Evree, Essential, Nawilżający krem do twarzy 20+, do cery suchej i normalnej

Evree, Essential, Nawilżający krem do twarzy 20+, do cery suchej i normalnej

Nawilżający krem do twarzy 20+ Evrēe o nietłustej, kremowej konsystencji i rześkim, tryskającym życiem zapachu. Głęboko i długotrwale nawilża, łagodzi podrażnienia, przywraca zdrowy wygląd.
Składniki aktywne:
- olejek z aksamitki
- witamina E
- D-panthenol
Nawilżający krem do twarzy 20+ Evrēe jest przeznaczony do cery suchej i normalnej. Nie zawiera parabenów, parafiny i olejów mineralnych.

w słoiczku
nawilżające
Wiek
20+

średniak

Bardzo mnie cieszy, że i evree ma jakieś produkty dla cery 20+ czyli jednak już nie nastoletniej, ale też nie dojrzałej. Bardzo chętnie kupiłam ten krem, ale trochę się nim rozczarowałam. Nie przepadam za kremami w słoiczku, bo mam problem z ich wydobyciem. Krem okazał się dość treściwy i tłusty. Jego konsystencja jest dość dziwa, nie jest płynna, jest lekko galaretkowata. Na buzi się wchłania, ale jednak pozostawia lekką warstwę, przez co nadaje się głównie na noc. Jeżeli chodzi o nawilżenie, to nie zauważyłam spektakularnych efektów. Utrzymało się ono na średnim poziome.

Mógłby być lepszy.

Fajny produkt do cery suchej. Dobra konsystencja. Troche słabo nawilża ale pozostawia fajną nie tłustą powłokę na skórze twarzy. Ani nie gęsty ani nie rzadki. Nie uczula. Bez parabenów i SLS ów. Fajny sklad . Warto wypracować.

Taki...... nijaki

Jestem ogromną fanką kremu różanego na noc 30+, myślałam, że ten też pokocham, no ale cóż. Niezbyt się lubimy.
Używam, bo chcę go zużyć, niby trochę nawilża (nie spektakularnie, muszę nałożyć potem lekki podkład nawilżający bo po kryjącym matującym mogłabym wyglądać źle), ale hmmm :D no szału ni mo
Ma dziwną konsystencję, taką... jak zastygnięty budyń? :D pachnie jak dla mnie brzydko, chemicznie. Te dwie kwestie sprawiają, że poranek nie jest lepszy... :D
Rano od kremu oczekuję dobrego nawilżenia, przygotowania skóry pod makijaż i przyjemnej aplikacji samej w sobie. Niby proste rzeczy, ale jednak fail. Bo ani nie nawilża, przez zapach i konsystencję zmuszam się do nakładania, a jeśli chodzi o makijaż to nie z każdym produktem się lubi.
Wracać do niego nie zamierzam.

Przeciętniak

Co do tego kremu miałam trochę większe oczekiwania, aczkolwiek mimo wszystko uważam że krem daje radę. Moja wybredna cera nie reaguje na niego kapryśnie, ale nie ma też efektu wow. Skóra na pewno jest bardziej nawilżona i odżywiona. No i jest to jeden z nielicznych kremów po których nie mam uczucia pieczenia skóry na twarzy. Wydaje mi się że trzeba samemu spróbować, bo moja cera jest na prawdę wybredna.

Lubię

Krem bardzo mi odpowiada bo bardzo długo musiałam szukać czegoś co będzie pasowało mojej cerze. tak niestety wszystkie kremy jakie próbowałam zatykały mi pory lub przetłuszczały. A on jest w sam raz !! Nie jest tłusty choć konsystencje ma olejkową. Nie zatyka, ani nie przetłuszcza a w dodatku bardzo ładnie pachnie , delikatnie, nie za mocno. Szybko się wchłania i wygładza skórę dając jej maksymalne nawilżenie . Niestety po dłuższym stosowaniu ( 4 pojemniczek) zaczął lekko przetłuszczać cerę, jednak to nie jest zależne od produktu tylko od mojej skóry, co chwile się zmienia raz sucha raz tłusta a raz mieszana ze skłonnościami do przetłuszczania.

Ochrona na miarę polskiej zimy i smogu

Po używaniu przez całe lato żelu aloesowego na zmianę z serum z Bioliq, postanowiłam zmienić pielęgnację dzienną na coś tłustszego. Zależało mi przy tym na szybkim wchłanianiu oraz dobrej pracy z podkładem. Ten krem zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Nawilża skórę, ale jej nie zapycha. Podkład się nie roluje, skóra jest wygładzona i chroniona przed dokuczliwym szczególnie w zimie smogiem, a także przed mrozem. Bardzo podoba mi się również naturalny skład oraz stosunkowo niska cena. Jedyne wady to chemiczny zapach (niczym środek na komary) i dziwna, galaretowata konsystencja.

zdecydowanie NIE

Bardzo zawiodłam się na tym kremie. Po pierwsze ma dziwną galaretowatą konsystencję . Rozprowadza się dobrze, natomiast ma nieprzyjemny cytrusowy zapach. Jest wydajny, natomiast nie podołałam całemu opakowaniu. Nie nawilża skóry tak, jakbym tego oczekiwała. Wylądował w koszu po tygodniu. Nie polecam

Idealny

Nie zapycha,nawilża, megawydajny,naturalny skład.GENIALNY.
Nie widzę żadnych minusów.Chętnie przetestuję także olejek z serii 20+ !
+działanie
+nawilżenie (nie jest wcale tłustym kremem)
+nie zapycha
+fajny skład

Średniak

Moja recenzja jakimś cudem wyparowała, więc muszę się napocić jeszcze raz :p

Kupiłam go z polecenia pewnej blogerki i niestety się zawiodłam. Ale po kolei:
Krem jest zamknięty w estetycznym, szklanym słoiczku. Ma konsystencję, którą ciężko mi opisać - trochę jak kremowa galaretka - czasem trudno mi było go nabrać na palec. Mimo to nie ma problemu z rozprowadzaniem, jest wydajny. Plusem jest przeznaczenia na dzień i noc - nie trzeba kupować 2 kosmetyków.
Jeśli chodzi o odżywienie i nawilżenie - szału nie ma. Nie zauważyłam spektakularnych efektów. Zauważyłam za to wysyp wszelkiej maści niedoskonałości, które wyskoczyły mi na twarzy po 3 dniach używania. Do tego krem zostawia tłustą warstewkę, której nie cierpię.
Ale naj, NAJ, największym minusem jest zapach środka na komary (czyli chyba trawy cytrynowej)! Gdybym wiedziała, w życiu bym go nie kupiła.
jednym pachnie orzeźwiającym cytrusem, dla mnie to antykomarowiec. Fuj.

Zużyłam go jako balsam do nóg.

top 5

Polubiłam ten krem za bogatą w składniki, ale lekką formułę. Stosuję zgodnie z zaleceniami producenta, czyli na dzień i na noc. Jest dość wydajny, stosując na twarz, szyję i dekolt po miesiącu używania wciąż mam pół słoiczka. Makijaż trzyma się na nim bardzo dobrze, nie waży się, nie spływa i nic się z nim nie dzieje. Krem ładnie pachnie. Zapakowany w przyjemny dla oka słoiczek. Cena tez dobra. Upolowany online jest nawet tańszy niż normalnie. Będę do niego wracać.

Bardzo przyjemny

Bardzo fajny krem. Szybko się wchłania, ma idealną konsystencję, ładnie pachnie. Cena też ok, wydajność również. Idealny pod makijaż. Jedyne minusy jakie dostrzegam to dostępność (naprawdę długo go szukałam) oraz nawilżenie, które jest ok, ale mogłoby być lepsze. Subiektywnie też spoglądam na kremy w słoiczkach, pewnie jak każda posiadaczka bardzo długich paznokci preferuję te w tubkach;)

Polubiliśmy się

Jakiś czas temu marka Evree zdobyła ogromną popularność w internecie. Po początkowych sukcesach z olejkami do twarzy czy kremami do dłoni i stóp, firma poszła o krok dalej i wypuściła pełną gamę do pielęgnacji twarzy. Po wielu pozytywnych opiniach i ja zdecydowałam się sprawdzić, co w trawie piszczy. Aktualnie używam również olejek do demakijażu oczu, natomiast w kolejce do testów czeka tonik różany i peeling do twarzy. Przechodząc jednak do dzisiejszego bohatera...

Krem przeznaczony jest do cery suchej i normalnej i absolutnie się z tym zgadzam. Być może niektóre z cer mieszanych będą również zadowolone - tam, gdzie sprawdzają się oleje w pielęgnacji, a są suche partie twarzy, też jest opcja, że docenicie krem Evree 20+. W moim wypadku używałam go rano i wieczorem - w tym wypadku kładąc go nieco większą ilość.

Konsystencja jest dość lekka, ale jednocześnie też tłustawa. Rano, przy niewielkiej ilości i mojej normalnej na ten moment cerze wchłania się do 5 minut i stanowi idealną bazę pod makijaż - nie odczuwam tłustego filmu, skóra może jedynie minimalnie, ale to naprawdę minimalnie może być lepka, co absolutnie mi nie przeszkadza w wypadku gdy nakładam podkład gąbeczka, wszystko i tak ładnie się ze sobą łączy. Wspominam o tym jedynie z tego powodu, że w przypadku cer, które mają większa tendencję do przetłuszczania się, może się to bardziej uwydatnić, bądź być przyczyną gorszej trwałości makijażu .

Dla cery suchej, normalnej konsystencja jest natomiast moim zdaniem w sam raz. Chociaż wiadomo, są też cery, które na noc potrzebują znacznie intensywniejszej pielęgnacji, regeneracji, z tego też względu, dla bardziej wymagających cer, bardzo suchych, czy problematycznych (pod kątem atopii i tym podobnych), może być on 'za słaby'. Nie jest to krem mocno odżywczy, raczej do codziennej, podstawowej pielęgnacji młodej cery, bez większych problemów skórnych.

Jeśli chodzi o samo działanie - uważam, że krem ten dość fajnie natłuszcza, ale też nie przetłuszcza, nie obciąża nadmiernie skóry. Nie zauważyłam, aby wpłynął na zwiększoną ilość niedoskonałości. Ładnie natomiast zadbał o te miejsca, które w moim wypadku mają małą skłonność do przesuszeń, dzięki czemu nie rozwinął się u mnie w końcówce sezonu grzewczego żaden tzw. suchy placek. Idealnie sprawdzał się zimą i wczesną wiosną, natomiast ostatnio przy pierwszych wiosennych, słonecznych dniach zauważyłam, że muszę być z nim ostrożna, bo faktycznie stosowany jako baza pod makijaż może wpłynąć na zwiększoną produkcję sebum w ciągu dnia - być może czas już sięgnąć po lżejszą formułę, a przede wszystkim coś z filtrem.

Bardzo duży plus za stosunek jakości do ceny. Krem kosztuje regularnie 25zł, co przy tym składzie jest naprawdę dobrą ceną, uważam go za jeden z ciekawszych kremów dostępnych w drogerii na ten moment. Mamy m. in. olej migdałowy, masło shea, olej awokado, olej nagietkowy, hialuronian sodu, pantenol, witaminę E. Drobny minus za opakowanie - słoiczek. Przyzwyczaiłam się do tubek i opakowań z pompką airless w ostatnim czasie i miałam straszne opory, jeśli chodzi o higienę tego typu opakowania. Niestety stale jest to dominująca forma opakowania na rynku kremów.

Jeśli zwracacie uwagę na składy, szukacie w nich jak najmniej silikonów i konserwantów, a lubicie się z olejami, to może być to dla Was ciekawy produkt.