Tołpa, Botanic, Amarantus, Nawilżający krem rozświetlający pod oczy

Tołpa, Botanic, Amarantus, Nawilżający krem rozświetlający pod oczy

Tołpa nawilżający krem rozświetlający pod oczy Botanic Amarantus ma aksamitną konsystencję. Nawilża, rozświetla i wygładza skórę wokół oczu. Zwiększa elastyczność i ogranicza ucieczkę wody z naskórka. Rozjaśnia cienie pod oczami, przywraca blask i świeżość spojrzenia. Tołpa nawilżający krem rozświetlający pod oczy Botanic Amarantus nie zawiera: PEG-ów, silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu.

Skład: Aqua, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, C12-C15 Alkyl Benzoate, Squalan, Peat Extract, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Hyaluronate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Sodium Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hesperidin Methyl Chalcone, Isohexadecane, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Steareth-20, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Tetrasodium EDTA, Mica, Titanium Dioxide, Parfum, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid.

Nie robi nic.

Ten krem nie jest warty swojej ceny. Nie ma jakichkolwiek pozytywnych efektów stosowania tego kremu. Paradoksalnie nie ma tez żadnych negatywnych. Nie podrażnił mnie, ale i nie nawilżył. Kupiłam go w rossmanie w standardowej cenie. wciąż szukam kremu który poradzi sobie z podkrążonymi oczami :( plus za higieniczne opakowanie.

Kolejna wtopa od Tołpy

Po przerwie, jaką sobie zrobiłam od Tołpy po wypróbowaniu bardzo udanej serii matującej i bardzo nieudanej serii nawilżającej, kupiłam ten krem do oczu. Niestety, tak jak krem z serii hydrativ, nie robi absolutnie nic dla okolic oczu. Pięknie pachnie, dobrze się wchłania, ale to by było na tyle. A ja naprawdę nie mam jeszcze wielkich oczekiwań odnośnie kremów pod oczy.
Muszę przyznać, że uwielbiam to opakowanie - małe, poręczne, zawsze można wycisnąć tyle produktu, ile potrzeba. No ale jednak nie kupiłam tego kremu za opakowanie, tylko, żeby nawilżał okolice oczu. Niestety tego nie robi. Kiedy wreszcie znalazłam krem, który faktycznie, w sposób widoczny, nawilża, wyrzuciłam ten do kosza. Nawet nie chciało mi się go wymęczyć do końca. Po co, skoro i tak jest to produkt-placebo?

Bubel

Gdyby nie to, że strasznie przesuszył mi skórę pod oczami, aż musiałam iść do lekarza, bo nie mogłam sobie poradzić to byłby nawet dobry.

PLUSY:
-ładny zapach
-cena
-wydajy
-dobry pod makijaż

MINUSY:
-przesusza skórę pod oczami (bardzo)

Nie dla wszystkich

Bardzo lekka i mało treściwa formuła. Tylko dla młodej, bezproblemowej skóry pod oczami. Nawet dla mnie to było trochę za mało, mimo wieku 20+, to przy zamiłowaniu do kryjących korektorów i małej ilości snu nie dawał rady tak do końca. Niezły skład i cena jak na drogeryjną półkę, często go polecam młodym dziewczynom, ale niestety - ja potrzebuję akurat czegoś mocniejszego.

Pojemność 10ml wystarczyła idealnie na 3 miesiące stosowania rano i wieczorem.

uwielbiam go

Do mojej cienkiej i ciągle przemęczonej strefy okolic oczu- mistrz!
Doskonale nawilża, ma porządną konsystencję, skóra jest napięta, ale nawilżona i mam wrażenie, że pojedyncze drobne zmarszczki zostały wygładzone :)

Ma uwielbiane przeze mnie aluminiowe(?) opakowanie, jest wydajny, myślałam, że zużyję go szybko, ale jednak starcza mi naprawdę na spory okres czasu, może dlatego, że innego stosuję rano, a inny wieczorem! :)

Używam tego produktu od: 6miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 drugie w trakcie użytkowania