Mleczko do opalania spray SPF 5, 10, 15 Ultrawodoodporne

Mleczko do opalania spray SPF 5, 10, 15 Ultrawodoodporne

Ma potrójne działanie:
Skuteczna ochrona przed UVA i UVB - chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi i przewlekłymi uszkodzeniami skóry.
Ochrona przed przedwczesnym starzeniem się skóry - dzięki melaninie aktywnie i wydajnie neutralizuje wolne rodniki powstające w skórze pod wpływem promieni UV Intensywne nawilżanie - d-pantenol (prowitamina B5) aktywnie nawilża uzupełniając poziom wilgoci w naskórku. Skutecznie koi podrażnienia. Uznane wg norm europejskich za wysoce wodoodporne.

Cena: zł / 145 ml

Bardzo dobre

Mam ten preparat od chłopaka, więc nie wypowiem się co do ceny, ale jeśli chodzi o ochoronę jest bardzo dobry.
Posiadam wersję z Faktorem 10, ale bardzo mi to odpowiada.
Moja skóra opala się od razu na ładny brązik, więc nie mam problemu z podrażnieniami, jedynie to czase leciutko plecki i pupa pieką, ale to muszę się nieźle spalić.
Mleczko bardzo ładnie pachnie, szybko się rozprowadze (dlatego, że jest wodniste), nie pozostawia plam, czy tłustej powłoczki. Aplikator jest bardzo wygodny, nic się nie wylewa, nie wycieka.
Jest również bardzo wydajny.

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: tamtych wakacji
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie w trakcie

tak tak tak

zdecydowanie KWC!!!
swietnie sie rozprowadza i wchlania, jest superwodoodporny, bardzo ladnie pachnie i co najwazniejsze, nie pozostawia tlustego filmu na ciele.
tylko czasami ciezko go znalezc w sklepach, nie wiadomo czemu :(

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: conajmniej 5

wygodne

Kupilam bo bylo tanie jak na preparat w sprayu a chcialam takiego sprobowac. Nie zawiodlam sie. Bardzo ladnie pachnie, dobrze sie rozprowadza (troszke rzeczywiscie wodniste, ale to nic nie przeszkadza) latwo sie naklada i chyba dobrze chroni, bo nie mialam zadnych poparzen. Troszke tylko mogloby sie lepiej rozpylac, ale chyba tylko sie czepiam ;)

wrastające włoski

troche wodnisty

Ogolnie jest ok łatwy w uzyciu itp ale jest strasznie wodnisty i strasznie szybko sie wchłania przez to nie wiem dokładnie w ktorym miejscu go rozsmarowałam a w ktorym nie...Ma ładny zapach i szybko go ubywa

*Ś*w*i*e*t*n*y*

naprawdę dobry kosmetyk do opalania...
Sprawdziłam go dokładnie i daję 5! (był ze mną w Tunezji, w lipcu zeszłego roku)
Świetnie się wchłania, dobrze wygładza i delikatnie nawilża skórę... Opalenizna po nim była naprawdę intensywna - doskonale chroni skórę -> zapewnia zero poparzeń, oczywiście stosowany przynajmniej co 2 godziny na słońcu, ale to normalne..
Konsystencja idealna...nic dodać, nic ująć..
Po prostu świetny :)

lubię je

co do ochrony - miałam wersję SPF 5 (nie mam pojęcia czemu kupiłam tak niski faktor...) chroni, jak to filtr 5 ;) nieźle ;)
szkoda, że nie ma wyższych faktorów tylko 15...
mleczko jest narazie moim ulubionym, bo ma fantastyczną konsystencję - jest bardzo rzadkie, wodniste, błyskawicznie się wchłania, nieźle pachnie
niestety jestem zmuszona odjąć mu * za to, że prawie wcale nie nawilża :( ale lekko wygładza skórę
jestem z niego bardzo zadowolona