Dove, Advanced Hair Series, Regenerate Nourishment (Regenerujące serum w olejku 2w1)

Podwójna moc serum i olejku. Ta innowacyjna formuła łączy w sobie odżywczą moc olejku oraz serum, które posiada właściwości regenerujące. Olejek działa na powierzchni włosów, przywraca im zdrowy wygląd i sprawia, że stają się one lśniące. Serum natomiast wnika w głąb, wzmacniając bardzo zniszczone włosy i zapobiega ich rozdwajaniu. Włosy stają się silne i pełne blasku.

Hit

Mam włosy rozjaśniane w 3/4 długości. Mój rytuał pielęgnacyjny zaczynam od nałożenia około 3 kropli serum roztartych w dłoniach po umyciu, na osuszone ręcznikiem włosy, na 3/4 ich długości. Następnie nakładam kroplę na suche końcówki, aby je wygładzić. Produkt jest gęsty, ma w swoim składzie dużo odżywczych olejków. Ma delikatny, przyjemny zapach. Cudownie działa na moje włosy- widzę zdecydowaną poprawę ich kondycji od kiedy je stosuję i nie muszę tak często chodzić do fryzjera na podcinanie. Są wygładzone, odżywione, nie puszą się, końcówki nie są rozdwojone. Produkt nie oblepia włosów, więc nawet zastosowany przy skórze głowy nie powinien ich obciążyć ani przetłuścić. Buteleczka wydaje się malutka, ale produkt jest bardzo wydajny

Bardzo dobre

Serum w olejku Dove urzekło mnie swoim działaniem. To już moja druga buteleczka. Używam na zmianę np z olejkiem Loreala.
Serum jest w małej buteleczce, ale jest bardzo wydajne. Nie ma co przesadzać z nakładaną ilością, bo można łatwo przedobrzyć.
Serum jest przezroczyste, konsystencję ma gęsta, ciężka, najbardziej kojarzy mi się z oliwką w żelu.
Zazwyczaj 2 pompki produktu dobrze rozcieram w dłoniach i nakładam na długości wilgotnych włosów w celu ułatwienia rozczesania i ochrony przed uszkodzeniami.
Czasami nakładam na suche włosy w celu okiełznania puszu lub na same końcówki.
Serum fajnie wygładza i nabłyszcza włosy.

najlepszy

Jestem pod wrażeniem tego produktu. Był i jest ratunkiem dla moich włosów. Dogłębnie je nawilża, regeneruje, odżywia, sprawia, że dają się rozczesać. Przyjemnie pachnie, jest bardzo wydajny. Przy systematycznym używaniu widać efekty, które nie są tylko obietnicą producenta. Polecam.

Bez szału

Olejek ma bardzo ładny zapach, nie powoduje "elektryzy" (co często się zdarza na moich włosach po użyciu innych tego typu produktów). Ale na tym niestety koniec plusów. Nie zauważyłam poprawy i regeneracji, mimo iż serum jest baaaardzo wydajne i na moje długie włosy wystarczyło na ponad 3 miesiące codziennego stosowania.

Genialne!

Najlepsze serum, do ktorego wciaz wracam! Jest najlepsze ze wszystkich jakie testowałam i chyba nie ma lepszego;) najwieksza jego zaleta - pomogl mi zregenerowac polamane wlosy na lini karku i przy czole.

Ok

Kupiłam w promocji Rossman -49%, więc za ok 20zł i za tę cenę mogę ten produkt ocenić dobrze. Nie kupiłabym w cenie regularnej, gdyż olejek z arganem z tej samej serii o pojemności 100ml jest o niebo kepszy. Ale do rzeczy.

ulubiony wśród olejków

Olejek ma piękny zapach, działanie też jest świetne, wystarczy kilka kropel nałożyć na włosy, dobrze nabłyszcza i chroni przed uszkodzeniami koncówek. Buteleczka starcza na bardzo długo.

Niewypał

Spodziewałam się czegoś lepszego z tę cenę. Produkt ładnie pachnie, długo utrzymuje się na włosach, pomaga je rozczesywać, nawilża i przygotowuje włosy do dalszej stylizacji. Ale... robi to samo co zwykły jedwab a jest prawie 3 razy droższy. Moim zdaniem przesada i nic nadzwyczajnego.

Najgorsza jaką miałam

Jestem niesamowicie zawiedziona tym serum. Nie mam włosów bardzo zniszczonych, nie farbuję, nie prostuję, nie suszę suszarką. Kupiłam serum na skutek imponujących zapewnień. Olejek nie byl zbyt tani. Spodziewałam sie więcej. Właściwie czegokolwiek.
Plusy:
-pięknie pachnie, trzeba mu to przyznać
-mega wydajny
Minusy:
-efekt: włosy stają się tępe, ciężkie, jakby lekko posklejane, nie są śliskie i lejące, nie ma nawet połysku. Jak już wspomniałam mam stosunkowo zdrowe włosy, świeżo podcięte, piękne końcówki. Wiele nie wymagam. Jednak kiedy włosy stają sie brzydsze niż przed użyciem to chyba coś tu nie gra :)
Są bardziej matowe i po prostu nie ładne, choć serum jest stosowane według zaleceń producenta.
Według mnie ogromny bubel.

Rewelacyjna ochrona

Mam włosy rozjaśniane ,wysokoporowate. Są suche i cienkie, ale bardzo łatwo je obciążyć.
Plusy serum:
-zapewnia świetne zabezpieczenie włosów, końcówki mniej się rozdwajają
-dzięki silikonom włosy są gładkie i lśniące
-ładnie pachnie
-jest bardzo wydajne ( wystarczy kropelka na całe włosy )
-nie obciąża
Minusów do tej pory nie zauważyłam a stosuję produkt już ponad pół roku.

Uwielbiam to serum

Jak już napisałam na początku,w ostatnim czasie jest,to mój numer jeden. Serum wystarczająco pielęgnuje, odżywia włosy i nawilża.Posiadam wiele olejków do zabezpieczania,jednak żaden z nich nie odżywia,tak pięknie włosów jak ten.Od dawna szukałam kosmetyku który poradzi sobie z moimi puszącymi się włosami i w końcu znalazłam kosmetyk dla mnie idealny. Nakładam go zawsze po umyciu włosów,jak i na suche.Najważniejsze w nim jest to,że nie powoduje,sklejania włosów,ani ich nie przetłuszcza.Potrafię nałożyć produkt,nawet w ciągu dnia kilka razy i włosy nadal wyglądają świeżo bez efektu wiszących,tłustych strączków jak,to przy innych produktach bywa.Kolejną zaletą jest cudowny,elegancki zapach,który utrzymuje się bardzo długo na włosach,jest normalnie cudowny!Wystarczy nanieść na włosy 2-3 pompki aby włosy łatwo się rozczesywały, pięknie błyszczały i były miękkie w dotyku.Produkt jest bardzo wydajny,mało,co go ubywa

Zadowolenie

Jak pisze tu już nie jedna kobietka serum te jest jedne z lepszych na rynku. Biorąc pod uwagę również jego cenę. Nałożone na wilgotne włosy ładnie się wchłania i pozostawia włosy miękkie i lśniące. Nałożone natomiast na suche włosy wygładza je i sprawia że nie niszczą się przy użyciu prostownicy. Jestem zadowolona z tego produktu i polecam :)