Bi-es, La Bella Vita EDP

Bi-es, La Bella Vita EDP

Zapach wolności, szczęścia i dobrego życia. Kompozycja oczaruje Cię szlachetnymi składnikami, pochodzącymi z natury. Kwiatową kompozycję uwydatnia irys i fiołek w nucie serca, wzmocniony aromatami cytrusowymi i bergamotką w nutach bazy. Całość doskonale ocieplają drzewne nuty oraz wanilia w podstawie, które otulone delikatnymi, pudrowymi nutami nadają zapachowi wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Zapach symbolizuje decyzję o życiu według własnych zasad i napełnianiu go pięknem. Aromaty skrywają w sobie wyważoną kombinację piękna, siły i trwałości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka
nuta serca: irys, fiołek
nuta bazy: wanilia, paczula

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

MEGA!!!!!

Pachną prawie identycznie jak oryginały , trwałość ma po prostu nieziemską no i cena ;) Na ubraniach utrzymują się kilka dni,a na skórze cały dzień. Jak je używam to każdy się pyta co to za piękne perfumy. Używam przez cały rok codziennie .

Używam od bardzo dawna i nie żałuję, bo są po prostu nieziemskie! Dla osób , które nie chcą wydawać dużo na trwałe perfumy niech spróbują tych.
Można kupić w Hebe, Lidlu i Biedronce za około 20zł (na promocji 15zł)

Są po prostu cudowne !!!!

szybko się nudzą

Perfumy La Bella Vita to przede wszystkim słodkie, czarujące nuty zapachowe z dużym wpływem soczystych owoców i mojej ukochanej wanilii.
Z założenia miał być to zamiennik znanych i lubianych perfum marki Lancome jednak ten zapach jest nieco inny. A jeśli ktoś szuka zbliżonego odpowiednika tych markowych perfum wśród tanich firm dostępnych w mniejszych drogeriach lub w internecie na pewno znajdzie takie, które kompozycją zapachową bardziej dorównują oryginałowi niż ten produkt.
Ja osobiście lubię zapachy marki Bi-es i ten również mnie do siebie przekonał. Po prostu powąchałam i wiedziałam, że świetnie ze mną współgra i dobrze czuję się w jego towarzystwie. Perfumy są słodkie ale lekko mdłe, nieco pudrowe lecz bardzo przyjemne. Nie uważam by były w jakiś sposób przytłaczające czy dominujące - idealnie nadają się do stosowania na co dzień.
Są dostępne w dużej pojemności i niskiej cenie a w dodatku często bywają w promocji. Nie jest to jednak zapach ponadczasowy. Stosując go dłuższy czas można popaść w rutynę - zapach po prostu się nudzi i staje się przewidywalny.
Kiedy jednak zrobię sobie od niego dłuższą przerwę znowu zaczyna mi się podobać.

odrobina luksusu

Kupilam te perfumy na promocji w markecie, dopiero po jakims czasie zaczęłam ich uzywac. Zapach jest intensywny, trwały. Perfumy są wyczuwalne, podobno zapach przypomina oryginal. Śą tanie i diabelnie wydajne, przez co po dlugim uzywaniu zapach sie nudzi.

podróbka Lacome

Zapach jest słodki, no słodki i tyle. Zupełnie się nie zmienia nie ewoluuje w ciągu dnia. Właściwie to znika po dosyć krótkim czasie. Zapach mimo to jest przyjemny i lubiłam go używać. Buteleczka jest prosta i szklana. Bardzo często znajduje się w promocji. Na początku pachnie troszkę alkoholem, później oczywiście się ulatnia.

Całkiem inny od LA VIE EST BELLE LANCOME

Posiadam La vie est belle od Lancome i jestem wręcz uzależniona od tego zapachu. Znajoma poleciła mi te perfumki od Bi-es, twierdząc że pachną identycznie jak oryginał. 13 zł za 100 ml to nie pieniądze i postanowiłam zaryzykować. Niestety rozczarowałam się, bo zapach jest zupełnie inny, co nie oznacza że jest brzydki. Jest tak samo ciężki i słodki, jednak dla mnie trochę duszący. Tak czy siak, stwierdzam że oryginał od Lancome nie ma sobie równych.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Doskonały zamiennik

Być może ktoś zarzuci mi, że mam "prostacki" węch, ale uważam, że te perfumy spokojnie mogą zastąpić oryginalne Lancome La Vie Est Belle. Pachną bardzo podobnie i nie ma w nich żadnej nuty, która wskazywałaby, że to podróba czy tanie perfumy.

+ zapach jest ciężki i słodki
+ opakowanie jest proste i minimalistyczne
+ cena jest genialna bo mamy 100 ml za 15 zł
+ 100 ml wystarczy nam na długo
+ trwałość jak na taką taniochę jest dobra, na skórze trzymają się ok. 4-5 h (mogłyby więcej, więc odejmuję 1 gwiazdkę, bo intensywne są tylko max. 2 h, a później słabną znacznie), a na ubraniach kilka dni
+ nie są wcale płaskie

- nie wiem jak jest z dostępnością, ja kupiłam swoje w Biedronce i niestety nie widziałam ich już więcej

Używam tego produktu od: ponad miesiąca