Avon, Luxe, Odżywcza pomadka z retinolem i kolagenem

Avon, Luxe, Odżywcza pomadka z retinolem i kolagenem

Pojemność 3,6 g

Avon odżywcza pomadka z retinolem i kolagenem Luxe
- Zawiera filtr SPF 15.
- Nadaje ustom zmysłową gładkość, miękkość i pełny wygląd.
- Intensywnie nawilża, subtelnie koloryzuje.
Avon odżywcza pomadka do ust z retinolem i kolagenem Luxe jest dostępna w odcieniach:
- Berry Tint
- Natural Tint
- Honey Tint
- Rose Tint

w sztyfcie
nawilżające, kryjące

Fajna pomadka

Pomadkę dostałam w prezencie - w odcieniu dość ciemnego różu. Bardzo fajnie sprawdza się na co dzień - ma przyjemną w aplikacji konsystencję i jest bardzo kremowa.
Bardzo ładnie pokrywa usta kolorem - ma wykończenie nawilżające, dość mocno błyszczące, ale bez drobinek.

Nie jest to pomadka bardzo długotrwała - po pierwszym kontakcie z jedzeniem i piciem znika z ust i wymaga poprawek.
Nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, nie wychodzi poza kontur. Zjada się bardzo ładnie i stopniowo.
Myślę, że sprawdzi się u mniej wymagających osób.

Dobry produkt

Może to po prostu nie jest produkt dla każdego?
Mam odcień Natural Tint i na moich mocnych, różowych ustach świetnie kryje, daje efekt delikatnego nude, jednak dopasowanego do mojej bladej karnacji. Oczywiście usta wyglądają odrobinę blado i niezdrowo, ale głównie o to mi chodziło, więc jestem zadowolona. Przy mocniejszym makijażu oczu, nude sprawdza się doskonale, bo przede wszystkim ma nie rzucać się w oczy i ta pomadka spełnia swoją rolę doskonale.Ma średnią trwałość, ale ja zwykle trzymam pomadkę w torebce, więc nie rozpaczam z tego powodu. Jej najważniejszą zaletą jest nawilżanie, po przejechaniu ust czuję jakby to był balsam, a nie pomadka, zero wysuszenia, a moje spierzchnięte usta nie potrzebują niczego bardziej. Chyba nie będę manewrować z innymi odcieniami, bo Natural to właśnie coś, czego potrzebowałam.

Cudo! :)

Przepiękne odcienie! Pomadka cudnie nawilża i jest bardzo trwała;) Usta są pięknie podkreślone :) A samo opakowanie... wygląda na bardzo eksluzywne :)

Moja ulubiona

Szminkę mam od nie dawna. Od razu ją polubiłam, choć wolę matowe szminki ze względu na trwałość. Rzeczywiście ten produkt poprawił stan moich przesuszonych ust i chęcią wypróbuję inny kolor

Taka sobie

Nie jestem fanem. Pomadka bardzo łatwo się rozmazuje i nie jest trwała. Mam wrażanie, że cały czas muszę mieć przy sobie lusterko, aby sprawdzać, czy nie mam jej na zębach. Kolor ma nienajgorszy odcień, jednak sporo różni się od "tego z obrazka". Na plus mogę powiedzieć, ze dobrze nawilża usta.

Idealna na co dzień :)

Mam w dwóch kolorach: czerwieniu i nudziaku. Są przyjemne w rozprowadzaniu, pozostawiają nawilżoną skórę ust. Nie są zaskakująco trwałe, ale jak na co dzień to w sam raz.

najgorsza,a lubię inne z tej serii

nie wystawiam negatywnych opinii,ale muszę, bo szminka jest:
-tępa, kredowa, bezbarwna- a kolor NATURAL TINT- wygląda jak lekko różowy!
-zbiera się w załamaniach ust
- odżywia,ale nie nawilża, nie daje komfortu!
-DROGA
PLUSY:
+Wydajna
+piękne opakowanie

Luksusowa szminka

Zalety:
- ma pięknie wyglądające kolory
- bardzo dobrze się rozprowadza na ustach
- pielegnuje usta
- jest mocno napigmentowana
- piękne opakowanie
- jest trwała

To nie pomadka

Kupiłam tę pomadkę w kolorze Natural Tint. "W kolorze" to za dużo powiedziane. Barwa mleczno-beżowo-biała. Usta lepiej wyglądają nie pomalowane, niż pociągnięte tą pomadką. Pomadka wcale nie sunie gładko po ustach (jak to czytałam w którejś recenzji), tylko tępo po nich przejeżdża. Po nałożeniu usta tracą kolor. Są jakby pozbawione kropli krwi - usta anemika (polecam przed wizytą u lekarza osobom chcącym wyłudzić zwolnienie lekarskie).

Plusy:
- opakowanie - solidne (ciężkie)
- można ją wykorzystać jedynie jako podkład pod inną kolorową pomadkę

Minusy:
- nie upiększa, wręcz oszpeca
- nie daje żadnego koloru

rewelacja

Jak na razie nie znalazłam żadnych minusów ,poczynając od eleganckiego ,trwałego opakowania, po właściwości szminki. Używam koloru pink, przy nałożonej jednej warstwie jest to po prostu ochronno -nawilżająco-pielęgnująca pomadka, przy 2-3 warstwach daje delikatny ,naturalny kolor idealny na zajęcia,czy studia, przy 4-5 warstwach można iść na randkę, czyli idealny kosmetyk na cały dzień :-). Dodatkowy plus-używałam jej w zimie i żadna pomadka ochronna nie była mi potrzebna bo nawilżała i pielęgnowała usta

Ilość zużytych opakowań: 1,5 całego

Lubię ją i kupię inne kolory.

Oceniam kolor Ntural Tint - bardzo jaśniutki beż, prawie bezbarwny, takiego koloru właśnie szukałam :)

Na początku zaznaczę: nie mylcie tej szminki z ze Szminką Do Ust O Luksusowej Formule Luxe. Są one niemal identyczne i często w katalogu są na tej samej stronie, ale to są dwie różne szminki!

Poza tym:

- szminka ma eleganckie, złote opakowanie. Wygląda z pozoru na ciężkie, a w rzeczywistości jest plasitkowe i lekkie. Jest również wytrzymałe, nie pęka, nie rysuje się itp.

- konstsytencja szminki kremowa, gęsta, gładko sunie po ustach, nie rozmazuje się, nie stopiła mi się podczas letnich upałów

- nie zawiera brokatu, perły, ani żadnych zbędnych drobinek, jest jednolicie gładka

- nie jest zbyt trwała, zjada się szybko jak większość szminek i nakładam ją kilka razy w ciągu dnia

- po aplikacji przez chwilę czuję na ustach chłodne mrowienie

- pachnie słodko, waniliowo

- nie drapie w gardle

- nie czuję wyraźnego działania retinolu i kolagenu (minus)

- jest droga, trzeba czekać na promocje (minus)

Mimo wszystko pasuje mi ta szminka, lubięją :)

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze