Avon, Advance Techniques, Instant Repair 7, Rapid Rescue Hair Serum (Serum do włosów `Natychmiastowa naprawa`)

Avon serum ze wzmacniającą keratyną Advance Techniques regeneruje zniszczone włosy, filtr UV chroni je przed słońcem, składniki pielęgnacyjne chronią przed wysoką temperaturą podczas stylizacji. Włosy są mocniejsze i zyskują zdrowy wygląd.
Sposób użycia: Stosuj na suche lub wilgotne włosy. Niewielką ilość serum nałóż najpierw na dłonie, a następnie równomiernie wmasuj we włosy. Nie spłukuj.

Stosując serum do włosów z Avon zauważyłam poprawę kondycji moich włosów. Końcówki są miłe w dotyku, lśniące i mają obłędny zapach.
To nieziemskie serum poleciłam już moje siostrze i koleżanką (one również są zadowolone) :)

Całkiem niezłe serum

Chciałam już ten produkt spisać na straty. Oceny i opinie były niezłe, jednak na moje włosy nie działał najlepiej. Po pierwszych próbach, zadziałał. Włosy klapnięte, tłuste. Wyglądały jeszcze gorzej niż wcześniej.
Później zauważyłam, że odżywia końcówki. Stają się miękkie, mniej się łamią, nie rozdwajają. I od tej pory właśnie tak używam, i bardzo sobie chwalę. Olejek jest wydajny, przy stosowaniu na końcówki wystarczy jedno użycie pompki i wtarcie. Wcieram w odrobinę wilgotne włosy, wtedy końcówki się nie puszą i wyglądają lepiej. Zapach jest neutralny, ani nie ziębi, ani nie parzy. Nie utrzymuje się za długo na włosach. Cena też przystępna, bo zwykle kupuje za jakieś 10-12 złotych, a starcza na długo.

Dobry od lat :)

Jestem z tym serum już od ponad 2 lat i nadal je bardzo lubię :) Bardzo delikatna konsystencja pozytywie wpływa na strukture moich włosów. Olejku używam po umyciu i wysuszeniu, dzięki czemu moje włosy nie puszą się i końcówki sa nawilżone. Jak dla mnie już dwa razy użycie pompki wystarcza, pomimo tego, że włosy mam do ramion. Przy dłuższym stosowaniu końcówki nie niszczą się tak szybko. Ponadto olejek jest bardzo wydajny i ma ładny, delikatny zapach. Jednak trzeba właśnie uważać na zużywaną ilość, aby nie przesadzić i włosy nie wydawały się tłuste :)

Dobree

Serum / olejek do włosów natychmiastowa naprawa. Jest to serum wzmacniające oraz ochronne, regeneruje zniszczone włosy, dzięki temu, że posiada filtr UV to jest to również świetna ochrona włosów przed słońcem. Serum zawiera również składniki pielęgnacyjne, które dobrze chronią przed wysoką temperaturą podczas stylizacji włosów. Dzięki temu włosy są mocniejsze oraz zdrowsze. Ja to serum zawsze nakładam na suche włosy przed prostowaniem na końcówki. Dzięki temu nie widać, że końcówki są tak zniszczone. Serum kupione w avonie. Polecam ;)

Najlepszy!

Najlepsze serum do włosów jakie miałam.
Moje długie włosy ostatnio straciły zdrowy wygląd, stały się suche i wyglądały na mocno zniszczone. Mam włosy bardzo długie, użyłam serum na mokre włosy po ich umyciu, gdy wyschły nie wierzyłam...
Tak jakby ktos dał mi nowe włosy gładkie, lśniące, zdrowe, nie puszyły się. Jeszcze nigdy nic tak nie zadziałało u mnie po pierwszym użyciu, jest to mój ulubiony kosmetyk do włosów. Lepiej się włosy rozczesują. Nie wyobrażam sobie, żeby przestać używać to serum. Inne rodzaje serum z tej serii nie dają mi tak widocznego efektu juz po pierwszym użyciu.

Bardzo lubię!

Serum Avon zamówiłam po udanej "przygodzie" z wersją jedwabną. Przy zakupie kierowałam się czystą ciekawością - serum okazało się strzałem w dziesiątkę! Świetny efekt gwarantuje! Wystarczy użyć jedną, bądź też dwie pompki i włosy mam gładkie i błyszczące: kocham ten efekt. Serum nie przeciąża kosmyków, nie tłuści ich. Szybko można wyczarować piękne lśniące włosy. Bardzo lubię ten efekt! Serum jest bardzo wydajne, ale ja już zaopatruję się w zapasowe opakowania. Śliczny zapach: ten sam, jaki mają avonowskie szampony i odżywki. Co miłe - ten ładny zapach utrzymuje się na włosach. Działanie plus zapach: wszystko gra! Polecam! Biorę pod uwagę wydajność i... dochodzę do wniosku, że produkt jest bardzo ekonomiczny. Świetnie! Lubię i polecam!

Bo wszystkie te "sera" to jedna rodzina

Mialam juz chyba wszystkie z tej serii. Opakowanie ostatnio uległo zmianie, ale nie sprawdzałam składu. Pominąć należy ten fakt, ponieważ wszystkie produkty z tej kategorii mają podobne "działanie ".

Po zastosowaniu Serum Optycznie włosy wyglądają bardzo dobrze, alw nie zauważyłam różnicy w kondycji. Pieknie oachnie, wygodne szklane opakowanie z pompka, która czasem ciężko pracuje. Fajnie uspokaja, wygładza i ujarzmia. Nakladam na końcówki bo jednak trochę obciąża, a jeszcze jaj komuś się szybko przetluszczaja...to nie trzeba nawet tego tłumaczyć.
Z używam go więcej niż wszyscy, bo u mnie ledwo starcza na miesiąc! Nie, no w życiu nie starcy. .. a i taj używam inne.
Produkt w ciągłej promocji. Cena waha się od 9.99 do 11,99.

Doraźnie może być

Używam go od ok. 1 roku i jeszcze się nie skończył. Na włosy do ramion stosuję po umyciu 1 pompkę średnio co drugie mycie. A myję włosy co 2 dni. Wydajność jest więc bez zarzutu. Co do działania to w takiej ilości nie obciąża włosów ale ładnie je wygładza. Nie widzę natomiast żadnej poprawy jeśli chodzi o zdrowotność włosów. Wystarczy go nie zastosować i włosy się puszą. Nie ma więc żadnych właściwości odżywczych czy wpływających na kondycję włosów. Po prostu jest to środek doraźny, nieco dyscyplinujący fryzurę. Fajnie się go używa, jednak trzeba stosować odżywkę, bo on nam włosów nie uzdrowi.