Bioliq, Dermo, Antyperspirant przeciw poceniu 48h

Bioliq, Dermo, Antyperspirant przeciw poceniu 48h

Bioliq Antyperspirant 48h:
- Zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem się.
- Tworzy barierę przed powstawaniem przykrego zapachu.
- Nie pozostawia białych ani żółtych plam na ubraniach.
- Pielęgnuje skórę i łagodzi podrażnienia wywołane depilacją.
- Jest łagodny dla skóry.
- Błyskawicznie się wchłania.

w kulce
50 - 100ml

Nie na każdą pogodę

Sprawdzał się świetnie w Polsce, ale od kiedy mieszkam w Hiszpanii przestał spełniać swoje zadanie. Myślę, że to nie tylko kwestia temperatury, ale znikomej wilgotności tutaj. Dziwne odczucie suchej skóry pod pachami.
Naturalnie pocę się całkiem mocno, ale z tym antyperspirantem byłam chroniona przez cały normalny dzień - na pewno nie przez 48 godzin.
Ściskanie opakowania może spowodować zablokowanie kulki dozującej.

nie polubiłam

Kupiłam z ciekawości.... pierwszy i ostatni raz. Nie zdał u mnie egzaminu nawet teraz, w chłodne dni. Owszem, gwarantuje suchość, chroni przed potem. Jednak to tyle, ponieważ nie chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Sam produkt posiada delikatną, kremową woń i miałam nadzieję, że tak też będzie pachnieć w ciągu dnia, ale zapach znika chwilę po aplikacji.
Konsystencja jest przyjemna - kremowo-płynna i szybko wysycha. Problem miałam z aplikacją, bo kulka się zacinała.
Pomysł z dość miękką tubką jest dobry bo naciskając mam gwarancję, że zużyję cały produkt. Poza tym opakowanie stoi na głowie, więc wszystko trafia na kulkę, ale jednocześnie nie wylewa się. Jeśli już aplikator zadziała, to na skórze pozostaje tyle kosmetyku, ile chcę.
Nie zdążyłam się o tym przekonać jednak jak to wszystko faktycznie wygląda pod koniec używania ponieważ, ze względu na niezadowalające działanie, nie zużyłam do końca. W sumie nie potrafię też ocenić wydajności. Po kilku dniach codziennego używania odstawiłam kosmetyk na bok z myślą, że będę używać tylko w dni, kiedy nie będę wychodzić z domu czy nie będę od siebie wymagać robienia czegokolwiek. Ale że takie dni rzadko się zdarzają, stwierdziłam, że to już nie ma sensu....

nie dla mnie

Zawiodłam się bardzo na tym produkcie. Bardzo pocę się pod pachami, nawet jak jest chłodno zdarza mi się mieć mokro pod pachami. Bioliq nie robi dosłownie nic, a wręcz przeciwnie jeszcze pogarsza stan. Długo schnie więc trzeba czekać aby załozyć ubranie

Niezły

Pokładałam w nim większe nadzieje, ale nie jest źle. Całkiem dobrze chroni przed poceniem się. Można nakładać go także na wrażliwą skórę, albo po depilacji, bo nie powoduje podrażnień.

+ wydajny
+ zmniejsza pocenie się
+ nie powoduje podrażnień
+ szybko się wchłania
+ bezzapachowy
+ nie brudzi ubrań

- w niektórych sytuacjach nie działa

myślałam, że będzie lepszy od drogeryjnych produktów

Jak w tytule. Spodziewałam się efektu wow, a tymczasem Bioliq jest porównywalny działaniem do drogeryjnych antyperspirantów jak Rexona czy Sanex. Mimo to oceniam go bardzo dobrze i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

+ wydajny
+ niweluje pocenie
+ szybko się wchłania
+ nie podrażnia
+ nie brudzi ubrań
+ prawie bezzapachowy

- w upalne dni czasem nie radził sobie z brzydkim zapachem
- zbyt wysoka cena regularna (ja kupiłam w promocji za 10 zł)

Zły

Nie mam wielkiego problemu z potliwością, jednak przy upałach zaczynam się pocić. Jestem fanką marki Bioliq, dlatego skusiłam się na ten antyperspirant. Niestety się rozczarowałam. Antyperspirant nie robi dosłownie nic. Równie dobrze mogłabym go nie używać.
Jedyną zaletą jest możliwość używania go po depilacji i na skórze wrażliwej. Więcej plusów nie zauważyłam.

Dobry

Kupiłam ten produkt trochę przez przypadek, ponieważ nie było antyperspirantu, którego akurat poszukiwałam. Okazał się dobry, ale nie rewelacyjny.
Plusy:
-dość dobrze chroni,
-wydajny.

Minusy:
-zapach,
-konsustencja.

[dove_apw_3]3d00bcbd-097b-11e6-a1d7-da9a685ae078[/dove_apw_3]

Za wysokoa cena w stosunku do działania

Produkt ten w cenie regularnej kosztuje ok. 25 złotych, niestety nie jest wart tych pieniędzy bo nie działa cały dzień, długo się wchłania, dozuje się bardzo dużo produktu.
Działanie jest podobne do standardowego antyperspirantu np. rexony.

+ przyjemnie pachnie
+nie plami ubrań

-"za krótka" skuteczność
-długo się wchłania
-dużo się dozuje

Warto go kupić za ok. 10-15złotych.

Można spróbować

Wiązałam z nią spore nadzieje, ale raczej nie wyróżnia się na tle innych kulek.

:) Nie powoduje podrażnień.
:) Przyjemny, neutralny zapach.

:( Mnie ta kulka b.często się zacina!!! Strasznie irytujące i wpłynęło na to, że nie kupię ponownie. Jak się czasem zatnie na amen, to trzeba zastąpić innym anty,musiałam zawsze w pogotowiu mieć inną, niezawodną :P
:( Bez szału jeśli chodzi o skuteczność, porównywalna do drogeryjnych antyperspirantów.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy, na przemian z inną, bo ta się często zacina
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Jestem pozytywnie zaskoczona

Przyznam, że podchodziłam do tego antyperspirantu dość sceptycznie, jak z resztą do wszystkiego, co reklamują i wychwalają w TV. Ale produkt mnie mile zaskoczył. Do tej pory używałam Rexony Maximum Protection i byłam z niej bardzo zadowolona, ale od jakiegoś czasu przestała na mnie działać tak, jak na początku, dlatego postanowiłam wypróbować coś nowego. Wybrałam Bioliq i nie rozczarowałam się.

Plusy:

- działa ;) i chroni przed poceniem przez cały dzień, a dodam, że ja niestety bardzo się pocę
- ładnie pachnie
- ma delikatną, kremową konsystencję
- wygodne opakowanie
- cena (kupiłam za około 11 zł, dla porównania za Rexonę płaciłam zwykle około 24 zł)

Minusy:

- trochę długo się wchłania

Podsumowując - polecam! Na pewno warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Średni

Plusem jest to że faktycznie dość długo się człowiek nie poci. Ale żeby poczuc ta swiezosc musi minac z godzina bo bardzo długo pozostaje po nim mokre pod pachą. Bardzo brudzi czarne ubrania. Zapach nieciekawy. Cena wysoka w stosunku do produktu. Nie kupię ponownie, za 8 zl mam rexone w sztyfcie która jest lepsza.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie cały dezodorant

Nigdy więcej

Dezodorant kupiłam za nieco ponad 20 zł i zdecydowanie nie jest on wart tej ceny. Mam problemy z potliwością i miałam nadzieję, że dezodorant z dobrymi opiniami i za taką cenę da sobie radę.
Niestety, w moim przypadku nie robi on nic, w ogóle nie chroni przed poceniem ani nie likwiduje zapachu.
Jedyny plus, nie brudzi ubrań.

Zdecydowanie odradzam Paniom, które mocno się pocą.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego