Pantene, Pro-V, Lśniący Kolor, lekka odżywka w piance pod prysznic

Pantene, Pro-V, Lśniący Kolor, lekka odżywka w piance pod prysznic

Lekka Odżywka W Piance Pod Prysznic Lśniący Kolor do włosów delikatnych, farbowanych lub rozjaśnianych. Lekka odżywka w piance Pantene Pro-V zapewnia delikatnym, cienkim włosom składniki odżywcze, bez efektu obciążenia. Pomaga chronić kolor włosów przed negatywnym wpływem stylizacji i sprawia, że staja się łatwe do rozczesania i pełne wigoru oraz objętości. Formuła Lekkiej Odżywki W Piance Pantene Pro-V: Ta lekka odżywka o konsystencji pianki umożliwia równomierne rozprowadzanie, zabezpieczając całą powierzchnie włosa. Nadaje włosom farbowanym zdrowy wygląd i blask – nie pozostawiając niepożądanych osadów obciążających delikatne, cienkie włosy.

Nic szAłowego

Produkt sam w sobie moim zdaniem nic nie robi nie nadaje blasku ani wigoru wlosą. Jedynie co mi się podobało to łatwość aplikacji. Jednak włosy są miękkie to jeden plus. Pianka nie jest zbytnio wydajna ale to już bardziej kwestia indywidualna a zależy od ilości nakładania i jak często się myje. U mnie się nie sprawdza że względu że myje codziennie włosy.

Jest dobrze

Lśniący Kolor to mój ulubiony wariant piankowych odżywek Pantene.
Jej główną zaletą-zresztą, ta akurat jest niezmienna także w przypadku pozostałych wariantów-jest łatwość i wygoda stosowania. Nakładam kulkę pianki na mokre włosy kiedy biorę prysznic, zmywam po kilku minutach. Odżywka nie spływa z włosów, ma fajną, gęstą ale lekką konsystencję, przyjemnie, delikatnie pachnie.
Włosy po użyciu są lekkie, łatwo je rozczesać, mają ładny połysk, kolor wygląda świeżo i wyraźnie.
Nie są mocno odżywione-ale ewidentnie jest to produkt do szybkich i doraźnych zastosowań, i w takiej roli jest super. Na dłuższą metę jednak wosy potrzebują dodatkowego odżywiacza.
Estetycznie wygląda w łazience, a dostępność wariantu mini świetnie sprawdza się w podróży.
Warto ją wypróbować, przydaję się bardzo, kiedy muszę zaliczyć szybkie mycie a włosy mają jakoś wyglądać :)

Ilość zużytych opakowań: 2 pianki

Brak Lśniącego Koloru.

Ta odżywka nic nie robi z farbowanymi włosami, kompletnie nic!

Producent obiecuje: "Nadaje włosom farbowanym zdrowy wygląd i blask" - u mnie żadnego blasku nie ma... Włosy jak były suche i matowe, takie są.

Włosy miały być "pełne wigoru oraz objętości" - objętość jest jak po każdym myciu, bo włosy są po prostu świeże, ale wigoru - brak.....

Być może zrobiłam błąd kupując odżywkę do włosów cienkich i delikatnych - moje są grube i pewnie ta odżywka jest dla nich po prostu za słaba.

Cechy neutralne odżywki:

- piękny zapach

- innowacyjna formuła pianki - wygodne używanie

- błyskawiczna wchłanialność

- doskonałe spłukiwanie się

- estetyczne opakowanie

- dostępność

- rozsądna cena

- brak powodowania reakcji alergicznych

Co z tego, jeśli w ogóle nie działa? Moje włosy czy z nią, czy bez niej, wyglądają tak samo.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobry produkt

Moje włosy są suche i zniszczone w umiarkowanym stopniu. Łatwo się przetłuszczają. Po użyciu odżywki włosy są lekkie, delikatne i miękkie. Pianka nie ma negatywnego wpływu na kolor włosów-nie spłukuje farby. Jestem zadowolona z tego produktu.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie używania