Pampers, Fresh Clean, Chusteczki nawilżane z balsamem (nowa wersja)

Pampers, Fresh Clean, Chusteczki nawilżane z balsamem (nowa wersja)

Pojemność 64 szt

Chusteczki Pampers służą zarówno do oczyszczania jak i pielęgnacji delikatnej skóry malucha.Z łatwością docierają do najdrobniejszych fałdek i zakamarków.Zawierają balsam, który tworzy na skórze dziecka cienką, ochronną warstwę, która pomaga zabezpieczyć ją przed podrażnieniami. Kojące działanie balsamu pozwala dłużej utrzymać uczucie świeżości jak po kąpieli, dzięki czemu dziecko czuje się komfortowo przez całą noc i może spać spokojniej.Chusteczki pampers zapewniają dokładne i delikatne oczyszczanie, dzięki czemu skóra dziecka jest tak świeża jak tuż po kąpieli, przywracają naturalne pH skóry.

dobry wybór

Te chusteczki nawilżające to mój najczęstszy wybór podczas zakupów dla dzieci.
Często kupowałam wielopaki, bo bywały w promocji,
Lubiłam je bo mają przyjemny zapach i co najważniejsze są odpowiednio mokre. Chyba na to najbardziej zwracałam uwagę kupując chusteczki dla dzieci.
Mając te chusteczki wiedziałam, że nie będę miała żadnego problemu z wytarciem brudnej buzi, czy starciem czegoś co się rozlało w samochodzie- te chusteczki wszystko czyściły. Są dość mokre by wytrzeć brudną pupę dziecka, zostawić ją czystą i pachnącą . Jak moje dzieci były małe to był mój numer 1, zawsze i wszędzie miałam je ze sobą.

Bardzo dobre

Są to moje ulubione chusteczki nawilżające. Bardzo lubię zapach chusteczek Pampers, zatem używanie ich to duża przyjemność. Chusteczki są mięciutkie, z ładnym wzorem, bardzo dobrze nawilżone, nie są zbyt cienkie. Minusem jest jedynie cena. Polecam

zawsze pod ręką

Przy dwójce dzieci nie wyobrażam sobie nie mieć ich w torebce i w aucie.
Świetnie oczyszczają i odświeżają skórę, delikatnie i przyjemnie pachną, doskonale sprawdzają się poza domem.
Nie są przesadnie nasączone - nie leje się z nich, nie wysychają szybko, jeżeli tylko opakowanie jest zaklejone, nie są szorstkie jak niektóre chusteczki
Ja często używam ich w samochodzie do usunięcia makijażu, kiedy już nie jest potrzebny... od razu lepiej a i tak cała reszta na spokojnie w domu :)

Nie są warte swojej ceny

Chusteczki są średnio nasączone i niczym szczególnym na tle wielu innych dostępnych na rynku się niestety ale nie wyróżniają.
W opakowaniu, które kosztuje ok. 6 zł mamy 64 sztuki. Za tę cenę mogę mieć 2 opakowania chusteczek innej marki o tej samej jakości gdzie mam 72 sztuki w jednym opakowaniu.
Bez szału. Jak dla mnie - w ilościach hurtowych, które kupuje dla mojego dziecka nie są warte zakupu.

Lubię

Zróbmy to szybko i bezboleśnie.
Chusteczki są dobrze nawilżone i mokre, więc używa się je bardzo przyjemnie. Nie wysychają w pojemniczku a zamknięcie ma dobry klej
chusteczki są delikatne i cienkie ale nie rwą się
śmiało można je używać nawet do bardzo wrażliwej skóry
muszę zaznaczyć to co przy wszystkich chusteczkach pisałam - nie posiadam żadnego bobaska a chusteczki kupuję tylko i wyłącznie na swój użytek
mam zazwyczaj w domu kilka opakowań plus jedno lub dwa w samochodzie
stosuje je i do wytarcia buzi, rąk czasem w podróży a czasem..
do przetarcia butów itp itd No wiecie same różne przypadki bywają i czasami naprawdę potrzeba szybkiego odświeżenia
Chusteczki
dodatkowo mają przyjemny zapach delikatny i mało wyczuwalny ale bardzo mi się podoba
Ogólnie jestem zadowolona z zakupów i kupiłam kolejne opakowanie

Tragedia

Mój niemowlak nie ma żadnych problemów ze skórą, nie jest też ona specjalnie wrażliwa czy wymagająca, nie ma skłonności do alergii, ale widocznie te chusteczki są mocno nafaszerowane chemią, bo już po pierwszym użyciu pojawiło się uczulenie w postaci okropnych czerwonych plam. 4 opakowania zużyłam do wycierania kurzu i w oparciu o takie użytkowanie mogę tylko dodać,że chusteczki nie należą do grupy tych dobrze nawilżonych, co najwyżej średnich.
Pieluszki pampers są super, ale chusteczek nie polecam!

Przyjemne chusteczki dla niemowląt

Chusteczki dobrze nawilżone, o przyjemnym zapachu. Doskonale pielęgnują delikatną skórę niemowlęcia. Nie wysychają zbyt szybko dzięki zamykanemu opakowaniu. Moje dziecko pięknie i świeżo po nich pachnie. Polecam

Bardzo dobre

Chyba najbardziej "mokre" z chusteczek Pampers. Świetnie oczyszczają skórę. Są miłe w dotyku. Zapach przyjemny.
Rzeczywiście pozostawiają na skórze delikatną warstwę nawilżającą.
Bardzo dobrze wyjmują się z opakowania i łatwo też jest je zamknąć, bo ta taśma długo działa.
Nigdy nie podrażniły skóry mojego maluszka. Są delikatne.
Starszy syn wyciera nimi rączki i buzię
Cena jest naprawdę przystępna i naprawdę wszędzie można je kupić - dostępność duża.
Polecam. U mnie się sprawdzają.

Chusteczki

Szczera polecam ten produkt. Chusteczki sa mocno nawilzone, mają super zapach, a przede wszytskim nie uczulaja. Moje dziwcko nie toleruje innych chusteczek. Zaraz wysypuja się krostki. Po tych nic się nie dzieje. Polecam!

Bardzo dobry produkt. Chusteczki są mocno nawilżone. Dobrze oczyszczają skórę dziecka przy tym nie podrażniają ani nie uczulają do tego mają przepiękny zapach.

zawsze powracamy do pampers

Przetestowaliśmy sporo chusteczek, piszę tu jako mama. Inne były też fajne: więcej nawilżone, bądź mniej, grubsze, cieńsze, mniej zapachowe, bardziej, ale zawsze wracaliśmy do pampers. Te chusteczki są przyjemne w dotyku, zostawiają skórę tylko lekko wilgotną, która szybko schnie, nie są zbyt cienkie ani nie są ordynarnie zapachowe. Hit!

Przy dziecku niezbędne

Moim zdaniem jeśli chodzi o nawilżane chusteczki dla niemowląt, to niestety cena przekłada się na jakość. Można kupić produkt tańszy od Pampers, ale dla mnie zawsze ostatecznie Pampers okazuje się najlepszy.

Pierwsza różnica jest taka, że każde inne chusteczki dość szybko wysychają, a Pampers trzyma wilgoć przez wiele tygodni. To dla mnie najważniejsze kryterium. Poza tym Pampersy są trwałe i dość łagodne, można ich użyć przy przewijaniu, ale też do umycia buzi czy rączek. Z moich obserwacji wynika, że są to też najdelikatniejsze chusteczki dla niemowląt na polskim rynku. Każde inne w końcu wywoływały drobne podrażnienie, a Pampers nigdy.

Opakowanie jest solidne i pomimo wielokrotnego otwierania/zamykania, foliowe "wieczko" nadal działa.

Podsumowując: produkt bardzo dobrej jakości. Warto kupić w promocji.

Plusy:
+bardzo delikatne
+długo nie wysychają
+solidne i trwałe opakowanie oraz zamknięcie
+wytrzymałe, nie rwą się
+uniwersalne
+przyjemny delikatny zapach

Minusy:
-cena