Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Lekka odżywka w piance pod prysznic

Pantene, Pro-V, Intensywna Regeneracja, Lekka odżywka w piance pod prysznic

Lekka Odżywka W Piance Pod Prysznic Intensywna Regeneracja do włosów cienkich i zniszczonych. Odżywka w piance Pantene Pro-V zapewnia delikatnym, cienkim włosom składniki odżywcze, bez efektu obciążenia. Włosy staną się łatwe do rozczesania, miękkie i lekkie. Formuła Lekkiej Odżywki W Piance Pantene Pro-V: odżywka o konsystencji pianki umożliwia równomierne rozprowadzanie, pielęgnuje i regeneruje włosy na całej długości, a po spłukaniu nie pozostawia niepożądanych osadów obciążających delikatne, cienkie włosy.

Idealna

Jestem właścicielką włosów farbowanych, suchych i cienkich a więc jestem trudnym wyzwaniem dla odżywek. Ta pianka czyni cuda. Już po spłukaniu włosy są idealnie gładkie, łatwo się rozczesują, włosy po wysuszeniu są sypkie, nawilżone i nie przetłuszczają się. Najlepszy efekt z szamponem Pantene.

Nie do końca

Odżywka, po której nie zauważyłam większych efektów. Włosy po aplikacji rzeczywiście były mniej obciążone, produkt szybko w nie wnikał. Łatwo było je rozczesać. Poza tym nic. Ani nie regeneruje ani nie odżywia. Aplikacja prosta, ale produkt mało wydajny. Ma przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach. Nie kupię ponownie, bo w niczym ta odżywka mi nie pomogła.

Przyjemna, ale czy skuteczna?

Odżywkę kupiłam podczas promocji w Rossmanie. Cena nie była wygórowana. Opakowanie to zwykła puszka z dozownikiem jak w przypadku pianek do stylizacji. Konsystencja bardzo przyjemna, po naciśnięciu dozownika wydobywa się gęsta, śnieżnobiała puszysta pianka niczym bita śmietana. Zapach jest słodki, pachnie jak cała ta seria Pantene. Po nałożeniu na włosy pianka szybko w nie wnika, po chwili mam wrażenie że nic na nich nie ma. Nie czuję tego poślizgu jak przy innych odżywkach. Po spłukaniu włosy są minimalnie bardziej miękkie, minimalnie lepiej się rozczesują. Podsumowując jest to przyjemny produkt ale niekoniecznie dobrze działa. Warto wypróbować w podróży, bo jest wygodna w używaniu.

TAK dla zniszczonych włosów

Mam włosy , rozjaśniane, farbowane, suche, zniszczone .
Największą zaletą tej odżywki jest to, że WSPANIALE zamyka łuski włosa.
Nie spotkałam się do tej pory z tak dobrym produktem , który dodatkowo zamyka łuski.
Czy nawilża ? Hmm... Moim zdaniem tylko odrobinę, ale za to bardzo łatwo włosy rozczesują się.
Może nie jest to spektakularny produkt, dlatego na pewno potrzeba dodatkowej , bardziej tłustej odżyweczki.

jak na lekki produkt nawet działa

kupiła ją przed wyjazdem za granicę, wiadomo jak jest słona woda, słońce, produkty do opalania robią swoje , a włosy na tym bardzo cierpią. Nie chciałam nic ciężkiego, bo wiedziałam, że nie będę spędzać dużo czasu w łazience, wolałam korzystać z urlopu i zwiedzać. Ten produkt jest do używania pod prysznicem, więc stwierdziłam - BIORĘ! Przyjemne z pożytecznym.

Opakowanie ma standardowe jak na firmę Pantene, nie przekombinowane, ładne. Wygodny szeroki aplikator, który nanosi na dłoń szeroki pas białej, pianki.
Dobrze rozprowadza się na włosach, ja nanosiłam po umyciu włosów, a zmywałam przy kończeniu kąpieli. Włosy były po niej miękkie, błyszczące i lejące. Nie wiem czy mocno regenerowała, na pewno odżywiała włosy i lekko poprawiała ich kondycję po starciu ze słońcem i woda morską.

Starczyla jeszcze na dług po powrocie, spełniła moje oczekiwania.
A zapach to miała cudny! Słodki, owocowy, jednak krótko utrzymywał się po zmyciu, a szkoda.

odżywka do włosów

efekt niesamowity. Po innych odżywkach moje włosy były przyklapnięte i tłuste. Po tej są puszyste, ładnie pachą i nie przetłuszczają się. Na prawdę godna polecenia.

miało być super

Kupiłam tę odżywkę po lekturze recenzji na wizażu. Byłam do niej bardzo dobrze nastawiona i pełna oczekiwań.
zapewne odżywka w piance, to było coś nowego, innowacyjnego...
Tymczasem poza super aplikacją, odżywka jest bardzo przeciętna.
Dobrze się rozprowadza, włosy można po niej uczciwie rozczesać, ale nie widzę jakichkolwiek efektów nawilżenia czy odżywienia.
I tyle z całego hallo wokół tego produktu.

rozczarowałam się

Miałam nadzieję, że odżywka w formie lekkiej pianki dobrze spisze się na moich ciężkich nisko- nieco może średnioporowatych włosach, które nie znoszą obciążenia. Jednak już po pierwszym zastosowaniu nie byłam zadowolona. Oczywiście nie złożyłam tak szybko broni, ale po odżywkę sięgałam coraz rzadziej, żeby tylko ją wykończyć (szczerze się przyznam, że nie lubię odżywek, które trzeba zmywać, ale nie mogłam się oprzeć lekkiej piance).
Sam pomysł jest świetny. Jednak efekt po zmyciu jest taki, jakbym użyła ciężkiej maski. Moje włosy nie tolerują większości odżywek czy masek, a przynajmniej tych do spłukiwania, muszą mieć coś lekkiego, co ich nie przetłuszcza i, najważniejsze, nie obciąża.
Włosy po tej odżywce były niestety oklapnięte, szybciej się przetłuszczały, nie były odżywione czy nawilżone.
Jedyny plus to fakt, że ułatwiała rozczesywanie poplątanych kosmyków.
Szkoda, bo pokładałam w tej piance wielkie nadzieje.
Mam swoich faworytów, odżywka Pantene w piance do nich nie należy.

Kit

Nie robi nic. Nie odżywia, nie nawilża. Włosy po zastosowaniu tej odzywki ciężko rozczesać, plączą się, nie wyglądają dobrze. Plusik za ładny zapach. Średnio wydajna.

Wielkie rozczarowanie

Jak kupiłam tę piankę pomyślałam sobie "no , nareszcie wymyślili coś innowacyjnego"
Już podczas pierwszej aplikacji stwierdziłam, że miłości nie będzie :/
Moje oczekiwanie pięknych, nawilżonych włosów nie sprawdziło się.
Zero nawliżenia, zero gładkich , delikatnych włosów. W stosunku do odżywek w kremie z Pantene to ten produkt jest dla mnie bublem.
Dałam mu dwie szanse, używając dwóch różnych szamponów, ale NIE !

Nie dla mnie

Moje włosy są dość wymagające, myślałam że lekka forma pianki będzie idealna, niestety nie.
Forma jest zbyt delikatna (nawet nie nawilża włosów) , mam wyrażenie, że w ogóle nie utrzymuje się na włosach. Nie ułatwia późniejszego rozczesywania.
Jedyne jej plusy to aplikacja i zapach.

Dobra po olejowaniu

Kupiłam z ciekawości opakowanie podróżne 50ml. Skusiła mnie lekka konsystencja pianki, jako iż włosy moje są bardzo cienkie i łatwo je obciążyć. Opakowanie jest ok, poza dozownikiem, który "chodzi" dość ciężko, szczególnie gdy ma się mokre dłonie. Zapach bardzo ładny. Odżywka jest wydajna, małe opakowanie 50ml wystarczyło mi na 10 użyć. Po raz pierwszy zastosowałam ją na umyte włosy po olejowaniu i w takim zestawieniu spisuje się najlepiej. Włosy są gładkie, sypkie, lśniące, miękkie w dotyku i podatne na stylizację. Zastosowana samodzielnie, niestety jest bardzo słaba, jedynie trochę wygładza. Moje włosy są zdrowe i generalnie nie wymagają jakiegoś specjalnego odżywiania, ale pomimo to czułam że ten produkt to dla nich za mało. Osoby o zniszczonych włosach zapewne w ogóle nie zauważą żadnego działania regeneracyjnego.