Ava, Hydro Laser, Głęboko nawilżający lotion pod oczy

Ava, Hydro Laser, Głęboko nawilżający lotion pod oczy

Ava głęboko nawilżający lotion pod oczy hydro laser zawiera bogaty zestaw składników aktywnych regeneruje i odbudowuje nawilżenie komórek na 5 płaszczyznach naskórka. Zawiera Hydranov , który 3-krotnie szybciej zwiększa poziom nawilżenia głębszych warstw naskórka niż czysty kwas hialuronowy. Arganowe komórki macierzyste oraz organiczny olej arganowy spłycają zmarszczki, napinają skórę, poprawiają jej jędrność i gęstość pozostawiając skórę miękką, gładką, jędrną i jedwabistą w dotyku Ekstrakt z chabra bławatka niweluje uczucie zmęczenia oraz minimalizuje opuchliznę powiek.

Jest ok

Patrząc na skład uważałam, że bedzie to doskonały wybór. Podobał mi się higieniczny sposób aplikacji i cena. Używałam go schłodzonego z lodówki, aby spotęgować działanie, ale ostatecznie znudził mi się i zamieniłam go na bogatszy produkt

Lekki, przyjemny w użyciu

Bardzo lekki lotion, świetnie się wchłania. Dobrze nawilża i uelastycznia skórę. Po miesiącu używania widzę zdecydowaną różnicę w wyglądzie skóry. Zniknęły cienie i opuchlizna, drobne zmarszczki mimiczne są jakby mniej widoczne.

Sprawdził się

Bardzo lubię kremy pod oczy w formie roll-on, które zdecydowanie sprawiają, że pielęgnacja staje się przyjemniejsza. Wbrew pozorom, produktów pod oczy w formie roll-on jest bardzo mało, ale gdy tylko zobaczyłam, że polska marka produkuje je, od razu kupiłam.
Roll-on posiada 3 metalowe kuleczki, które dzięki obracaniu się dozują odpowiednią ilość produktu. Producent obiecuje nam formułę lotiunu, która szybko się wchłania zapewniając uczucie głębokiego nawilżenia. Rzeczywiście produkt bardzo szybko się wchłania i po chwili staje się niewyczuwalny, jest to dla mnie plus bo nie lubię gęstych kremów pod oczy, które wchłaniają się kilkanaście minut.
Działanie lotionu oceniam jako wystarczające, skóra na powiekach i pod oczami stała się miękka i gładka, cienie są zmniejszone a obrzęki znacznie mniejsze. Nie zauważyłam jakiegoś ekstra efektu liftingu, ale nie wierzę w takie obietnice. Zależało mi na kompleksowym nawilżeniu delikatnej skóry wokół oczu i na tym polu produkt się sprawdza.
Jest to miłe zaskoczenie po wielu klapach z firmy Ava.