Soraya, Aquacell, Regenerujący krem na noc

Soraya, Aquacell, Regenerujący krem na noc

Regenerujący krem-kompres na noc Soraya Aquacell posiada bogatą konsystencję, szybko się wchłania.
Składniki aktywne Regenerujący krem-kompres na noc Soraya Aquacell:
- Miliony nawilżających mikrokropelek - dostarczają skórze niezbędnych składników do utrzymania nawilżenia i równomiernego rozkładu wody w naskórku.
- System potrójnego nawilżania - utrzymuje wilgoć na powierzchni skóry, nawilża przestrzenie międzykomórkowe, dostarcza i utrzymuje wodę we wnętrzu komórek skóry.
- Kompleks dotleniający Oxy-Cell - zaopatruje skórę w tlen, zwiększając jego wewnątrzkomórkowy transport i wykorzystanie w komórkach skóry.
- Witamina E - nazywana eliksirem młodości, działa przeciwrodnikowo, opóźniając procesy starzenia się skóry.

na noc
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Moja skóra go lubi :-)

Sięgnęłam po niego przez przypadek, przez cenę "na do widzenia" i zagościł w moim domu na stałe. Sprawdza się o każdej porze roku, idealnie wtapia w moją lubiącą przesuszać się skórę, współpracuje z podkładem i wygładza skórę na długie godziny. Używam go nie tylko na noc, ale przede wszystkim na dzień. Polubiliśmy się. Delikatnie pachnie, nie trzeba go zbyt wiele aplikować, co oznacza, że jest wydajny, no i ta cena - szok, że krem za kilkanaście złotych może być jednym z ulubionych dla kobiety po 40stce ;-)

Nie, nie, nie - Sorayo precz!

Wiele razy dawałam szanse kremom z Sorayi i ten był ostatni.
Gdy zaczynałam go używać była jesień. I początkowo krem mile mnie zaskoczył: lekka konsystencja, szybko się wchłaniał, dobrze rozprowadzał i nawilżał. Spodobała mi się aksamitna konsystencja i to, że nie trzeba było dużo go nakładać.
Po prawie 2 miesiącach stosowania, gdy pogoda zmieniła się na zimową z minusowymi temperaturami już nie jest tak cudownie: krem przestał nawilżać, trzeba nakładać min. 2 warstwy (po 1 skóra jest jakby ściągnięta), rano twarz jest tłusta, absolutnie nie nadaje się na dzień / pod makijaż i najgorsze! - ZAPYCHA! Mam 29 lat a na twarzy wysyp krost jak nastolatka, szczególnie na czole. Dopiero po czasie zauważyłam, że w składzie ma parafinę.... Nigdy więcej żadnego kremu z Sorayi.

Miłe zaskoczenie

Krem kupiony jako ratunek dla suchych plam po innym "cudownym kremie do twarzy". Sprawdza się o wiele lepiej, niż przypuszczałam. Jest lekki, dobrze nawilża, zlikwidował suche plamy. Sprawdza się też jako krem na dzień - pod podkład, ponieważ dobrze się wchłania. Skóra jest delikatna, nawilżona, odżywiona.