Schwarzkopf Schauma, Fresh it Up!, Odżywka do włosów przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach

Odżywka Fresh It Up! do włosów szybko przetłuszczających się u nasady i suchych na końcach zawiera formułę bez silikonów z mleczkiem z kwiatów Passiflory. Odżywia włosy od nasady aż po końce bez obciążania. Do 3x łatwiejsze rozczesywanie*. Formuła z intensywnie wzmacniającą proteiną przywraca włosom utracony budulec.
*w porównaniu do włosów przed pielęgnacją

odżywia jak należy

Odżywkę nakładałam i trzymałam na włosach ok 5-10 min dla lepszego działania. Po splukaniu wlosy byly bardziej odzywione oraz nawilżone. Łatwiej się rozczesywały. Produkt jest bardzo wydajny.

Ulubiona :)

To moja ulubiona odżywka :) Na tę chwilę nie znalazłam nic lepszego do moich włosów :)

+zapach
+konsystencja
+wydajność
+włosy są miłe przyjemne i miłe w dotyku
+włosy są cudownie gładkie
+nadaje włosom fajną lekkość i świeżość
+włosy dużo lepiej się układają
+wyglądają dużo zdrowiej, są ładnie lśniące
+efekt WOW utrzymuje się aż do następnego użycia
+razem z szamponem przedłużają świeżość włosów o 1-2 dni
+cena
+dostępność

Minusów brak :)

bardzo sie polubilismy

Super odzywka. To chyba jedyny produkt, gdzie obietnica tluste u nasady i suche na końcach jest spelniona. Odżywka wygladza wlosy, ale przy tym ich nie obciaza. Sa podniesiona u nasady i nie oklapniete, a przy tym nie pusza sie. Objetosc jest zachowana, a wrecz produkt dodaje objetosci. Po rozjasnianiu a potem farbowaniu na ciemny kolor moje wlosy staly sie bardziej porowate, ogolnie lubia odzywki proteinowe. Natomiast wydaje mi sie, ze ta odzywka jest lzejsza niz tradycyjne odzywki proteinowe i nie powinna obciazac rowniez innych typow wlosow.
Konsystencja jest ok, zapach delikatny, latwo sie splukuje. Minusem jest slaba dostepnosc. Ja swoja kupilam w lidlu, chciabym kupic kolejne opakowanie ale nigdzie nie moge jej spotkac.