Evree, Magic Rose, Facial Care, Upiekszający krem do twarzy 30+

Evree, Magic Rose, Facial Care, Upiekszający krem do twarzy 30+

Evrēe upiększający krem do twarzy 30+ Magic Rose:
- głęboko i długotrwałe nawilża skórę
- wyrównuje koloryt
- hamuje pierwsze oznaki starzenia
- poprawia elastyczność twarzy i jej jędrność
- delikatnie odświeża
- łagodzi podrażnienia
- wypełnia strukturę skóry
- nietłusta i bogata konsystencja
- zmysłowy zapach
Evrēe upiększający krem do twarzy 30+ Magic Rose składniki aktwywne:
- olejek różany - odświeża, tonizuje, odżywia, łagodzi podrażnienia, regeneruje i nawilża skórę
- kolagen - wspomaga, wypełnia strukturę skóry, jest odpowiedzialny za elastyczność
- elastyna - poprawia elastyczność skóry i jędrność.

na noc, na dzień
Wiek
20+, 30+

Wykorzystała: kilka próbek

Upiększa!

Produkt stosowałam około miesiąc czasu. Byłam w posiadaniu sporego pakietu próbek, tak więc przerzuciłam całość do czystego słoiczka. Mimo, że do 30+ zostało mi jeszcze kilka lat, to krem wywarł pozytywny wpływ na moją cerę.
W mojej recenzji z wiadomego względu pominę kwestię opakowania, oraz wydajności produktu.

Zapach kremu jest baaaardzo przyjemny, kwiatowy. Nie są to żadne chemiczne nuty, lecz naturalne. Mało kiedy decyduje się na na wypróbowanie różanych kosmetyków gdyż przeważnie ich aromat jest na tyle duszący, że skutecznie mnie odrzuca- lecz nie tu! Krem bardzo przyjemnie się stosuje, a całość jest relaksująca.
Konsystencja jest lekka i nie kleista. Produkt ładnie się wchłania i pozostawia na twarzy delikatną warstwę ochronną. Spodobało mi się, że jego formuła pozwoliła mi na wykonanie nim lekkiego masażu.
Przechodząc do najważniejszego, a więc działania. Po czasie w którym go testowałam śmiało mogę powiedzieć, że jest to produkt wszechstronny. Stosowałam go w czasie przejściowym zima-wiosna, a że w tym roku wahania temperatur sięgały od minusowych do +20 to był to dobry okres na sprawdzenie jego właściwości.
Krem bardzo ładnie nawilżył i wyglądził moją cerę. Dodatkowym plusem jest, że poradził sobie zarówno z partiami tłustymi, jak i przesuszonymi. Suche skórki zostały zniwelowane, a cera stała się zdrowsza i promienna. Również niedoskonałości się uspokoiły- te już istniejące zaczęły znikać, a nowe przestały się rozwijać. Krem nie wpłynął na wydzielanie sebum, jednak nie jest to produkt matujący, więc nie można od niego oczekiwać więcej, niż obiecuje producent.
Całość bardzo poprawiła stan mojej cery, więc chętnie zdecydowałabym się na zakup pełnowartościowego kremu. Polecam z czystym sumieniem.

Upiększa

Otrzymałam w sklepie próbkę i spodobał mi się postanowiłam więc zakupić ten kremik i jest świetny. Buzię mam rozjaśnioną super nawilżona a do tego ujędrnioną nadaje się nawet pod makijaż. Świetna konsystencja która dobrze się rozprowadza i przyjemnie pachnie bardzo fajny kremik polecam.

Dobry nawet dla cery mieszanej

Jest to jeden z nielicznych kosmetyków tej marki na który się skusiłam i nie żałuję, bo spełnił moje oczekiwania. Lubię różę jako składnik kosmetyków do pielęgnacji twarzy, gdyż moja cera bardzo sobie go upodobała. Ten krem również mimo, że mam mieszaną cerę skłonna do zapychania i jestem przed 30, choć krem przeznaczony jest dla osób 30+.

OPAKOWANIE

Krem znajduje się w kartoniku o ślicznej czerwono- białej kolorystyce, która ewidentnie kojarzy mi się z kwiatami róży w letnim ogrodzie, których woń roznosi się wszędzie. Takie połączenie barw bardzo mi się podoba, nie mamy tutaj żadnej grafiki oprócz pasków, jedynie napisy – logo marki, nazwę produktu. Z każdej strony kartonika znajdziemy informacje na temat kosmetyku i jego głównych składników. Krem zamknięty jest w szklanym słoiczku z naklejką i foliowym zabezpieczeniem, dodatkowo całość jest foliowana tzn. kartonik. Całość prezentuje się ładnie i schludnie, przypomina produkty dużo droższych marek. Dzięki temu, że jest to słoiczek mamy pewność, że zużyjemy produkt do końca bez konieczności męczenia się z opakowaniem.

KREM

Krem ma dosyć lekką konsystencję, ale jest ona bardzo ciekawa, mi przypomina nieco ubijaną śmietankę. Ma przepiękny różany zapach, który umila mi każdą aplikację. Zapach jest delikatny, naturalny bez zbędnych nut chemicznych, nie dusi jak to czasem bywa w przypadku kosmetyków o różanych aromatach. Krem łatwo się rozsmarowuje i bardzo szybko wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy a jedynie pokrywa skórę lekką warstewką ochronną. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż, ponieważ współgra z kosmetykami kolorowymi, nie roluje się i nie tworzy grudek. Po nałożeniu lekko rozświetla i wygładza cerę. Uważam, że świetnie nawilża i niweluje uczucie ściągnięcia skóry. Producent obiecuje nam wyrównanie kolorytu i tonizację – po miesiącu stosowania nie zauważyłam większych zmian w kolorycie skóry, ale olejek różany znany jest ze swoich właściwości regenerujących i usuwających przebarwienia, więc może długotrwałe stosowanie przyniosłoby bardziej widoczne efekty. Tonizacja natomiast jest całkiem dobra i tutaj producent spełnił obietnicę. Krem nie zapycha i nie powoduje powstawania nowych niedoskonałości, nawet przy cerze mieszanej. Moja kapryśna skóra bardzo go polubiła. Myślę, że stanowi dobrą formę prewencji anti-age, zawiera m.in. elastynę, olejek różany, olejek ze słodkich migdałów (już na 2 miejscu), Wit. E, masło shea, glicerynę, kolagen, które chronią przed starzeniem, odżywiają i pielęgnują skórę. Krem jest dobrze dostępny i ma korzystną cenę.

PLUSY:
+ piękny zapach
+ lekka, puszysta konsytyencja
+ szybko się wchłania
+ dobrze nawilża
+ tonizuje
+ nadaje się pod makijaż
+ nie zapycha
+ ma dość bogaty skład
+ jest wydajny
+ dobrze dostępny
+ w korzystnej cenie

Tylko na noc

Kremik ukryty jest w szklanym sloiczku ze skromna szata graficzną.
Zapach rozany.
Ja uzywam go na noc.
Konsystencja dosc tresciwa. Szybko sie wchlania.
Wplywa na poprawe wygladu cery.
Moim zdaniem nie nadaje sie pod makijaz( wplywa na przetluszczanie skory,juz po godzinie skora sie blyszczy niezaleznie od uzytych dobrze matujacych pudrow). Nie zawiera rowniez filtrow UV co w mojej ocenie skresla go jako krem na dzien.
Jesli chodzi o ogolne dzialanie,to krem nawilza, delikatnie splyca i wygladza pierwsze zmarszczki.
Przy regularnym stosowaniu skora wyglada bardziej promiennie.

całkiem, całkiem

Muszę przyznać, że ten krem mnie zaskoczył, bo nie pokładałam w nim zbyt dużych nadziei. Słowo "upiększający" brzmi jednak jak chwyt marketingowy. Przejdźmy jednak do tego co najważniejsze, czyli działania.
Krem całkiem solidnie nawilża. Nie zgodziłabym się z producentem, że jest to długotrwałe i głębokie nawilżenie, ale na pewno nie mogę powiedzieć, że działanie jest chwilowe. Zauważyłam również poprawę jędrności i elastyczności cery i zdecydowane łagodzenie podrażnień skóry. Krem również ma właściwości odświeżające skórę. Zgodnie z zapewnieniami producenta nie zgodzę się tylko z wyrównaniem kolorytu cery. U mnie pole do działania jest spore, a efekt raczej marny.
Ponadto krem ma delikatny, ładny zapach i dość lekką konsystencję. Śmiało, mimo mieszanej cery, stosowałam go pod makijaż i sprawdzał się bardzo dobrze.
Myślę, że krem jest godny polecenia i sprawdzenia.

Dobry nawet chwilę przed 30-stką :)

Krem kupiłam jakiś czas temu i zdążył mi się już skończyć, ale pamiętam dokładnie jego działanie, bo u mnie akurat się sprawdził. Miałam go jakieś 3-4 miesiące, pojemność szklanego słoiczka to 50ml, oceniam go więc za produkt wydajny i w korzystnej cenie (około 20 złotych w promocji).

Zacznę może od zapachu, bo ten przyciągnął moją uwagę od samego początku. Dla osób lubiących zapach róży na pewno się spodoba, bo nie jest wymuszony czy sztuczny a piękny i świeży. Nawet dla samego zapachu miałam ochotę po niego sięgać :) Oczywiście, ma też inne zalety, ale zapach był po prostu dodatkową zachętą :)

Konsystencja wręcz idealna - lekka, ale nie lejąca, taka jaką polubią cery tłuste, trądzikowe i mieszane. Dzięki swej lekkości nie zapycha porów skóry a makijaż się na nim nie ślizga. Dla mnie stanowił świetną bazę pod makijaż, bo wchłaniał się bardzo szybko a skóra dostawała dobrą dawkę nawilżenia i podkład wyglądał na nim bardzo ładnie. Lubię takie lekkie formuły, bo skóra nie jest obciążona i nie ma skłonności do wyprysków.

Nie bardzo tylko wiem na jakiej zasadzie nadano mu tytuł ,,upiększający", bo z filozoficznego punktu widzenia każdy krem będzie nas upiększał. Każda zadbana i nawilżona cera będzie piękna :) Jeśli jednak mamy iść krok dalej i analizować inne obietnice Producenta to rzeczywiście część z nich by się zgadzała, do części jednak mogłabym się przyczepić, więc przejdźmy przez nie:
1. głęboko i długotrwałe nawilża skórę - tak, zgodzę się
2. wyrównuje koloryt - tego chyba nie zauważyłam..
3. hamuje pierwsze oznaki starzenia - w pewnym sensie tak, bo dobrze nawilżona skóra będzie mniej skłonna do zmarszczek
4. poprawia elastyczność twarzy i jej jędrność - może lekko.. ale nie powiem, że nabrała Bóg wie jakiej jędrności, jest po prostu przyjemniejsza w dotyku niż przed zastosowaniem kremu
5. delikatnie odświeża - tak, zgadzam się
6. łagodzi podrażnienia - ostatnio skóra jest dla mnie łaskawa i mniej skłonna do podrażnień, więc wstrzymam się z komentarzem, bo o tym się nie przekonałam
7. wypełnia strukturę skóry - bardzo szeroko ujęte i jeśli chodzi o zwiększenie gęstości skóry to powiem, że nie.. aż tak daleko nie wybiegajmy :)
8. nietłusta i bogata konsystencja - powiedziałabym, że nietłusta i lekka
9. zmysłowy zapach - zgadza się, jest piękny

Jak widać krem ma swoje zalety, ale ni jest bez wad (to byłoby zbyt piękne:)) i w kilku tematach można polemizować. Jeśli jednak jesteś przed 30-stką i myślisz o działaniu anti-aging to rzeczywiście krem może być dobry na początek. Ja jestem jeszcze przed 30-stką (ale już niedaleko) i się zdecydowałam, bo patrzyłam przez pryzmat potrzeb skóry a nie przez cyferki na etykiecie:) Polecam, fajny na co dzień a cena nie uszczupli za bardzo portfela :)

Dobry produkt

Zachecona pozytywnymi recenzjami marki Evree kupiłam ten krem. No i..???? I nic. Owszem nawilża, całkiem przyjemnie pachnie ale mnie nie powalił na kolana. Zatem póki co będę go używać ale i tak będę się rozgladala za czymś lepszym :/

Idealny na noc.

Krem zużyłam zimą na noc. Na początku używałam go na dzień, ale pozostawiał lekka powłokę na mojej skórze. Skóra od tej powłoki szybciej się przetłuszczała, więc przestawiłam go do pielęgnacji nocnej. Powłoka ta się nie wchłania, więc pod palcami ciągle czujemy że coś tam jest. Na noc mi to nie przeszkadza, ja jeszcze na to nakładałam serum lub olejek i rano budziłam się z idealnie nawilżoną skórą. Krem dość długo się wchłaniał. Miał cudowny zapach przypominający zapach róży. Konsystencja dość bogata, gęsta. Jest wydajny. Wystarczył mi na 3 miesiące codziennego stosowania. Zamknięty w eleganckim słoiczku. Czy upiększa to nie wiem, ale na pewno dobrze nawilża. I dlatego kupię go ponownie. Ale będę go szukać w necie, bo cena w drogerii jest mocno przesadzona.

Nie upieksza, ale dobrze nawilża

Dosyć długo zastanawiałam się, czy kupić ten krem. Wiem, że zawojował internet, że albo się do kocha, albo nienawidzi. Zdecydowanie jestem w tej pierwszej grupie. Przy okazji zakupów w Naturze dostałam kilka próbek, zuzylam je, a potem kupiłam pełnowymiarowy produkt.
Kremu używam zazwyczaj w dzień, ma bardzo fajny zapach, nie drażni od mojego nosa. Wchłania się bardzo szybko, daje delikatne uczucie liftingu (szczególnie na policzkach), ale nie czuję ściągnięcia skóry na twarzy.
Jest to dobry krem, który fajnie się wchłania, zostawia skórę nawilżona. Zupełnie mnie nie zapchał, nie spowodował żadnych problemów z cerą.
Na pewno na stałe zagości w mojej pielęgnacji.

Wykorzystała: kilka próbek

Całkiem całkiem, ale nie spełnia wszystkich obietnic

Podczas zakupów dostałam kilka próbek tego produktu i mimo, ze lat mam trochę mniej, to wydawał mi się być zbawieniem ze względu na obietnice jakie daje producent.

Konsystencja - dosyć gesty, ale fajnie się rozprowadza. Łatwo się wchłania, nie pozostawia po sobie lepkiej warstwy, ani uczucia ściągnięcia, bardzo komfortowy.

Zapach - nie przypadł mi do gustu, ani zapach tego konkretnego kremu, ani całej serii, jednak nie biorę go za minus, po prostu nie lubię róży, a od zapachu ważniejsze są właściwości, nie jest chemiczny, komuś na pewno się będzie podobał.

Działanie - tu obietnice producenta są całkiem spore i nie do końca się sprawdzają. Nawilża, ale wcale nie jest to efekt głęboki, czy długotrwały, jest taki o, adekwatny do ceny. Kolejna obietnica to wyrównanie kolorytu , w tym kierunku coś tam robi. twarzy wygląda na bardziej ujednoliconą i wypoczęta. łagodzi i odświeża - no z tym tez się zgodzę. Nie jest to krem na podrażnienia, ale to co gdzieś tam się trafi na skórze, wygląda delikatniej. Największy plus ode mnie ma za to, ze nie zapycha.

Opakowanie - nie wiem jak słoiczek, bo wersji pełnowymiarowej nie miałam, ale opakowanie niezbyt zachęca mnie do zakupu, nie lubię tej formy. Wizualnie zarówno próbki jak i słoiczek są ładne, ale to wszystko.

może być

Krem zachęcił mnie po wypróbowaniu próbki, zakupiłam więc pełnowartościowy słoiczek. Podczas używania próbki widziałam rano ujednoliconą cerę, trochę lepiej wyglądającą, Miałam wrażenie, że krem redukuje wydzielanie sebum na nosie. Podczas używania kremu zakupionego, efekty nie były już zbyt widoczne po kilku użyciach, odniosłam wrażenie, że krem-próbka był bardziej odżywczy i miał lepszą konsystencję i był bardziej wydajny. Jak na lato, jest w porządku, w zimie, pomimo dosyć treściwej konsystencji, wydaje mi się za słaby. Ogólnie w porządku jak za 20zł.

Może być

Nie zachwycił mnie ale też nie jest najgorszy przynajmniej dla skóry mieszanej.
Jeśli nałożymy nie dużą ilość to nie tłuści twarzy, nadaje się pod makijaż, nie ślizga się po nim.
Mógłby trochę lepiej nawilżać. Ma dosyć tępą konsystencję i średnio się go rozprowadza. Kolejnym minusem jest zapach choć dla większości będzie to plus. Ja nie lubię zapachu hydrolatu różanego a on właśnie tak pachnie.
Podsumowując jest to dosyć dobry krem dla cery tłustej i mieszanej.