Orientana, BIO serum do twarzy `Brahmi i kwas hialuronowy`

Orientana, BIO serum do twarzy `Brahmi i kwas hialuronowy`

Orentana naturalne bogate serum do codziennej pielęgnacji twarzy. Efektywne połączenie mocy natury z nowoczesnymi, akceptowalnymi w kosmetykach naturalnych składnikami stworzone do walki z oznakami starzenia takimi jak wiotkość skóry i zmarszczki. Lekka formuła o szybkim wchłanianiu.
Orientana Bio serum do twarzy jest przeznaczone dla cery: odwodnionej, mało elastycznej, ze zmarszczkami, zmęczonej, dojrzałej.

Nie dla cery dojrzałej

Producent zachwala, to serum, jako środek "stworzony do walki z oznakami starzenia" ale zapomniał dodać, że z pierwszymi, u 30-latek. Właśnie z męką kończę buteleczkę, mam ją już kilka miesięcy i bałam się, że w końcu się zepsuje...
To dobry preparat pod makijaż, ponieważ dość dobrze nawilża cerę. Jednak nie redukuje zmarszczek i w zasadzie nie robi nic więcej... Na pewno plus za konsystencję, która mimo że wydaje się gęsta to dobrze się rozprowadza i szybko wchłania nie pozostawiając na twarzy żadnej warstwy. Można po nim śmiało wklepać krem czy bazę pod makijaż i nie ma obaw, że coś się zważy. Pewnie parę dobrych lat temu byłabym zadowolona, na dzień dzisiejszy nie jest to serum wystarczające dla mojej dojrzałej, wymagającej cery.

Dobre, ale nie zachwycające

Serum kupiłam pod wpływem chwili. Akurat w Super Pharm była promocja na Orientanę, a opis na kartoniku wydał mi się obiecujący.

Serum kupujemy w butelce z ciemnego szkła z pipetą. Jest dość rzadkie, koloru białego. Kosmetyk jest wydajny, wystarczy kilka kropli na całą twarz, łatwo się rozprowadza. Po bezpośrednim nałożeniu jest trochę lepki, ale po chwili wchłania się calkowicie.

Stosuję to serum rano i wieczorem, po oczyszczaniu i tonizacji, a następnie nakładam odpowiedni krem i w zależności od pory dnia, makijaż.

Co do działania to muszę przyznać, że spodziewałam się o wiele wiecej. Serum bardzo dobrze nawilża, to fakt. Skóra jest miękka, gładka, czuć również lekkie ujędrnienie. Jednak słabo regeneruje i łagodzi. Obecnie próbuje się pozbyć niespodzianek, które spowodowało mi inne serum i niestety Orientana wcale jakoś bardzo mi nie pomaga.

Podsumowując, to jest całkiem dobre serum, szybko widać efekty i świetnie radzi sobie z bardzo cerą. Jednak za te pieniądze spodziewałam się czegoś więcej.
Nie wiem czy wrócę do tego kosmetyku, chyba chciałabym spróbować czegoś innego.