Evree, Magic Rose, Facial Care, Upiekszający krem do twarzy 30+

Evree, Magic Rose, Facial Care, Upiekszający krem do twarzy 30+

Evrēe upiększający krem do twarzy 30+ Magic Rose:
- głęboko i długotrwałe nawilża skórę
- wyrównuje koloryt
- hamuje pierwsze oznaki starzenia
- poprawia elastyczność twarzy i jej jędrność
- delikatnie odświeża
- łagodzi podrażnienia
- wypełnia strukturę skóry
- nietłusta i bogata konsystencja
- zmysłowy zapach
Evrēe upiększający krem do twarzy 30+ Magic Rose składniki aktwywne:
- olejek różany - odświeża, tonizuje, odżywia, łagodzi podrażnienia, regeneruje i nawilża skórę
- kolagen - wspomaga, wypełnia strukturę skóry, jest odpowiedzialny za elastyczność
- elastyna - poprawia elastyczność skóry i jędrność.

na noc, na dzień
50 – 100ml
Wiek
20+, 30+

Super krem

Trudno mi na razie powiedzieć czy spełnia wszystkie obietnice producenta, ale bardzo polubiłam ten krem. Przede wszystkim za: przyjemne i długotrwałe uczucie nawilżenia, fajną konsystencję (faktycznie bogata i nietłusta), cudowny zapach (niesztuczny, prawdziwa róża) i ładny słoiczek. Teraz myślę o tym, żeby jak najszybciej zużyć obecny, inny krem i móc do niego wrócić :).

mocna 5

Krem ma fajna konsystencje,
Nie zapycha porow.
Dobrze nawilza, nie pozostawia" filmu" na twarzy.
Moim zdaniem jest wydajny.
Zapach mogłby byc troche łagodniejszy

Dobry krem

Krem nie jest najlepszym kremem jakiego w życiu używałam, ale zdecydowanie jest godny uwagi. Plusy:
- cena
- dostępność
- estetyczne opakowanie
- delikatnie nawilża
- nie zapycha mojej mieszanej cery, nie powoduje żadnych niedoskonałości
Minus"
- mocno różany zapach, ale to już kwestia subiektywna
Nie wiem co producent ma na myśli poprzez "upiększanie", ale mnie chyba nie upiększył :) Nie mniej - dobry krem.

Dobry produkt

Posiadam cerę tłusta , trądzikowa...
Krem nie powoduje nowych wypryskow a wręcz łagodzi :) Konsystencja lekka , szybko się wchłania a efekty stosowania kremu widoczne są w ciągu ok 3 tygodni głównie to poprawa nawilżenia i gęstości skóry...

Używa produktu od: próbka

różany kremik

Kremik jest koloru białego, czyli typowy o gęstej konsystencji, pomimo której dobrze rozprowadza się bo buzi. Nie zostawia po sobie uczucia tłustej buzi, co jest jego zaletą. Pięknie pachnie, mocno wyczuwalny jest różany zapach, który lubię, a to pewnie dzięki olejkowi różanemu który zawiera. Nie widzę po nim jakiegoś nawilżenia buzi, na szczęście nie uczula jej. Jednak jak zaleca producent, pod makijaż się u mnie nie nadaję, gdyż delikatnie łuszczy mi się na twarzy, jak w przypadku niektórych kremów, które już testowałam.

Przyjemny krem

Krem przyjemny, o lekkiej konsystencji, dobrze się wchłania, nawilża i lekko napina. Przyjemny zapach i wygodne opakowanie także na plus. Odpowiedni do skóry skłonnej do podrażnień, tłustej, trądzikowe- nie zapycha, nie wzmaga świecenia. Kremu dobrze się używa, ale nie ma efektu WOW! więc nie wiem, czy kiedyś do niego wrócę.

Nie dla mnie

Krążyłam wokół tego kremu dłuższy czas, aż w końcu suszona składem i tyloma pochlebnymi recenzjami kupiłam.

No i klops. Zapach - kwestia gustu, zazwyczaj coś, co pachnie róża z oryginałem ma niewiele wspólnego - tutaj pozytywne zaskoczenie, mimo że nie przepadam za kwiatowymi zapachami. Konsystencja przyjemna, aplikacja ok, sam wygląda na skórze dobrze, pod pokład też się nadaje. Ale już przy nakładaniu czułam, że coś jest nie tak, taki lekki dyskomfort, trudno to określić.

Użyłam go dobre kilka razy, mając nadzieję, że może to efekt coraz cieplejszej aury, może to makijaż, chociaż nic poza samym kremem nie zmieniałam. Ale i bez makijażu po tych kilku dniach na moje twarzy pojawiła się taka specyficzna kaszka, a skóra była lekko podrażniona i zamiast upiększenia miałam obrzydzenie - różowe placki, wspomniana kaszka, miejscowe przesuszenie.

Zmieniłam krem i cera wróciła do stanu sprzed rozpoczęcia niemiłej przygody z różanym kremem Evree.

Co zrobiłam źle? Po pierwsze - moja cera reaguje na większość kremów reakcją jak wyżej, po drugie - jest w tej chwili bardziej normalna niż przetłuszczająca, więc może to to.
Uwielbiam kremy do rąk tej marki, multikrem w minisłoiczku, ale z Magic Rose się nie polubiliśmy.

uwielbiam

Uwielbiam ten krem. Przede wszystkim nie jest tłusty, ale też nie suchy, bardzo odżywia skórę, jest wydajny, pachnie różami, daje fajny efekt pod podkład, matuje delikatnie, ale nawilża skórę, zdecydowanie polecam.

Wykorzystała: kilka próbek

Upiększa!

Produkt stosowałam około miesiąc czasu. Byłam w posiadaniu sporego pakietu próbek, tak więc przerzuciłam całość do czystego słoiczka. Mimo, że do 30+ zostało mi jeszcze kilka lat, to krem wywarł pozytywny wpływ na moją cerę.
W mojej recenzji z wiadomego względu pominę kwestię opakowania, oraz wydajności produktu.

Zapach kremu jest baaaardzo przyjemny, kwiatowy. Nie są to żadne chemiczne nuty, lecz naturalne. Mało kiedy decyduje się na na wypróbowanie różanych kosmetyków gdyż przeważnie ich aromat jest na tyle duszący, że skutecznie mnie odrzuca- lecz nie tu! Krem bardzo przyjemnie się stosuje, a całość jest relaksująca.
Konsystencja jest lekka i nie kleista. Produkt ładnie się wchłania i pozostawia na twarzy delikatną warstwę ochronną. Spodobało mi się, że jego formuła pozwoliła mi na wykonanie nim lekkiego masażu.
Przechodząc do najważniejszego, a więc działania. Po czasie w którym go testowałam śmiało mogę powiedzieć, że jest to produkt wszechstronny. Stosowałam go w czasie przejściowym zima-wiosna, a że w tym roku wahania temperatur sięgały od minusowych do +20 to był to dobry okres na sprawdzenie jego właściwości.
Krem bardzo ładnie nawilżył i wyglądził moją cerę. Dodatkowym plusem jest, że poradził sobie zarówno z partiami tłustymi, jak i przesuszonymi. Suche skórki zostały zniwelowane, a cera stała się zdrowsza i promienna. Również niedoskonałości się uspokoiły- te już istniejące zaczęły znikać, a nowe przestały się rozwijać. Krem nie wpłynął na wydzielanie sebum, jednak nie jest to produkt matujący, więc nie można od niego oczekiwać więcej, niż obiecuje producent.
Całość bardzo poprawiła stan mojej cery, więc chętnie zdecydowałabym się na zakup pełnowartościowego kremu. Polecam z czystym sumieniem.

Upiększa

Otrzymałam w sklepie próbkę i spodobał mi się postanowiłam więc zakupić ten kremik i jest świetny. Buzię mam rozjaśnioną super nawilżona a do tego ujędrnioną nadaje się nawet pod makijaż. Świetna konsystencja która dobrze się rozprowadza i przyjemnie pachnie bardzo fajny kremik polecam.

Dobry nawet dla cery mieszanej

Jest to jeden z nielicznych kosmetyków tej marki na który się skusiłam i nie żałuję, bo spełnił moje oczekiwania. Lubię różę jako składnik kosmetyków do pielęgnacji twarzy, gdyż moja cera bardzo sobie go upodobała. Ten krem również mimo, że mam mieszaną cerę skłonna do zapychania i jestem przed 30, choć krem przeznaczony jest dla osób 30+.

OPAKOWANIE

Krem znajduje się w kartoniku o ślicznej czerwono- białej kolorystyce, która ewidentnie kojarzy mi się z kwiatami róży w letnim ogrodzie, których woń roznosi się wszędzie. Takie połączenie barw bardzo mi się podoba, nie mamy tutaj żadnej grafiki oprócz pasków, jedynie napisy – logo marki, nazwę produktu. Z każdej strony kartonika znajdziemy informacje na temat kosmetyku i jego głównych składników. Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku z naklejką i foliowym zabezpieczeniem, dodatkowo całość jest foliowana tzn. kartonik. Całość prezentuje się ładnie i schludnie, przypomina produkty dużo droższych marek. Dzięki temu, że jest to słoiczek mamy pewność, że zużyjemy produkt do końca bez konieczności męczenia się z opakowaniem.

KREM

Krem ma dosyć lekką konsystencję, ale jest ona bardzo ciekawa, mi przypomina nieco ubijaną śmietankę. Ma przepiękny różany zapach, który umila mi każdą aplikację. Zapach jest delikatny, naturalny bez zbędnych nut chemicznych, nie dusi jak to czasem bywa w przypadku kosmetyków o różanych aromatach. Krem łatwo się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy a jedynie pokrywa skórę lekką warstewką ochronną. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż, ponieważ współgra z kosmetykami kolorowymi, nie roluje się i nie tworzy grudek. Po nałożeniu lekko rozświetla i wygładza cerę. Uważam, że świetnie nawilża i niweluje uczucie ściągnięcia skóry. Producent obiecuje nam wyrównanie kolorytu i tonizację – po miesiącu stosowania nie zauważyłam większych zmian w kolorycie skóry, ale olejek różany znany jest ze swoich właściwości regenerujących i usuwających przebarwienia, więc może długotrwałe stosowanie przyniosłoby bardziej widoczne efekty. Tonizacja natomiast jest całkiem dobra i tutaj producent spełnił obietnicę. Krem nie zapycha i nie powoduje powstawania nowych niedoskonałości, nawet przy cerze mieszanej. Moja kapryśna skóra bardzo go polubiła. Myślę, że stanowi dobrą formę prewencji anti-age, zawiera m.in. elastynę, olejek różany, olejek ze słodkich migdałów (już na 2 miejscu), Wit. E, masło shea, glicerynę, kolagen, które chronią przed starzeniem, odżywiają i pielęgnują skórę. Krem jest dobrze dostępny i ma korzystną cenę.

PLUSY:
+ piękny zapach
+ lekka, puszysta konsytyencja
+ szybko się wchłania
+ dobrze nawilża
+ tonizuje
+ nadaje się pod makijaż
+ nie zapycha
+ ma dość bogaty skład
+ jest wydajny
+ dobrze dostępny
+ w korzystnej cenie

Tylko na noc

Kremik ukryty jest w szklanym sloiczku ze skromna szata graficzną.
Zapach rozany.
Ja uzywam go na noc.
Konsystencja dosc tresciwa. Szybko sie wchlania.
Wplywa na poprawe wygladu cery.
Moim zdaniem nie nadaje sie pod makijaz( wplywa na przetluszczanie skory,juz po godzinie skora sie blyszczy niezaleznie od uzytych dobrze matujacych pudrow). Nie zawiera rowniez filtrow UV co w mojej ocenie skresla go jako krem na dzien.
Jesli chodzi o ogolne dzialanie,to krem nawilza, delikatnie splyca i wygladza pierwsze zmarszczki.
Przy regularnym stosowaniu skora wyglada bardziej promiennie.