Ziaja, Aquina, Sport Intensive, Mydło - krem

Ziaja, Aquina, Sport Intensive, Mydło - krem

Łączy delikatne właściwości mydła i skuteczne działanie kremu. Wpływa łagodnie na skórę dając widoczne efekty pielęgnacyjne. Delikatnie myje skórę nie naruszajac jej warstwy ochronnej. Intensywnie nawilża i zapobiega utracie wody z organizmu. Tworzy aksamitną, kremową pianę.

Troszkę przypomina mi żel pod prysznic Dove, swoim zapachem i konsystencją.

Cena: ok. 3,5 - 4,5 zł / 220 ml

Świetny

Jest rewelacyjny po pływalni... wystarczy się porządnie wyszorować i zapach chloru znika :D do tego nie wysusza skóry i prześlicznie pachnie... naprawde bardzo dobry kosmetyk jak na ziaje (szczerze się przyznam,że nie jestem ich jakąś mega zwolenniczką,ale te kremowe mydełkol to strzał w piątke :) )

Używam tego produktu po basenie ;)
Ilość zużytych opakowań:kilka

AKSAMITNE I KREMOWE

Kupiłam to mydło w promocji, cena była niezwykle kusząca, więc zaryzykowałam. Najpierw ujął mnie delikatny zapach, może troszeczkę zbliżony, do Dove.
A pod prysznicem spełnił wszystkie moje oczekiwania. Znakomicie się pieni oraz tworzy aksamitną, kremową pianę. Doskonale myje i świetnie się aplikuje z wygodnego opakowania, które pod koniec używania można postawić do góry nogami i się nie przewraca.
Po umyciu ciało jest nawilżone, a skóra zyskuje delikatną miękkość. Sympatyczny zapach pozostaje na skórze przez dłuższy czas.
Dzięki tym zaletom sięgnę po niego kolejny raz, no i cena rewelacja.

Używam tego produktu od: 4 TYGODNIE

super

Bardzo fajny krem pod prysznic. Super się pieni, ładnie pachnie i dobrze nawilża skórę. Jest inny od pozostałych żeli Ziaji - wyróżnia go właśnie kremowa konsystencja i obfita piana. Polecam!

makijaż kreska

Dove

Bardzo przyjemne kremowe mydełko o mlecznobiałym kolorze i nucie zapachowej żywcem ściągniętej z Dove :D Dobre i do rąk i do ciała. Nie wysusza, ale też nie przesadzałabym z tym intensywnym nawilżeniem obiecywanym przez producenta. Jak na mój gust mydełko to, jeśli w ogóle nawilża, to raczej słabo. Niemniej jednak jest przyjemne w użyciu - ładnie pachnie, skutecznie myje, łatwo się spłukuje i do tego wszystkiego wytwarza niezwykle przyjemną, kremową piankę :) Będę kupować!