Avon, Planet Spa, Herbal Steam Bath, Deep Cleansing Clay Face Mask (Głeboko oczyszczająca maseczka do twarzy)

Avon głęboko oczyszczająca maseczka do twarzy z ekstraktami z cedru i eukaliptusa Planet Spa głęboko oczyszcza pory, usuwając zanieczyszczenia i nadmiar sebum, odświeża i wspaniale ożywia skórę. Formuła zawiera ekstrakty z cedru i z eukaliptusa. Ekstrakt z cedru wspaniale oczyszcza i wygładza skórę, a także idealnie pielęgnuje włosy, przywracając im blask i zdrowy wygląd. Ekstrakt z eukaliptusa przyspiesza regenerację skóry, a jego zapach często używany jest do inhalacji, głęboko relaksuje i odświeża. Testowany dermatologicznie i klinicznie.
Sposób użycia: Nałóż na twarz omijając okolice oczu i ust. Pozostaw na 5 minut i zrelaksuj się, wdychając orzeźwiający zapach. Następnie dokładnie spłucz i osusz twarz miękkim ręcznikiem.

maseczka do twarzy i aromaterapia 2w1

maseczka z glinką, znakomicie oczyszcza cerę i relaksuje dzięki aromatom bergamotki, eukaliptusa i liści brzozy; najbardziej wyczuwalny jest wg mnie eukaliptus, który poprawia mi nastrój,

+ maseczka zamknięta w wygodnej, ładnej tubce,
+ skutecznie oczyszcza,
+ nie wysusza i nie podrażnia skóry,
+ wydajna,
+ wygodna w stosowaniu, łatwo się zmywa,
+ pozostawia wygładzoną i odświeżoną cerę,
+ kosztowała niecałe 10zł - dobra cena

Dobra.

Stosuję tę maskę zawsze, gdy moja skóra potrzebuje oczyszczenia w strefie T. Na pozostałą część twarzy nakładam coś nawilżającego, bo ta jest za ostra. W problematycznych miejscach działa cuda.
Plusy:
-zwęża pory,
-oczyszcza,
-mam uczucie delikatnego chłodu na buzi,
-ładnie pachnie,
-jest tania i latwo dostępna.
Minusy:
-jak to maska tego typu, kruszy się gdy zaschnie.
Produkt godny polecenia.

fantastyczna maseczka

Bardzo lubię maseczki Avon z serii Spa, ta obok błotnej jest moją ulubioną.

Ma kremową konsystencję łatwą do rozprowadzenia (ja najpierw wcieram ją nieco w skórę i następnie dopiero nakładam drugą, grubą warstwę typowo jak maseczkę). Zasycha zmieniając kolor na bardziej "kredowozielony". Zmywam ją zazwyczaj dopiero po ok. 10 minutach, wygodnie jest to robić np. silikonową myjką do twarzy z wypustkami.

Pomimo że moja cera ma tendencję do wysuszania, raz na jakiś czas robię jej detoks tą maseczką, normalizuje działanie skóry w środkowych rejonach twarzy (wiadomo, że nawet przy normalnej skórze zdarza się, że ta część twarzy bywa w gorszej kondycji). Ważne jednak, żeby potem dobrze nawilżyć skórę bogatym kremem, bo przy tego rodzaju cerze raczej będziemy odczuwać lekkie ściągnięcie i wysuszenie, coś za coś.
Za to ładnie matuje, uspokaja skórę np. przed okresem gdy mogą pojawiać się drobne wypryski.
Skóra po użyciu jest odświeżona i wygładzona, bardzo lubię ten efekt.

Bardzo, bardzo podoba mi się zapach całej serii z eukaliptusem!

Nie podrażnia, nie widzę w niej minusów, można kupić w dobrej cenie na promocji, bardzo polecam :)

Oczyszcza i odświeża :)

Zalety:
- gęsta konsystencja
- dobrze oczyszcza skórę
- szybko zasycha na skórze
- odświeża skórę
- matuje
- pozostawia skórę rozjaśnioną, zmniejsza zaczerwienienia
- zapobiega powstawaniu zaskórnikom
- ładne opakowanie
- niska cena - w katalogach dostępna już za 9-10 zł :)

Ale jednak wolę jej błotną koleżankę która jest moim KWC :)

Dobra

Maseczkę zakupiłam od razu, kiedy pojawiła się w katalogu, gdyż maseczki z Avonu to produkt po który sięgam regularnie.

Zalety:
+ działanie - maseczka oczyszcza cerę i pozostawia ją gładką, miękka i nawilżoną
+ łatwo się zmywa
+ wygodne opakowanie umożliwiające wykorzystanie produktu do końca
+ wydajność
+ cena - w promocji 8-10 zł
+ świeży zapach
+ konsystencja - maseczka nie spływa z twarzy

Myślę, że jeszcze do niej wrócę :).

Skuteczna ;)

Najlepsze maseczki jeżeli chodzi o Avon.

Maseczka zamknięta jest w tubce co jest bardzo praktycznym i higienicznym rozwiązaniem.
Maska ma świeży (na początku dosyć intensywny) zapach i lekko zielony kolor, który podczas zastygania maski zmienia się w biały. Maska ma przyjemną konsystencję, taką "w sam raz" nie spływa, łatwo się ją nakłada i bez problemu zmywa.
Skóra po zmyciu maseczki jest dobrze oczyszczona, rozjaśniona, pory są zwężone, przebarwienia bledsze; cera jest też niestety lekko ściągnięta wiec warto pamiętać o użyciu jakiegoś kremiku nawilżającego.
Nie zapycha, nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Na plus również cena ok.10 zł; wydajność - tubka wystarczyła mi na dobrych kilka tygodni regularnego stosowania.

Polecam :)

Kolejna maseczka godna polecenia

Ostatnio co kupie maseczkę z Avonu to jestem zachwycona:)
Przyjemny sosnowy zapach
Konsystencja ok kolor lekko zielony który zmienia się w biały podczas zastygania. Zmywa się bez problemu, Cena w promocji 9zł
Fajnie oczyszcza skórę, widać że jest "zdrowsza", absolutnie nie zapycha, nie podrażnia. lekko wysusza skórę muszę zaraz po zmyciu stosować krem bo skóra jest ściągnieta ale to pewnie przez glinkę;)

Polecam wybróbować

Warta polecenia

Bardzo fajna maseczka naprawdę warta polecenia. Ma lekka zieloną konsystencję . Łatwo się rozprowadza, przyjemnie chłodzi przy aplikacji. Nakładam cienką warstwę. Zastyga w ciągu 5 minut zmieniajac kolor na biały. Łatwo się też zmywa. Przyjemnie pachnie. Nie widzę żadnych minusów.