Sunsilk, Jedwabiście gładkie, Krem wygładzający włosy niesfornie falujące / podkręcające się

Krem wygładzający włosy jest najważniejszym, najbardziej nowatorskim produktem w serii Sunsilk Satin Proteins. Wystarczy nałożyć go na niesforne kosmyki, wyprostować je palcami i sytuacja jest opanowana!
Nie trzeba go spłukiwać, można stosować na suche i mokre włosy. Najlepszy efekt uzyskuje się po umyciu włosów szamponem z tej serii, nałożeniem odżywki a potem kremu. Krem na gęstą konsystencję, rzeczywiście dobrze wygładza. Trochę jakby forma żelu + lakier + pianka.

Perfecto!!! :) wróć do nas!

Produkt kupiłam kilka lat temu ale obecnie nigdzie nie mogę go znaleźć chyba został wycofany z produkcji.
To olejny produkt Sunsilk, który bardzo lubię i którego już NIE MA ;(

Zalety:

-wygładza włosy
-zapobiega ich puszeniu się
-ujarzmia odstające kosmyki
-pięknie pachnie
-nie obciąża włosów
-ułatwai prostowanie
-efekt prostych włosów po aplikacji kremu utrzymuje się o wiele dłużej
-wygodne opakowanie
-niska cena

Zasługuje na 5!;)
POLECAM;)

Używam tego produktu od: 8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 skończone

świetny kosmetyk

Używałam tego balsamu jakieś 7 lat temu. Pamiętam, że faktycznie wygładzał mi głosy. Dzięki niemu nie sterczały we wszystkie strony jak zwykle, nie puszyły się.

Używam tego produktu od: 7 lat temu

Niezły.

Używałam go jakieś 10 lat temu, zanim jeszcze zaczęłam używać codziennie prostownicy.
Chciałam ujarzmić swoje włosy zawijające się w fale, wypróbowałam więc kilka specyfików wygładzających/prostujących.
Jeśli chodzi o prostowanie, to jako tako (ale jeszcze nie był to satysfakcjonujący efekt) spisał się krem Nivea, wtedy sprzedawany w niebieskiej buteleczce z różowym korkiem.
Krem Sunsilk niestety nie wyprostował moich włosów.
W przeciwieństwie do innych kremów na szczęście ich nie wysuszył, jednak przez niespełnione obietnice producentów nie mogę mu dać nawet trzech gwiazdek.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

nie wygładza.

Dawno dawno, kiedy jeszcze prostowałam włosy codziennie zakupiłam ten specyfik ;) nie wygładzał w ogóle, może włosy lepiej się rozczesywały, to wszystko.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Staroć

Zaczęłam używać go, gdy moje włosy zaczęły się kręcić jakoś 5 lat temu. Nic nie wygładził, a moje uparte włosy zaczęły się jeszcze bardziej kręcić i mam loki, ale widocznie nie było mu dane ich prostować. Do tego w połączeniu z jakimś szamponem też z sunsilku dostałam uczulenia. Tragedia, pamiętam tylko, że w swój sposób nawilżył włosy. No i ładnie pachniał.

Używam tego produktu od: 5 lat temu

Sentyment ;)

Używałam tego kremu jakieś 4 lata temu i byłam zachwycona, ale był to pierwszy kosmetyk oprócz szamponu w moim życiu, więc wiecie ;) Można to jeszcze gdzieś kupić, tak z ciekawości?

Używam tego produktu od: przez około pół roku
Ilość zużytych opakowań: pół standardowego

Pięknie pachnie

i nic poza tym. Zapach to jedyna zaleta tego produktu. Ktoś nawet zapytał się mnie jakich perfum używam, bo pachnę oszałamiająco ;). I tylko ze względu na zapach męczyłam ten krem przez kilka lat, tylko dlatego nie wylądował w koszu (to nic, że zdążył się przeterminować kilka razy). Kupiłam go, bo moje włosy strasznie się puszą. Miałam nadzieję, że je choć trochę ujarzmi. I owszem, ujarzmił, ale na krótko i włosy nadal nie wyglądały tak, jakbym tego chciała. Krem zawsze stosowałam bezpośrednio po umyciu i wysuszeniu włosów a mimo to, zawsze wyglądały jakby były tydzień niemyte! Mało tego, jeśli nałoży się tego kosmetyku nawet kapkę za dużo, skleja kosmyki. Czyli nietrudno można sobie wyobrazić jaki jest tego efekt: obciążone+przetłuszczone+posklejane kosmyki=smutne, wiszące strąki. Tak, nie o takim efekcie myślałam kupując ten kosmetyk. 2* tylko za zapach.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: jedno, 200ml

Dla mnie cudny.

Krem może nie rozprostowuje, ale już dawno zapomniałam o tym, że jakikolwiek kosmetyk może prostować moje falowano-kręcone włosy. Dobrze wygładza, podkreśla skręt włosów, nie puszą się tak po nim. Może powinnam dać niską ocenę- to wszystko przez silikony, których zawiera mnóstwo. Ale daję dobrą ocenę, bo praktycznie to jedyny kosmetyk, który potrafi zapanować nad moją czuprynką. Ma też przyjemny zapach i fajną konsystencję, idealny do stylizacji zamiast np. żelu. Używam tego produktu od:2 lat z przerwą :)

efekt odwrotny od obiecywanego

Być może to wina moich włosów, ale z tym kremem mam raczej negatywne doświadczenia. Owszem, ładnie przygładza odstające kosmyki, ale co z tego skoro efekt jest tymczasowy? Używając tego kosmetyku wychodziłam z domu z idealnie wygładzonymi włosami, a wracałam z "barankiem" na głowie! Dodam, że mam lekko falujące włosy, a ów krem sprawiał, że skręcały i puszyły się dużo mocniej niż normalnie.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jedno, które właśnie wylądowało w koszu, ledwo zużyte

Taki O

Miałam go jakies 5 lat temu.wygładzałam nim grzywkę gdy na pewnien czas odstawilam prostownicę;)
pamiętam że byłam z niego zadowolona,wygładzał włosy ale przetłuszczał no i nie był wydajny. bo starczył na krótko.
więcej nie kupię bo nigdzie jakos go nie widze. a po za tym lubię co chwilę probować cos nowego;p
Ale nie jest zły

Używam tego produktu od: juz nie

okropne

Straszne:
-przetłuszcza
-nie spełnia swojej roli
-włosy są po nim okropne
-strata pieniędzy, bo musiałam to coś wyrzucić
Zdecydowanie nie polecam, gdyby mozna było dać zero gwiazdek-to taka byłaby moja ocena

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: żadno, bo wyrzuciłam

Bleeeeee

Nie wyprostowuje, włosy są matowe, lepkie, jak plastelina, szybciej się przetłuszczają, wyglądają nieestetycznie. Ten produkt to jakieś nieporozumienie-bez sensu jest, po co komu takie? :) dziewczyny, szkoda kasy :)

Używam tego produktu od: prawie miesiąc i prawie codziennie po myciu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno, poszło do kosza