Orientana, BIO Olejek do biustu ‘ 16 roślin Ajurwedy’

Orientana, BIO Olejek do biustu ‘ 16 roślin Ajurwedy’

100% naturalny olejek do pielęgnacji delikatnej skóry biustu. Stworzony z 16 roślin stosowanych w Ajurwedzie, które wzmacniają i ujędrniają tkankę piersiową. Regularne masowanie BIO Olejkiem pomoże w utrzymaniu pięknych i jędrnych piersi. 16 roślin ajurwedy dedykowanych ujędrnianiu biustu wspomagane jest nowoczesnym naturalnym składnikiem - Voluform- dopuszczony przez Ecocert i Natrue. Voluform wpływa na procesy molekularne tkanki i stymuluje produkcję nowych komórek tłuszczowych w obrębie ciała przez co dodaje objętości. Ma działanie odbudowujące, wypełniające i ujędrniające.

Absolutny must have!

Zawsze uważałam, że specjalne smarowidła do biustu to zbytek. Odkąd kupiłam ten olejek już nie umiem wyobrazić sobie swej pielęgnacji bez niego. Pachnie cudownie, dobrze się wchłania i pięlęgnuje. Cena nie jet mała, ale za ten skład warto.

Orientana, BIO Olejek do biustu ideał

Dla mnie super, mam 40/50 lat. Stosuję ok. 2 tyg -widać o dziwo rezultaty! Wygładza, ujędrnia, piękny zapach, cena mogłaby być niższa. Jedynie co - to słabe opakowanie.

ok.

O biust warto dbać. Do tej pory moim ulubieńcem w tej kategorii był Eveline Slim Extreme 3D `Total Push Up` i... nim pozostał.

Generalnie Orientana nie jest zła. Kosmetyk ma bardzo dobry skład, bo można w nim znaleźć aż 16 różnych roślin, których zadaniem jest wzmocnić i ujędrnić tkankę piersiową. Czy tak się dzieje? Tak, ale nie jest to jakiś spektakularny efekt. Kosmetyk po prostu dobrze nawilża te okolice i tyle. Jakiegoś szczególnego napięcia nie zauważyłam. Szczerze, podobny efekt osiągałam stosując na biust po prostu zwykły głęboko nawilżający balsam do ciała.
Producent zapewnia o dodaniu "objętości" piersiom poprzez szczególny składnik zawarty w kosmetyku - Voluform. O ile przy stosowaniu Eveline potrafiłam to zauważyć, tutaj kompletnie nie widzę różnicy w wyglądzie swoich piersi.
Także cóż... kosztował prawie 50 złotych i do tego był mało wydajny. W tej cenie można sprawić sobie naprawdę całkiem dobre cacko do nawilżania całego ciała i efekt na piersiach mieć ten sam.
Wracam do Eveline, a tego nie kupię ponownie. Mnie do siebie nie przekonał.

Warty uwagi

Produkt w przystępnej cenie, ze świetnym składem. Jak najbardziej należy zainwestować w taki kosmetyk. W porównaniu do naszych włosów czy twarzy, piersiom poświęcamy znikomą uwagę. A przecież ich pielęgnacja jest równie ważna. Sam produkt bardzo wydajny. Nie mogę też nie wspomnieć o zapachu. Jest obłędny! Polecam :)