Fitokosmetik, Organic Oil, Organiczna maska regenerująca do wszystkich rodzajów włosów

Fitocosmetic organiczna maska do włosów regenerująca Organic Oil na bazie organicznych olejków Makadamii, Avokado, Grejpfruta została opracowana specjalnie, by szybko zregenerować uszkodzone i źle wyglądające włosy. W ciągu kilku chwil włosy stają się gładkie, sprężyste, pełne blasku i witalności. Olej Avokado intensywnie odżywia i wzmacnia włosy, nasyca niezbędnymi mikroelementami i witaminami. Olej różowego Grejpfruta tonizuje i przywraca włosom siłę. Olej Makadamii wyśmienicie regeneruje i zmiękcza włosy, sprawia że stają się sprężyste, pełne blasku. Wchodzący w skład maski ekstrakt Bambusa wzmacnia działanie maski, odżywia kolor włosów, dodając im blasku i elastyczności, ułatwia rozczesywanie, chroni przed szkodliwymi skutkami stylizacji włosów.

Mój hit

Tą maską jestem oczarowana. Moje włosy są długie, niefarbowane, suche na końcach. Niestety, bardzo się łamią, zwłaszcza na słońcu widać mnóstwo pourywanych włosów na całej długości.
Ta maseczka faktycznie jest niewydajna, ale to jedyny minus jaki dostrzegam.
Na moją długość i gęstość włosów jedna saszetka starcza mi na trzy razy. Biorąc pod uwagę że myje włosy co 3 dni to całe opakowanie starcza mi na mniej więcej miesiąc. Między myciami zabezpieczam otwartą saszetkę wsuwką do włosów i nic złego się z nią nie dzieje.
Maska genialnie działa na moje włosy. Wreszcie są takie nawilżone i mięsiste, takie jakie zawsze chciałam aby były. Przestały po myciu zostawać na szczotce czy na podłodze. Z chęcią kupię inne maseczki tej firmy.

Niewydajna, nieźle nawilżająca maska.

Zgłosiłam i kupiłam - to recenzuję.

Ta maska jest hiper niewydajna - to kuracja na 3 razy.

Opis moich włosów:
Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie w kolorze mahoniu. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety został wykonany bardzo źle – za dużo wylanego płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Przez to wszystko lubią lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilości, bo lubią on podrażniać skórę głowy). W stylingu akceptują wyłącznie żele, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpią (choć ostatnio je testuję i są dni gdy je akaceptują). Kochają bezgranicznie aloes, zioła i proteiny - najbardziej kreatynę i jedwab + glicerynę jako humektant. Nie lubią żadnych olei stosowanych przed myciem, ale w kosmetykach oleje kochają (najbardziej arganowy).

Wolę to maseczkę przekładać do słoiczka niż używać saszetek. Jest to wygodne, ale jak dla mnie zbędne jest takie pakowanie - wolę zdecydowanie słoik / tubkę niż papierowe opakowanie tylko z 3 saszetkami maski.

Działanie:
Maska nawilża i odżywia włosy. Działanie regeneracyjne? Jeśli już to minimalne - bo udało mi się użyć jej raptem 3 razy (sic!). Moje włosy nie puszą się po niej. Są ładnie wygładzone. Na ŁZS negatywnie nie wpływa.

Wydajność / cena / dostępność:
Wydajność - marna raptem 3 razy (sic!)
Cena - wysoka biorąc pod uwagę wydajność
Dostępność - sporo sklepów on-line

Ponowny zakup?
Nie. Seria tych masek nie zagości u mnie - 3 razy i ja płacę - 18zł! :13fp: Wolę maskę z serii Bani Agaty gdzie opakowanie 100ml starcza mi na 2 tygodnie, a cena tego opakowania to (sic!) cena połowy opakowania maski Fitokosmetik. Działanie jej jest mało zauważalne, bo jej wydajność jest super marna. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 razy (bo na tyle starczają saszetki sztuk 3)
Ilość zużytych opakowań: wszystkie 3 saszetki z opakowania do dna