Soraya, BodyDiet 24, Serum rozgrzewające `Thermo slim`

Soraya, BodyDiet 24, Serum rozgrzewające `Thermo slim`

Soraya serum rozgrzewające Body Diet24 to zaawansowany kosmetyk przeznaczony do modelowania sylwetki,redukcji nadmiaru centymetrów i poprawy wyglądu skóry ciała Formuła o intensywnym działaniu rozgrzewającym oparta jest na technologii kosmetycznej liposukcji i mikroperełkach masujących, co zapewnis doskonały efekt pielęgnacyjny i wspomaga modelowanie sylwetki.
Fat Burner (keton malinowy) - aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacz to, że komórki spalają tłuszcz non stop 24h na dobę
Adipobloker - hamuje dojrzewanie komórek tłuszczowych zapobiegając wzrostowi ich liczebności
Dieta komórkowa - blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

Uczulający

Niestety tym razem moja recenzja będzie krótka. Nie potrafię ocenić trafnie tego balsamu, ponieważ przy pierwszym użyciu okropnie mnie uczulił, a nawet spowodował ból. Faktycznie ma działanie rozgrzewające, ale takim kosztem musiałam do podarować znajomej. Mnie niestety nie pomógł! Co do ceny uważam, że jest bardzo przystępna i można go dostać w wielu miejscach! Jednak w mojej ocenie pozostanie on negatywny :(