Dove, Advanced Hair Series, Regenerate Nourishment (Szampon regenerująco - odżywiający)

Eliminuje oznaki zniszczenia, uzupełnia składniki odżywcze włosów i wzmacnia je od wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu nawet bardzo zniszczone włosy stają się silne i bardziej gładkie.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wygładzające, wzmacniające
zapachowa
w tubie
>250ml, 100 – 250ml
Skóra głowy
normalna

Niezawodny

Jest jednocześnie łagodny jak i skuteczny. Pielęgnuje włosy, po jego użyciu włosy sie nie mierzwią, są bardziej mięsiste. Nie zauważyłam żeby nadmiernie wypadały. Lubię do niego wracać!

Może być

Szampon kupiłam na promocji za jakieś 10 złotych. Jeśli chodzi o działanie to dobrze oczyszczał ale lekko puszył włosy. Dobrze się pienił i ładnie pachniał. Ogólnie był ok ale nie zapadał w pamięć.

Dobry szampon w słabym opakowaniu.

Raczej unikam kupowania szamponów zamkniętych w tubach; z doświadczenia wiem, że wyciśnięcie całej zawartości graniczy niemalże z cudem (a nie lubię marnować rzeczy). Jednak tym razem, pierwszy raz w sumie spotykając się z szamponami marki Dove, postanowiłam zaryzykować. Jeśli chodzi o działanie, to nie mam się do czego przyczepić. Produkt dobrze się pieni, przez co jest całkiem wydajny, a włosy są dobrze oczyszczone. Nie będę odnosić się do działania regeneracyjnego, bo nie po to są szampony i tego od nich nie wymagam. Poza tym - jest to niemożliwe do stwierdzenia, gdyż zawsze po myciu od razu nakładam odżywkę bądź maskę.
Jeżeli chodzi o sprawę tego nieszczęsnego opakowania - tak, zostało trochę na dnie.

Nie kupię go drugi raz

Szampon ma konsystencję kremową, delikatną i ładnie pachnie. Pierwsze moje wrażenia były pozytywne. Ale gdy umyłam włosy po kilku chwilach w ciągu dnia moje włosy były obciążone i tłuste . Niestety szampon bardzo szybko przetłuszcza włosy. Nie kupię go drugi raz bo dla mnie to był bubel.

Najlepszy jaki do tej pory miałam, ale nie jest dla każdego.

Szampon wpadł mi ręce ze względu na opakowanie mam na myśli tubkę, która dla szamponu jest zupełnie innym rozwiązaniem. Pomimo ceny postanowiłam kupić i nie zawiodłam się, okazał się być genialny. Posiadam długie, cienkie i gęste włosy, które regularnie są malowane a suszarka to codzienność. Szampon ma piękny kremowy zapach, typowy dla Dove, konsystencja dość kremowa, przez co trochę gorzej się pieniła ale dawałam radę. Włosy już w trakcie mycia stawały się wyczuwalnie gładsze. Mocno nawilża i wygładza włosy, może powodować, że stają się ciężkie i oklapnięte, w moim przypadku to kwestia spłukania produktu i dobrego wysuszenia. Bardzo podobał mi się efekt końcowy: gładkie i lśniące. Tak jak wcześniej napisałam trzeba bardzo dobrze go spłukać, gdyż może spowodować szybsze przetłuszczanie się włosów, co za tym idzie, wydłużenie czasu mycia. Dla mnie jest genialny mimo, że odrobię za drogi, ostatnio chciałam go ponownie kupić i ku mojemu zdziwieniu nie był dostępny.

Matowe włosy

Niestety u mnie ten szampon kompletnie się nie sprawdził. Włosy po nim są zmatowione, czasem z rana zastanawiam się czy napewno wczoraj umyłam głowę. Coś u mnie nie zagrało, nie polubiliśmy się.

jestem zawiedziona

jestem bardzo zawiedziona tym produktem.
liczyłam na szampon profesjonalny a dla mnie jest gorzej niż zły. stsuje jako żel pod prysznic bo do włosów kiepsko.

szampon bardzo plączewłosy, ciężko go wypłukać, bardzo się pieni
włosy są skołtunione, nie sposób ich rozczesać, bardzo się elektryzują.

dla mnie zdecydowanie na nie;/

mam po nim same problemy a żadnych korzyści

Za bardzo obciąża włosy

Szampon ten kupiłam w rossmanie na promocji jakiś czas temu ... (Ok 20 zł)
No cóż... Cena mogła być lepsza. Ale przejdę do jego działania.
Sam jego skład pozostawia wiele do życzenia, za dużo dodatków które obciążają włosy (ja mam dość cienkie). Zapach przyjemny, włosy dobrze się rozczesują, są lekko wygładzone.. Ale na tym zalety się kończą... Produkt bardziej w konsystencji przypomina odżywkę, praktycznie wogóle się nie pieni, przez co mam wrażenie że nie myje mi włosów... Przy spłukiwaniu ciągle mam wrażenie że nie zmyłam go w 100%. Nie polecam dla kogoś kto myje włosy raz na 2-3 dni.. Za bardzo obciąża...

Bardzo dobry produkt oczyszczający

To mój pierwszy szampon z serii Advanced Series, która dla mnie jest zupełną nowością. Przez dłuższy czas gustowałam w naturalnych kosmetykach do włosów, niedawno zaczęłam je jednak łączyć z tymi mniej naturalnymi pod względem składu, gdyż zimą moje włosy potrzebują trochę sztucznych ulepszaczy i silikonów. Ten szampon jak na produkt drogeryjny okazał się być naprawdę wart uwagi, z pewnością zakupię inne z tej serii. Świetnie oczyszcza włosy, nie obciąża ich i wyraźnie dyscyplinuje włosy.

OPAKOWANIE

Produkt zapakowano w praktyczną, wykonaną z miękkiego tworzywa tubkę. Kolorystyka jest bardzo prosta – mamy tutaj biel i czerwieni z domieszką złota. Nad nazwą produktu oraz jego cechami widnieje logo marki. Z tyłu znajduje się dokładny opis. Produkt prezentuje się schludnie i wygląda elegancko. Dzięki zamknięciu na klik łatwo go otworzyć, nawet mokrymi rękami. Tubka jest praktyczna, gdyż pozwala na wykorzystanie szamponu aż do samego końca.

SZAMPON

Jest to gęsty, kremowy szampon w kolorze białym z perłową poświatą. Ma bardzo przyjemny zapach, w sumie chemiczny, bo nie wyczuwam w nim nut naturalnych, jednak jest bardzo przyjemny dla nosa, pachnie jak dobre perfumy i myślę, że większości z nas przypadnie do gustu. Kosmetyk bardzo dobrze się pieni nawet nałożony w niewielkiej ilości, co przekłada się na jego wydajność. W składzie na drugim miejscu mamy SLES, więc nie ma się co temu dziwić, jednak nie jestem oponentką tego składnika, gdyż pojawia się w zdecydowanej większości szamponów. Ten dobrze oczyszcza skórę głowy i włosy, szczególnie z wszelkiego typu stylizatorów i olejów, jednocześnie mimo kremowej, gęstej formuły nie obciąża cienkich włosów i nie zabiera im objętości. Nie plącze kosmyków, przy jego używaniu solo, co też mi się zdarzyło nie ma problemu z rozczesywaniem. Sam w sobie odżywia i wygładza włosy, co czuć przy spłukiwaniu go. Po zastosowaniu odżywki efekty są jeszcze lepsze. Włosy są zdyscyplinowane, nawilżone, pełne blasku, odkąd go używam lepiej się też układają mimo zimowej aury, która czyni je kapryśnymi, a co za tym idzie wiele dotąd lubianych przez nie produktów idzie w odstawkę. Ten szampon jednak polubiły, ułaskawił je i sprawił, że są bardziej posłuszne i nie puszą się. Produkt jest dobrze dostępny, wydajny, jednak ma dość wysoką cenę, więc warto polować na promocje.

PLUSY:
+ dobrze oczyszcza
+ nie obciąża włosów
+ myje i pielęgnuje jednocześnie
+ dyscyplinuje włosy
+ jest wydajny
+ ma praktyczne opakowanie

MINUSY
- dość wysoka cena

Kolejny dobry produkt

Świetny produkt, dzięki niemu moje włosy są gładkie, miękkie, lśniące. Cudownie myje włosy, włosy łatwo się układały, nie były obciążone. Muszę koniecznie wypróbować inne produkty z Dove.

Zadziwił pozytywnie

Bardzo dobry szampon, ładnie pachnie, odżywia włosy, zostawia lśniące, nawilżone i oczyszczone. Gęsta konsystencja, chociaż nie jest szczególnie wydajny.

dobry

Jak dla mnie bardzo dobry szampon do codziennej pielęgnacji włosów.
Ma fajną konsystencje, bardzo dobrze się rozprowadza po całej długości włosów. Dobrze się pieni, przez co usuwa wszystkie zanieczyszczenia w powierzchni skóry głowy i włosów.
Ma bardzo przyjemny zapach.
Opakowanie też na plus, dobrze się aplikuje.
Cena jest dość wysoka, ale szampon jest wydajny.
Polecam!