Pantene, Pro-V, Większa Objętość, Lekka odżywka w piance pod prysznic

Pantene, Pro-V, Większa Objętość, Lekka odżywka w piance pod prysznic

Lekka Odżywka W Piance Pod Prysznic Większa Objętość do włosów cienkich, pozbawionych objętości. Lekka odżywka w piance Pantene Pro-V zapewnia delikatnym, cienkim włosom składniki odżywcze, bez efektu obciążenia. Włosy staną się łatwe do rozczesania, zdrowe i pełne objętości. Formuła Lekkiej Odżywki W Piance Pantene Pro-V: Ta odzywka o konsystencji pianki wchłania się w strukturę włosa i go nawilża od środka – nie pozostawiając na zewnątrz niepożądanych osadów obciążających delikatne, cienkie włosy.

Może dla krótkich włosów?

U mnie odżywka się w ogóle nie sprawdziła.
Nie widzę ani nawilżenia, ani uniesienia u nasady włosów, ani poprawy w ich rozczesywaniu.
Zgadzam się, że odżywka jest lekka i nie obciąża włosów - w końcu jest w piance, więc nie jest tłusta. Napisane jest na niej, że dedykowana jest włosom delikatnym i cienkim, więc może po prostu mam je za długie i ciężkie :(
Bardzo mi się podoba jej opakowanie, sposób aplikacji odżywki i fakt, że jest w piance.
Może wrócę do niej, jak kiedyś zetnę włosy na krótko :)

Fajna, ale nie rewelacyjna

Odżywka ma bardzo fajną konsystencję pianki, co sprawia, że jest całkiem wydajna, a przy moich długich włosach na tym mi zależy ;) Łatwo ją rozprowadzić na włosach, nie trzeba długo czekać aż się wchłonie. Już przy spłukiwaniu czuć że włosy stają się przyjemnie śliskie. Z pewnością nie są obciążone. W pewnym stopniu odżywka pomaga rozczesać włosy. Ogólnie mówiąc to fajny produkt, jednak nie spełnia do końca swojej roli, jaką jest zwiększenie objętości. Nie zauważyłam też żadnego szczególnego działania na włosy przy dłuższym użytkowaniu.

Bradzo lekka, pachnąca pianka

Nie obciąża włosów, ale też nie nadaje im spektakularnej objętości. Bardziej byłam zadowolona z jej 'siostry' w sprayu do użytku podczas suszenia włosów. Pianka bardzo ładnie pachnie, wygładza, nawilża i nadaje włosom połysk. Po jej zastosowaniu nie rzucają się w oczy tak bardzo rozdwojone końcówki. Oczekiwałam więcej.

Bardzo fajna

Odżywkę zakupiłam na wyjazd.Mam problem z rozczesywaniem włosów po samym szamponie.Miło ją wspominam.Szybko się wchłania i nadaje jakiejs obejtosci tym wlosom,Sa odbite od nasady wyraznie.Wygodna aplikacja piankl,idealna w kabinie prysznicowej.Czesto widze na promocjach te produkty.

Cichociemna

~ Po dwóch latach od zrobienia trwałej ondulacji i w przeddzień kolejnej, postanowiłam zebrać recenzje wszystkich kosmetyków do włosów, jakich używałam przez cały czas posiadania bujnych loków. Może moje odczucia przydadzą się przyszłym wielbicielkom loków "od fryzjera" :) ~

Kiedy tylko usłyszałam o odżywce w piance wiedziałam, że muszę ją wypróbować. Uwielbiam takie kosmetyczne bajery

To moje drugie podejście do produktu Pantene w piance. Ta odżywka nie do końca spełniła swoje zadanie, trudno mi wyrobić sobie o niej jakąś jednoznaczną opinię. Wydaje mi się dość nijaka, czegoś mi w niej brakuje, tylko sama nie umiem do końca stwierdzić, czym to "coś" może być.

RÓŻNOŚCI:
~ Wygodne opakowanie, sprawnie działający dozownik;
~ GENIALNA konsystencja, ta rosnąca na dłoni, puszysta i niezwykle kremowa pianka mnie urzekła!
~ Łatwo się nakłada, bez problemu można pokryć włosy od nasady po samiutkie końce;
~ Delikatny, przyjemny zapach;
~ Jest dość wydajna

DZIAŁANIE:
~ Po samym nałożeniu i zmyciu włosy wydają mi się dość tępe, wrażenie to jednak szybko znika;
~ Rzeczywiście ułatwia rozczesywanie;
~ Tak, jak zapewnia producent: jest lekka i nie obciąża włosów;
~ Włosy po wyschnięciu są dość miękkie i nieźle wygładzone

TO, CO POWODUJE MIESZANE ODCZUCIA:
~ Na pewno w żaden sposób nie działa na objętość moich włosów, za co ucinam dodatkową gwiazdkę, bo to miało być jej kluczowe zadanie;
~ Wydaje mi się, że po dłuższym czasie zaczęła wysuszać włosy, zwłaszcza na końcach, więc nieszczególnie wierzę w zapewnienie o "nawilżeniu od środka";
~ Pomimo miękkości i wygładzenia, włosy wydają się matowe, brak im tego połysku, jakie dają inne odżywki.

Podsumowując: odżywka raczej mocno nikomu nie zaszkodzi, ale brak jej tego "czegoś", co sprawiłoby, bym chciała do niej wracać.

Bardzo nijaka.

W moim przypadku ten produkt się nie sprawdził, nie jest zły, ale szału na głowie też nie robi.

Zalety:
- formuła pianki faktycznie się sprawdza, wygodne dozowanie
- nie spływa z włosów, dość wydajna
- przyjemny zapach
- włosy są raczej przyjemne w dotyku, ale bez efektu wow

Wady:
- nie robi nic w kwestii dodatkowej objętości, włosy nie są oklapłe, ale nie spełnia swojego podstawowego zadania
- włosy nie rozczesują się po niej tak łatwo jak po innych odżywkach

bardzo lubię i używam już długi czas

Ta odżywka jest już ze mną bardzo długo, zawsze mam w zapasie, bo kupuję na promocji "na zaś". Nie próbowałam innych wersji, najbardziej zależało mi na objętości.

Daje dobry efekt, nie jest to jakieś spektakularne działanie na objętość, ale raczej nie stosuję jej samej, tylko jako odżywkę pod prysznic, a później stosuję jeszcze inne produkty. Lubię kilkustopniowo odżywiać włosy, jako że są dość suche. Dlatego takie rozwiązanie pod prysznic to dla mnie strzał w dziesiątkę!
Wchodzę pod prysznic, piankę nakładam na włosy, ciepła para wzmacnia jej działanie - wszystko to w czasie, który tak spędziłabym pod prysznicem. Uwielbiam takie kompaktowe rozwiązania :) Po kąpieli nakładam jeszcze maskę lub inną odżywkę, przy takim połączeniu mam bardzo dobre rezultaty.

Polecam spróbować stosowania razem z odżywką 7-dniową (wersja z pompką) Johna Friedy - nakładam wtedy JF u nasady, piankę na resztę długości włosów, daje to wtedy już bardzo wyraźny efekt objętości, a jednocześnie lekka pianka nie obciąża nam niższych partii włosów.

Plus za opakowanie, jest ładne, dozownik się nie zacina i można wygodnie dozować ilość. Pioruńsko wydajna, choć nie spodziewałam się tego po formule pianki. Jednak wystarcza mi na bardzo długo (kilka miesięcy przy stosowaniu każdorazowo przy myciu włosów, a nakładam jej dużo).
Plus także za konsystencję - piana jest sztywna i gęsta, "treściwa", nie spływa z włosów.

Szczerze polecam, dobre rozwiązanie dla posiadaczek cienkich i delikatnych włosów, ciężko ją przedawkować.

Super :)

W końcu doczekałam się roduktu który działa szybko i tak samo się nakłada :) Jestem zwolenniczką produktów, które ułatwiają nam życie dlatego ta odżywka skradła moje serce, jestem pewna że zagości u mnie na dłużej zwłaszcza że jest w kilku wariantach :)
Plusy
-cena
- działanie produktu zgodne z opisem!!!! w 100%
- szybkie i łatwe stosowanie
- ciekawy zapach
- dostepność produktu
- opakowanie :)
Minusy
- jak na razie brak XD
Polecam, ja na pewno kupie następne opakowania (ps: w sumie mam już zapas)

Przyjemna

Włosy rzeczywiście zyskały objętość,nie jest to jakoś duża różnica,ale na pewno coś to dało.
Podoba mi się formuła i styl nakładania,łatwo się spłukuje.
Zapach bardzo przyjemny
Na długo starcza
Elegancko wygląda w łazience.
Włosy zyskały lekkość i gładkość

Trudno określić

trudno mi określić, lubię produkty firmy PANTENE, ale czy ta odżywka czy jest dobra, raczej taka sobie. Włosy rzeczywiście łatwiej się rozczesują , może troche bardziej błyszczą, ale szału nie robi,objętości mi nie powiększa. Odstawiłam ją i nie powrócę, znam lepsze odżywki za mniejsze pieniądze. Może dla osób które mają bardziej problematyczne włosy sprawdziło by się bardziej :)

Ekstra!!

Świetna odżywka! Lekka, piankowa konsystencja ułatwia aplikacje, dzięki czemu odżywka jest bardziej wydajna niż zwykłe odżywki. Dobrze rozprowadza się po włosach i dosyć szybko wchłania, wystarczy minutka max dwie i odżywki nie widać, ani nie czuć! Łatwo ją spłukać, więc jeżeli myjecie włosy rano to szybko i bez problemu możecie ją stosować. Włosy są o wiele bardziej miękkie i lekkie, moje są po niej też bardzo delikatne. Polecam :) Na pewno spróbuje jeszcze inne odżywki z tej serii, ponieważ na razie miałam tylko tą.

Beznadziejna - obciążyła mi włosy

Tragiczna odżywka, jedna z najgorszych jakie kiedykolwiek używałam. Dawałam jej wiele szans, stosowałam na różne sposoby (nabierałam raz mniej, raz więcej, czekałam dłużej, krócej itd.) - za każdym razem po wysuszeniu miałam efekt oklapniętych, płaskich, obciążonych włosów, czyli kompletne przeciwieństwo moich oczekiwań. Owszem, włosy się błyszczą, są wygładzone i łatwo się rozczesują, ale co z tego, skoro są ulizane? A dodam, że suszę włosy z głową w dół i nakręcam na wałki - niestety nic z tego, po 15 minutach tracą całą objętość. Po całym dniu wyglądam jak zmokła kura.

Dziwię się tylu pozytywnym opiniom, ale może to kwestia moich oczekiwań. Chciałam czegoś, co sprawi, że włosy będą zdrowe i błyszczące, ale uniesione u nasady. Ta odżywka niestety nie daje takiego efektu. Prawdę mówiąc, jeszcze nigdy nic tak nie obciążało mi fryzury. Całe szczęście nie kosztowała dużo.