Ecolab, Regenerująca maska do włosów

Ecolab, Regenerująca maska do włosów

Maska regenerująca Ecolab zawiera ponad 97% składników pochodzenia roślinnego
Składniki aktywne maska regenerująca Ecolab:
- Olejek z kameli - intensywnie nawilża i dżywia włosy, nadaje im blasku i sprężystości
- Organiczny olej z jojoba - tworzy ochronną warstwę na powierzchni włosów zapobiegając utracie wilgoci, dzięki czemu nadaje włosom miękkość i gładkość
- Proteiny jedwabiu - przenikają do cebulek włosowych dostarczając im niezbędnych substancji odżwyczych. Regenerują uszkodzone włosy
Maska regenerująca Ecolab nie zawiera: SLS, SLES, silikonów i parabenów oraz syntetycznych barwników i konserwantów

w słoiku
Struktura
bogate
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Maska?

Lubię niektóre produkty ecolab, niektórych nie cierpię. Maska (?) plasuje się po środku ;)

Może nie jest to typowa gęsta maska, jej konsystencja jest raczej rzadka, ale całkiem nieźle radzi sobie z moimi włosami.

Włosy mam długie, cienkie, średnioporowate (na moje oko). Maska znacząco je wygładza. Juz podczas nakładania czuć dobry poślizg, jak w maskach czy odżywkach silikonowych. Produkt trzymam około 1-2 minuty, czasami do 5 ;)

Po spłukaniu włosy dobrze się rozczesują (nawet przy plączących włosy szamponach), są wygładzone i błyszczące. Podkreślam słowo błyszczące, gdyż często odżywki choć dobre, matowią moje włosy (mowa o odżywkach naturalnych).

Według mnie jest to odżywka i raczej rzadka, a z maską nie ma nic wspólnego.

Minusem jest fakt, że maska działa kilka godzin na zniszczonych czy zmechaconych końcach, później stopniowo efekt wygładzenia znika, włosy robią się nieco przesuszone. Ja swoje końcówki właśnie podcięłam, co wyeliminowało problem, ale na zniszczonych włosach radzej sobie nie poradzi.

Nada się do włosów niskoporowatych i średnioporowatych.

Wydajność nie jest duża. Z jednej strony maski nie potrzeba wiele, bo odrobina wystarczy żeby rozprowadzić na włosach. Z drugiej jednak rzadka konsystencja sprawia, że szybko jej ubywa.

Zapach jak dla mnie neutralny minus. Nie pachnie różą.

Osobiście ulokowałabym ją jako odżywkę. Maska kojarzy mi się z mocno odżywczymi produktami. Natomiast ecolab na pewno nie obciąży włosów i nie zbije w strąki. Z tego względu polecam ją posiadaczkom cienkich i delikatnych włosów, które ładnie dociąży, ale nie przeciąży. Niestety nie nadaje włosom mięsistości i takiej grubości, które dają mi inne produkty, dlatego nir wiem czy kupię ponownie.

Boski zapach

Nadal nie wyszlam z fazy testowania kosmetykow i rzadko wracam do jakiegoś kosmetyku, ale do tego- tak! Zapach jest przewspaniały, do tego bardzo dobrze dziala na włosy. Jestem zachwycona!

Uwielbiam!

Świetna maska bez silikonów. Włosy po jej użyciu są bardzo miękkie i nawilżone, wydają się być w lepszym stanie. Ma bardzo przyjemny, kwiatowy zapach.

Dobrze współpracuje wraz z olejkiem z tej samej firmy.

Odejmuję pół gwiazdki ze względu na średnią wydajność - na moich bardzo długich włosach wystarczyła na kilka użyć. Poza tym to bardzo dobry kosmetyk, wart wypróbowania.