Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Advanced Hair Series, Regenerate Nourishment (Szampon regenerująco - odżywiający)

Eliminuje oznaki zniszczenia, uzupełnia składniki odżywcze włosów i wzmacnia je od wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu nawet bardzo zniszczone włosy stają się silne i bardziej gładkie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Amodimethicone, C10-40 Isoalkylamidopropylethyldimonium Ethosulfate, Carrageenan, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Cocamide MEA, Dimethicone, Dimethiconol, Dimethyl Palmitamine, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, Gluconolactone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Laureth-23, Laureth-4, Methylarachidic Acid, Mica, Parfum, PEG-4, PEG-45M, Phenoxyethanol, Poloxamer 407, PPG-12, Propylene Glycol, Silica, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Sulfate, Styrene/Acrylates Copolymer, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, TEA-Sulfate, Trehalose, Trideceth-12, Xanthan Gum, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, CI 77891

polecam

kupilam go na promocji i jestem zadowlona. jest wydajny. w fajnym opakowaniu, wlosy sa po nim miekkie, pachnace. jeden z lepszych szamponow z tej firmy. jedynym minusem jest cena.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441471].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapach profesjonalnego szamponu

To dobrej jakości szampon, dobrze nawilża w porównaniu do innych szamponów o trochę niższej cenie. Zazwyczaj kosztuje ok. 20 zł, ale można go znaleźć na promocjach w drogeriach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1594746].usefull || 0 }}% pomocna.

Odżywianie przez przetłuszczanie ;)

Szampon ten niestety nie wzbudził u mnie pozytywnych wrażeń. Ot typowy drogeryjny szampon w wygórowanej cenie.
Plusy :
- podoba mi się ta tuba i ogólnie deasing opakowania,
- szampon ten da się go zużyć, nie jest to produkt, który od razu wyląduje w koszu, bo przynajmniej przez parę godzin włosy wyglądają ok. później to już nie za bardzo,
- dostępność na +,
Minusy :
- bardzo przyśpiesza przetłuszczanie włosów,
- ma mdły zapach ( według mnie oczywiście ),
- przez dziwną, nieco "glutowatą" konsystencję trudno się rozprowadza na włosach, ślizga się po nich, trzeba włożyć sporo siły, aby go w końcu spienić,
- jest mało wydajny,
Ogólnie nie kupię go już więcej, bo nie widzę żadnych ku temu przesłanek. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1533496].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo pozytywnie zaskoczona nowością marki dove ,którą miałąm możliowść testować.

Szampon bardzo dobry jakościowo oraz wydajny. Odżywia i regeneruję włosy po dekoloryzacji .wcześniej używałam specjalistycznych szamponów zakupywanych w salonach fryzjerskich .Szczerze i uczciwie mogę testowany szampon porównać z jakością tych ,które miałam możliwość używać z salonów fryzjerskich po każdorazowym umyciu oczywiście nakładałam odżywkę i co jakiś czas maskę .Konsystencja odpowiednia i miły delikatny zapach. Moja skóra należy do wrażliwych ale ,żadnych zmian alergicznych u siebie nie zauważyłam .Szczerze z ręką na sercu mogę polecić każdej kobiecie ,która inwazyjnie poddaje swoje włosy zabiegom dekoloryzacji ,że stosowanie tego szamponu regeneruję włosy po takich zabiegach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340036].usefull || 0 }}% pomocna.
Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Jak w poprzednich wypowiedziach, widocznie przyczynia się do zniwelowania problemu puszących się włosów. Troszkę je obciąża, jednak dla mnie było to "in plus".

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329921].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Dobrze czyści skórę głowy, nie uczula, nie podrażnia, po jego użyciu nic nie swędzi, ani nie pojawia się łupież :)
Konsystencja odpowiednia, dobrze się rozprowadza i pieni, ma ładny zapach.
Jestem zadowolona :) Spełnia wszystkie swoje funkcje.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328446].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny w użuciu

Tak jak napisałam w tytule- szampon przyjemny w użyciu. Bałam się, że przez swoją perłową konsystencję będzie obciążał mi włosy, na szczęście nic bardziej mylnego. Wystarczy mała kropla by włosy szybko się spieniły, równie szybko można go spłukać. Włosy po nim są odbite od nasady, puszyste i lśniące, ale to chyba bardziej zasługa odżywki. Dobrze czyści skórę głowy i nie uczula, co dla mnie jako alergika to bardzo duży plus. Gwiazdkę odejmuję za opakowanie- jak dla mnie nieporęczne i ciężko je otworzyć.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328151].usefull || 0 }}% pomocna.

Super szampon

Szampon doskonale się pieni, jest wydajny. Zaletą jest także bardzo ładne opakowanie. Po użyciu włosy są miękkie i lepiej odżywione. Co najważniejsze moje włosy są mniej łamliwe, końcówki także są w lepszym stanie. Cena jest przyzwoita.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325156].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Szampon do włosów Dove regenerate. Szampon zamknięty jest w poręcznej stylowej tubie wykonanej z przyjemnie miękkiego tworzywa. Kolorystyka tuby różni się od opakowania odżywki. Tu zastosowano ładny czerwony kolor, który daje wrażenie produktu luksusowego. Szampon ten jest odpowiedniej konsystencji co ułatwia mycie włosów. Pieni się wystarczająco. Bardzo dobrze czyści skórę głowy. Włosy po umyciu są świeże na długi czas. Po umyciu są również wyraźnie odżywione, miękkie, lejące i delikatnie przyjemnie pachną. Szampon jest wydajny, starcza na długo.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324941].usefull || 0 }}% pomocna.

test szmponu

Nie wierzyłam, że szampon zadziała ale faktycznie moje włosy stały sie miękkie, mocniejsze i wyraźnie poprawił sie ich wygląd. Dodatkową zaletą jest fakt, że zapach szamponu utrzymuje sie na włosach bardzo długo!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323351].usefull || 0 }}% pomocna.

nowe odkrycie

Niezły, przede wszystkim bardzo esencjonalny ,gęsty i wydajny. O delikatnym zapachu - z gatunku tych, które lubię, bo zapach jest, a nie przeszkadza. Włosy po jego użyciu są błyszczące i miękkie. Łatwo się rozczesują. To, co jest dla mnie ważne- nie narusza równowagi skóry głowy, po większości szamponów skóra mnie nieziemsko swędzi, tu tego na szczęście nie ma. Niezłe opakowanie - podoba mi się tuba stojąca na nakrętce, z miękkiego tworzywa - nic się nie marnuje :) to powiedziło moje wielkopolskie ja :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323076].usefull || 0 }}% pomocna.