Bi-es, La Bella Vita EDP

Bi-es, La Bella Vita EDP

Sprawdź ceny produktu

Zapach wolności, szczęścia i dobrego życia. Kompozycja oczaruje Cię szlachetnymi składnikami, pochodzącymi z natury. Kwiatową kompozycję uwydatnia irys i fiołek w nucie serca, wzmocniony aromatami cytrusowymi i bergamotką w nutach bazy. Całość doskonale ocieplają drzewne nuty oraz wanilia w podstawie, które otulone delikatnymi, pudrowymi nutami nadają zapachowi wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Zapach symbolizuje decyzję o życiu według własnych zasad i napełnianiu go pięknem. Aromaty skrywają w sobie wyważoną kombinację piękna, siły i trwałości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka
nuta serca: irys, fiołek
nuta bazy: wanilia, paczula

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Różowe

Moim zdaniem kolor idealnie oddaje zawartość flakonika.
Te perfumy to w ogóle taki zapachowy, puchaty, różowy brelok do kluczy, wiecie, taka futerkowa kulka, aksamitna w dotyku i o pudrowym zapachu. Takie właśnie jest La Bella Vita. Są.. słodkie. Słodkie jak puchaty brelok i jak różowe, pudrowe cukierki. Leciutkie jak różowe piórko - no i tutaj dochodzimy do clue, bo mimo, że są OKROPNIE wręcz cukrowe, to nie jest to ciężki ulep, Są lekkie w jakiś dziwny sposób, jak cukrowa wata, jak pachnąca, różowa chmurka. Ta chmurka towarzyszy nam ładnych kilka godzin i nawet ma ogon, ale nie rozwija się szczególnie - ot, milutki słodziak, pyszny, pudrowy lizak z herbatkową nutką w tle. Jest dobrze. Jest delikatnie pomimo poziomu słodyczy. Można psiknąć w lecie, zwłaszcza wieczorkiem, można na wiosnę, by cieszyć się życiem, można zimą, by sobie trochę umilić dzień. Najmniej chyba pasują na jesień. Można im zarzucić, że są trochę płaskie i monotonne, ale jako cukrowy umilacz raz na jakiś czas - czemu nie? Niezobowiązująco ładne, dziewczęce, miłe. Słodkie.
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo mam już drugi flakon oprócz jednego rozpoczętego (mama uznała, że mi się spodobają), a jest jeszcze trochę słodkości na rynku, ale nie wykluczam, że do nich wrócę. Cena bardzo niska w stosunku do jakości. Dla fanek kwiatków, słodyczy i cukru zdecydowanie polecam - zresztą myślę, że każda z nas chce czasem przysiąść na różowej chmurce i poczuć się słodka.

Tania alternatywa

Piękny delikatny zapach z wyczuwalna nuta słodyczy. Idealny na codzien jak i na więczorne wyjścia. Mimo, iż jeden z tanszych zapachów jest bardzo trwały. Czuć go do kilku dni na ubraniach, na ciele utrzymuje się cały dzień.

Piękne !!!

Trwałość zapachu jest mega. Polecam !!! Miłośniczkom zapachów słodkich napewno się spodoba, jest słodki, ale nie przesłodzony, w sam raz na cały rok. Jak tylko mam ochotę na poprawę nastroju zawsze po niego sięgam.

MEGA!!!!!

Pachną prawie identycznie jak oryginały , trwałość ma po prostu nieziemską no i cena ;) Na ubraniach utrzymują się kilka dni,a na skórze cały dzień. Jak je używam to każdy się pyta co to za piękne perfumy. Używam przez cały rok codziennie .

Używam od bardzo dawna i nie żałuję, bo są po prostu nieziemskie! Dla osób , które nie chcą wydawać dużo na trwałe perfumy niech spróbują tych.
Można kupić w Hebe, Lidlu i Biedronce za około 20zł (na promocji 15zł)

Są po prostu cudowne !!!!

szybko się nudzą

Perfumy La Bella Vita to przede wszystkim słodkie, czarujące nuty zapachowe z dużym wpływem soczystych owoców i mojej ukochanej wanilii.
Z założenia miał być to zamiennik znanych i lubianych perfum marki Lancome jednak ten zapach jest nieco inny. A jeśli ktoś szuka zbliżonego odpowiednika tych markowych perfum wśród tanich firm dostępnych w mniejszych drogeriach lub w internecie na pewno znajdzie takie, które kompozycją zapachową bardziej dorównują oryginałowi niż ten produkt.
Ja osobiście lubię zapachy marki Bi-es i ten również mnie do siebie przekonał. Po prostu powąchałam i wiedziałam, że świetnie ze mną współgra i dobrze czuję się w jego towarzystwie. Perfumy są słodkie ale lekko mdłe, nieco pudrowe lecz bardzo przyjemne. Nie uważam by były w jakiś sposób przytłaczające czy dominujące - idealnie nadają się do stosowania na co dzień.
Są dostępne w dużej pojemności i niskiej cenie a w dodatku często bywają w promocji. Nie jest to jednak zapach ponadczasowy. Stosując go dłuższy czas można popaść w rutynę - zapach po prostu się nudzi i staje się przewidywalny.
Kiedy jednak zrobię sobie od niego dłuższą przerwę znowu zaczyna mi się podobać.

odrobina luksusu

Kupilam te perfumy na promocji w markecie, dopiero po jakims czasie zaczęłam ich uzywac. Zapach jest intensywny, trwały. Perfumy są wyczuwalne, podobno zapach przypomina oryginal. Śą tanie i diabelnie wydajne, przez co po dlugim uzywaniu zapach sie nudzi.

podróbka Lacome

Zapach jest słodki, no słodki i tyle. Zupełnie się nie zmienia nie ewoluuje w ciągu dnia. Właściwie to znika po dosyć krótkim czasie. Zapach mimo to jest przyjemny i lubiłam go używać. Buteleczka jest prosta i szklana. Bardzo często znajduje się w promocji. Na początku pachnie troszkę alkoholem, później oczywiście się ulatnia.

Całkiem inny od LA VIE EST BELLE LANCOME

Posiadam La vie est belle od Lancome i jestem wręcz uzależniona od tego zapachu. Znajoma poleciła mi te perfumki od Bi-es, twierdząc że pachną identycznie jak oryginał. 13 zł za 100 ml to nie pieniądze i postanowiłam zaryzykować. Niestety rozczarowałam się, bo zapach jest zupełnie inny, co nie oznacza że jest brzydki. Jest tak samo ciężki i słodki, jednak dla mnie trochę duszący. Tak czy siak, stwierdzam że oryginał od Lancome nie ma sobie równych.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Doskonały zamiennik

Być może ktoś zarzuci mi, że mam "prostacki" węch, ale uważam, że te perfumy spokojnie mogą zastąpić oryginalne Lancome La Vie Est Belle. Pachną bardzo podobnie i nie ma w nich żadnej nuty, która wskazywałaby, że to podróba czy tanie perfumy.

+ zapach jest ciężki i słodki
+ opakowanie jest proste i minimalistyczne
+ cena jest genialna bo mamy 100 ml za 15 zł
+ 100 ml wystarczy nam na długo
+ trwałość jak na taką taniochę jest dobra, na skórze trzymają się ok. 4-5 h (mogłyby więcej, więc odejmuję 1 gwiazdkę, bo intensywne są tylko max. 2 h, a później słabną znacznie), a na ubraniach kilka dni
+ nie są wcale płaskie

- nie wiem jak jest z dostępnością, ja kupiłam swoje w Biedronce i niestety nie widziałam ich już więcej

Używam tego produktu od: ponad miesiąca