Ideal Balance T-ZONE Shine-Control Powder (Puder prasowany matujący)

Ideal Balance T-ZONE Shine-Control Powder (Puder prasowany matujący)

Pojemność 7,8 g

Puder w kompakcie T-zone
- matuje absorbując nadmiar sebum,
- zmniejsza widoczność porów,
- nie wysusza skóry
- idealny dla cery mieszanej.
Występuje w 2 odcieniach.
Dodam, że nie tworzy efektu maski, lekko roświetla skórę. Optycznie wygładza.

Cena: 48 zł / 7,8 g

Oceniam na 4.00

Dostałam ten puder zupełnie przez przypadek i użyłam go dopiero jak nie miałam wyjśćia, bo inny puder mi się skończył. Zakochałam się od pierwszego użycia. Twarz miała matową przez praktycznie cały dzień, co rzadko mi się zdarza ponieważ na mojej cerze mało rzeczy jest w stanie się utrzymać + problemy z klimatyzacją w pracy, więc zazwyczaj po 4 godzinach dosyć że się święcę to mam czerwone plamy, a tutaj - cały dzień matowa i jednolita cera. Jestem bardzo zdziwiona dość niską oceną tego produktu. Niestety mam problem żeby dostać gdziekolwiek ten puder, ale jak tylko gdzies go odkryję to użyję po raz kolejny.

bardzo dobry, ale ciemnieje :(

Puder bardzo dobrze matuje strefę T na ok. 4-5 godz. Nie wysusza. Nie zauważyłam lekkiego rozświetlenia, ale dla mnie mat automatycznie wyklucza się z rozświetleniem. ;) Jest bardzo wydajny, ma dobrą wielkość, ale niestety ciemnieje na twarzy. :(

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

młodą się było...:)

Puder ten to historia z lat minionych:) Jako młoda panienka skusiłam się na podkład z serii Ideal Balance, a że się sprawdzał (wtedy :]), dokupiłam i puder, którego jednak nie zdołam wykończyć, co mówi samo za siebie. Do rzeczy:) Wysusza! To przede wszystkim. A jeśli wysusza, to i nierówności podkreśla. A jeśli tak, to absolutnie nie nadaje się do cer, do jakich się zaleca:) Tyle w temacie:)

Używam tego produktu od: daaawno:)
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

pamiętam, że miałam.

matował owszem. może nie na bardzo długo, ale buzia była po nim gładka.

ma jednak dwa ogromnie minusy
- cena!
- dwa kolory...:/ ten jasniejszy jest tak ciemny, że moja twarz w porównaniu z szyją wyglądała na opaloną. nakładanie go na szyję też niewiele zmieniało.
Do mojej gotyckiej bladości zdecydowanie nie.

Używałam tego produktu: 5 miesiecy

Matowi ale na bardzo krotko

Puder niestety niespelnia swoich obietnic...matuje skore,owszem..ale na jakies 1,5 h.
a to jak dlamnie za krotko...musialabym co jakis czas nakladac kolejna warstwe...ale jakby wtedy wygladala moja twarz?!
przy dluzszym stosowaniu wysusza skore...a to kolejny minus..
mam skore mieszana,niezbyt tlusta...ale ten puder zdecydowanie przyda sie cerze normalnej.
Jedynym plusem jest to ze pieknie stapia sie z kolorem mojej skory,daje bardzo naturalny efekt:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

nic nie zmatuje strefy t

Używałam tego pudru 2 lata temu i jakoś bardzo mało z tego pamiętam. A właściwie tylko tyle, że :
-oczywiście nie matuje strefy t - ale strefy t zmatowić się nie da;
-niestety i to jest minus - ciemnieje na twarzy (i to na pomarańczowo)
-niezbyt wydajny
Plusem jest to że niezbyt widać go na twarzy. Ot przeciętny puder za przeciętne pieniądze.

Używam tego produktu od:1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:jw

bez matu

nie matuje prawie wcale, ściera się=znika po paru minutach przynajmniej takie mam wrażenie, troszkę rozświetla ale ogólnie efekt działania pudru znikomy:( jużwole rimmelka stay matte za 17 zeta przynajmniej widać wiekszy efekt a na tym pudrze kompletnie się zawiodłam podoba mi si ę jego lusterko bo jest duże ale opakowanie teźż się szybko zepsuło(zamknięcie) raczej nie polecam cerom tłustym i mieszanym

Używam tego produktu od:2 mscy

w sumie ok, alebez fajerwerków

Skusilo mnie ladne pudeleczko i obietnica dlugotrwalego efektu zmatownienia. Niestety, nie moge sie z tym zgodzic. Skora juz po niedlugim czasie znow sie swieci. Nakladam , nakladam gabeczka i niestety mam wrazenie ze nic nie zostaje mi na buzi :( co do wczesniejszych opinii nie zgodze sie z tym, ze szybko ciemnieje-mam go juz rok i wyglada calkiem ok. Jedynym GIGA plusem jest jak dla mnie pudeleczko: posiada panowramiczne lusterko i jest absolutnie nie do zdarcia! spadlo mi sto razy, ciagle wrzucam je do torebki i wciaz nie wierze ze jest w tak dobrej formie! jedynie element przy zamknieciu sie odlamal lekko, ale wciaz swietnie 3ma :)
Zatem podsumowujac: zawartosc-raczej kiepska
opakowanie to absolutny hit :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mi odpowiada

uzywam z reguly na podklad, przy mojej sklonnej do przetluszczania cerze sprawdza sie przyzwoicie. oczywiscie makijaz wymaga poprawek w ciagu dnia, ale coz... cudow nie ma. puder nie wysusza ale i nie powoduje powstawania zaskornikow. kryje przecietnie, ale rowno, twarz nie jest w plamach, nie zobserwowalam tez efektu maski. trzyma sie dosc dlugo, matuje twarz na jakies 4-5 godzin, nie ciemniejje na twarzy. niestety, produkt dosc nietrwaly- zawartosc opakowania bardz szybko zaczyna ciemniec, skutkiem czego praktycznie niemozliwe staje sie wykorzystanie calej zawartosci. plus za lusterko. niestety, ostatnio trafilam na dosc felerne opakowanie- praktycznie od samego poczatku sie nie domykalo (zwracala na to uwage jedna z przedmowczyn). ale w poprzednim wszystko bylo w porzadku wiec moze wyszla po prostu jakas nietrafiona partia?
reasumujac, wydaje mi sie ze to dosc przyzwoity puder, choc raczej w okresie jesienno- zimowym. na lato wydaje sie odrobine przyciezki- skutkiem czego na razie porzucam go na rzecz odkrywania nowosci;)

Nieudany

Już od dłuższego czasu jego resztka zalega u mnie w kosmetyczce i nie mogę się zmobilizować,żeby go zużyć.Po pierwsze puder Ideal Balance jest strasznie nietrwały(ściera się błyskawicznie,trzeba by było nakładać z częstotliwością 2 razy na 10 minut,żeby wogóle dopatrzeć się jakiegoś efektu),słabo kryje -wydaje się być praktycznie przezroczysty na twarzy co w przypadku pudru noszonego w torebce do wykonywania poprawek jest dla mnie dużą wadą.Do tego zauważyłam,o ironio,że jakby wzmagał błyszczenie się strefy T co jest bardzo dziwne,z czymś takim się jeszcze nie spodkałam.Może to z powodu tych drobinek?Narawdę nie wiem co za geniusz je tam wpakował;).Jeżeli potrzebuję efektu rozświetlenia to używam specjalnie przeznaczonych do tego celu produktów,od pudru matującego oczekuję jednak przedewszystkim matowania.Jedynym plusem jest opakowanie,choć jest to plus niewielki bo gąbeczka znajdujące się w zestawie szybko wyłysiała stając się niezdatna do używania.Za 50zł oczekiwałabym czegoś lepszego,szczególnie biorąc pod uwagę,że jest sporo tańszych i dobrych pudrów.Nie polecam.

ze niby matujacy???

dostalam ten puder na mikolajki i niby darowanemu koniwi sie w zabki nie zaglada no ale...zagladne.puder zle matuje,twarz blyszczy sie bardzo szybko(powtarzam-twarz a nie strefa T).kolorki tez jakies dziwne:jasniejszy zbyt jasny a ciemny za ciemny :-(.plusem jest to ze faktycznie zmniejsza odrobine widocznosc porow i malych syfkow no ale totroszke malo i nie sadze zebym go jeszce kupila

bardzo ok

Bardzo dobry puder, ma fajne lusterko w opakowaniu ( to ważne bo uzywam go tylko do poprawek w ciągu dnia). ładnie matuje na kilka godzin, ładnie wtapia sie w kolor skóry, wygląda na twarzy bardzo naturalnie. ma jednak dwie wady
1) beznadziejna gąbeczka :(
2) zamkniecie sie nie zatrzaskuje praktycznie od poczatku ( ale to moze byc moja wina)
tak czy siak jestem zadowolona i polecam, tyle ze z inną gąbeczką ;)