przebadany dermatologicznie, bez silikonu.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Panthenol, Alcohol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Prunus Persica Fruit Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract, Parfum, Glycol Distearate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-4, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citric Acid

Świetny

Szamponów z Balei używam od lat. Kupuję je za kilka zł w osiedlowym sklepiku. Mnie pasują nawilżające, takie jak ten:

- doskonale domywa włosy i skórę głowy. Jeśli nakładacie oleje, sera, odżywki w sprayu, lakiery lub pianki, ten szampon będzie dla Was niezastąpiony

- nie powoduje łupieżu, nie przesusza ani włosów, ani skóry głowy. Mimo że dobrze myje, to jest doskonały do codziennej pielęgnacji i nie niszczy włosów

- nie plącze, nie powoduje puszenia. Włosy są po nim gładkie w dotyku, błyszczące, miękkie, lejące. I pachną bardzo intensywnie nawet na drugi dzień...

- piękny, lekko kokosowy, lekko brzoskwiniowy, tropikalny zapach (pachnie jak soczki "multiwitamina")

- fajna, półprzeźroczysta, biała barwa i ani za gęsta, ani za rzadka konsystencja

- bardzo wygodne, szczelne, solidne i łatwe do otworzenia opakowanie

- cena

Przyćmił wszystkie inne!

Moja recenzja będzie zgoła inna od opinii poprzedniczki, bo na moich włosach szampon sprawdził się fantastycznie! Przy okazji tegorocznych wakacji po raz pierwszy odwiedziłam drogerię DM. Hulałam między półkami niczym tornado i w mig zapełniłam swój koszyk osławionymi produktami marek Balea i Alverde. Podczas pierwszej tury zakupów chwyciłam właśnie ten szampon i jeszcze podczas pobytu w hotelu rozpoczęłam testowanie.
+ Szampon ma wygodne opakowanie, produkt wydostaje się z łatwością, zamknięcie działa sprawnie, nie trzeba się z nim siłować, nie wylewa się w czasie transportu. Butelkę można postawić na głowie i zużyć produkt do samego końca.
+ Ładna, przyjemna dla oka szata graficzna.
+ Piękny zapach! Uwielbiam kokos w kosmetykach, dlatego sięgnęłam właśnie po tę wersję. Kokos w połączeniu z brzoskwinią tworzy słodką, ale nie mdlącą, mieszankę. Zapach utrzymuje się na włosach, po umyciu nie mogłam przestać ich wąchać.
+Szampon ma dość lejącą konsystencję i jasny, lekko perłowy kolor.
+ Znakomicie się pieni! Wystarczy niewielka ilość, by powstała miękka pianka, którą można umyć całe włosy.
+ Szampon nie plącze włosów, nie tworzy kołtunów, które zdarzały mi się bardzo często. Włosy są gładkie i lejące.
+ Produkt z łatwością domywa wszelkie pozostałości kosmetyków do stylizacji, radzi sobie ze zmywaniem olejów.
+ Bardzo niska cena, w przeliczeniu na złotówki zapłaciłam 4,50 zł. W Internecie cena jest niewiele wyższa - kosztuje 5-6 zł.
+ Nie uczula, nie wywołuje łupieżu, z czym również męczyłam się kilka ładnych lat, dlatego ostrożnie podchodzę do wszelkich nowości w mojej pielęgnacji włosów, bojąc się wysypu. W tym wypadku nic takiego nie miało miejsca.
+ Po umyciu włosy są miękkie, lśniące i ładnie pachną. Długo zachowują świeżość, a mam problem z nadmiernie przetłuszczającą się czupryną.
+ Wydajny - wystarczył mi na 1,5 miesiąca codziennego używania.

- Minusem jest jedynie dostępność. W moim mieście nie można dostać go stacjonarnie. Jednak ceny w Internecie nie są zbyt wygórowane, więc z pewnością zamówię go ponownie, bo bardzo przypadł mi do gustu.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Średni

Za tę cenę taki średniaczek. Zapach nie najgorszy, ale nie powala.
Jak pozostałe szampony Balea dobrze się pieni.

Jednak nie zdecyduje się na niego ponownie, bo nie służy moim włosom. Używam w komplecie z odżywką z tej serii i moje włosy są po nim matowe i robią się strączki, czego nie zaobserwowałam używając innych szamponów.

Ilość zużytych opakowań: Jedno