Dove, Advanced Hair Series, Regenerate Nourishment (Odżywka regenerująco - obdudowująca)

Odżywka Dove Regenerate Nourishment to część zaawansowanego programu, z ekstraktem z Czerwonych Alg i Nutri Keratin Complex, która regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy aby stały się gładkie, silne i bez uszkodzeń.

Łatwo i przyjemnie

Jedna z moich ulubionych odżywek regeneracyjnych, których nie trzeba trzymać na włosach pół godziny dla dobrego efektu. Ba! Wystarczą 2-3 minuty, żeby faktycznie było dobrze. Jak nie mam czasu, ani ochoty na nic poważniejszego, to Dove trzyma poziom. Bardzo fajny zapach. Włosy ładnie nawilżone, błyszczące i bardzo miłe w dotyku. Skład nie najgorszy.

Świetny produkt

Odżywki używam od dłuższego czasu, to już moje czwarte opakowanie i na pewno nie ostatnie. Zacznę od tego że moje włosy są zniszczone ciągłym rozjaśnianiem, farbowaniem, suszeniem i prostowaniem ta odżywka świetnie działa na moich włosach są po niej miękkie, wygładzone, sypkie, błyszczące i widocznie ładniejsze. Spełnia swoje obietnice. Używam jej również jako maski na 30 min. Ma stałą konsystencje dlatego uwielbiam ją nakładać na włosy i trzymać dłużej. Zapach jest obłędny.. jak nie wysuszę włosów po spłukaniu odżywki utrzymuje się nawet do kolejnego mycia a czasem specjalnie przeciągam mycie żeby nie przyzwyczajać włosów do częstego mycia. Mogłabym mieć takie piękne i trwałe perfumy. Zdecydowanie polecam osobą które mają włosy zniszczone jak ja różnymi zabiegami fryzjerskimi.

Godna polecenia

Odżywkę kupiłam w promocji, jej regularna cena jak na 250 ml jest dość wygórowana. Odżywka ma zregenerować zniszczone włosy, mają stać stać się gładkie. Ma piękny zapach. Rzeczywiście włosy po niej są gładsze, dobrze się rozczesują i mniej się puszą. Nie oczekiwałam, że staną się nagle jak po wyjściu od fryzjera ale jest nieźle. Używam jej dość rzadko ponieważ posiadam kilkanaście'odżywek ale zawsze chętnie do niej wracam. Dodatkowo lubię wzmocnić jej działanie dodając odrobinę mąki ziemniaczanej, włosy jeszcze gładsze i ujarzmione.

Nie pomogła mi.

Po rozjaśnianiu włosów pasemkami musiałam zakupić dobrą odżywkę, ponieważ moje włosy były okrutne jeśli chodzi o ich rozczesanie. Skusiłam się na zakup tej odżywki razem z szamponem z tej samej serii. Opinie wszędzie były dobre, jednak po kilkukrotnym użyciu odżywki moje włosy dalej się plączą i puszą. Dopiero po ich wyprostowaniu prostownicą jest lepiej. Próbowałam ją też trzymać na głowie nieco dłużej, ale to też nie dało jak dla mnie zadawalającego efektu. Co prawda czuję, że włosy są bardziej miękkie, kiedy mam ją na głowie, ale po spłukaniu dalej jest problem z rozczesywaniem. Mam długie i grube włosy... Skończę tą tubkę i spróbuję użyć odzywki z innej serii.

Jedna z najlepszych

Mało która odżywka tak świetnie spisuje się na moich kapryśnych włosach.
Nie dość że pięknie pachnie, to jeszcze ślicznie wygładza włosy i sprawia że po umyciu wyglądają na prawdę pięknie.
Całkiem wydajna, dobrze dostępna a na promocji kupilam ją za 13 zł co jest dosyć dobrą ceną.
Jestem oczarowana działaniem tej odżywki i zdecydowanie skuszę się na nią ponownie ;)

Fajnie odżywia

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam ją zakupić i na szczęście się nie rozczarowałam. Odżywka ma przyjemny zapach i łatwo się rozprowadza. Doskonale nawilża włosy a efekt po jej użyciu jest zadowalający. Przy tym bardzo łatwo je rozczesać po umyciu. Jestem jak najbardziej na tak.

Genialna!

Najlepsza odżywka do włosów jaką miałam do tej pory. Włosy po niej są w świetniej kondycji. Łatwo się rozczesują, są mięciutkie, sypkie, nie plączą się w ciągu dnia. Dla mnie idealna. Pachnie delikatnie. Zapach specyficzny dla tej firmy. Konsystencja jest ok.

OK:-)

Po pierwsze: wygładza, po drugie: zmiękcza i ułatwia rozczesywanie. Moje włosy są dość matowe, a dzięki tej odżywce zyskały blask i gładkość. Kolejny pozytyw, jaki mogę do tego dodać to to, że po użyciu odżywki regenerującej Dove łatwiej można było je stylizować podczas suszenia, bo nie puszyły się. Efektów głębokiej regeneracji jeszcze nie zauważyłam, natomiast odżywka jest bardzo przyjemna do codziennego stosowania, zarówno ze względu na przyjemny zapach, jak i łatwo rozprowadzającą się konsystencję, która nie obciąża i nie zlepia włosów.

ok

Odżywka jest naprawdę bardzo fajna. Ma delikatny, przyjemny zapach, dobrą konsystencję, taka kremowa, dzięki czemu nie spływa z włosów po nałożeniu. Łatwo się spłukuje, a włosy po niej są odżywione, gładkie i łatwo się rozczesują. Jest dość wydajna i łatwo dostępna. Jedyny minus to cena, na promocji można kupić za 14,99 zł, normalnie to koszt około 20 zł.

Super produkt

Uwielbiam całą serię Advanced Hair, ta odżywka na moich włosach sprawdza się świetnie. Nawilża je, sprawia, że są gładkie, miękkie i wyglądają zdrowo. Po jej użyciu łatwo sie też rozczesują. Ma fajną konsystencję, nie za gęstą, nie za rzadką, po nałożeniu nie spływa z włosów. Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach. Na pewno będę do niej wracać

Najlepsza jaka miałam!!

Wczesniej przeczytalam oczywiscie opinie tutaj... i jak zawsze okazaly sie niezawodne! Odzywka jest lekka, nie obciaza wlosow, super pachnie, sa sypie i lekko sie rozczesuja!

Doskonale odżywia

Po wielu pozytywnych opiniach skusiłam się, aby ją kupić. Mam suche, podatne na zniszczenia włosy. Odżywka ma wygodną i poręczną tubkę, która pozwala na użycie całości produktu bez potrzeby rozcinania opakowania. Ma delikatny, przyjemny zapach. Z łatwością się ją aplikuje. Dobrze wygładza i zmiękcza włosy. Regeneruje i odżywia zniszczone pasma nie obciążając przy tym włosów. Włosy nie puszą się, a ja z łatwością mogę je rozczesać.