Dove, Advanced Hair Series, Regenerate Nourishment (Szampon regenerująco - odżywiający)

Eliminuje oznaki zniszczenia, uzupełnia składniki odżywcze włosów i wzmacnia je od wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu nawet bardzo zniszczone włosy stają się silne i bardziej gładkie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Amodimethicone, C10-40 Isoalkylamidopropylethyldimonium Ethosulfate, Carrageenan, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Cocamide MEA, Dimethicone, Dimethiconol, Dimethyl Palmitamine, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, Gluconolactone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Laureth-23, Laureth-4, Methylarachidic Acid, Mica, Parfum, PEG-4, PEG-45M, Phenoxyethanol, Poloxamer 407, PPG-12, Propylene Glycol, Silica, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Sulfate, Styrene/Acrylates Copolymer, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, TEA-Sulfate, Trehalose, Trideceth-12, Xanthan Gum, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, CI 77891

Najbardziej regenerujący

To najlepszy szampon jaki miałam ,regeneruje,odżywia,włosy stają się od razu gładsze,milsze w dotyku,wyglądają na zdrowsze,końcówki włosów nie są po nim przesuszone,zapach szamponu jest przyjemny ale cena jest zbyt wysoka

Genialny!

Szampon spełnił moje oczekiwania! Ciężko zadowolić włosy wysokoporowate, po rozjaśnianiu aczkolwiek mu się to udało! Szampon mimo małej pojemności jest wydajny - dobrze się pieni, wygładza niesforne włosy, stają się one błyszczące, po wysuszeniu czuję nawilżenie. Polecam!

Dobry szampon

Szampon Dove dobrze się pieni i łatwo rozprowadza. Wystarczy użyć niewielką ilość, przez co jest wydajny. Zapach szamponu przypomina mi zapach farby do włosów, jednak nie jest on jakiś ostry - jest łagodny i do zniesienia. Kosmetyk dobrze myje włosy i skórę głowy. Włosy są przyjemne w dotyku i wyglądają świeżo. Szampon stosowałam w połączeniu z odżywką, więc nie wiem czy przy użyciu samego szamponu włosy rozczesałyby się równie łatwo.

Jak zamaskować siwe włosy

Doskonały.

Szampony Dove nigdy nie zawodzą. Tak i ten produkt sprawdził się w 100% zarówno do moich przesuszonych włosów, jak i farbowanych włosów mojej mamy. Po umyciu włosy z łatwością się rozczesywały, pozostawały lśniące i miękkie w dotyku. Nie było kłopotu z ich ułożeniem. Pięknie pachniały.
Dla mnie jeden z lepszych szamponów jakie miałam okazje testować. Z czystym sumieniem polecam.
Wydajny.
Kremowa konsystencja.
Eleganckie opakowanie..

Uczulił mnie

szampon ten kupiłam na promocji w Rossmanie. Po otwarciu okazało się, że ma chemiczny i dość ostry zapach. Kupiłam go w nadziei, że jakoś polepszy stan moich włosów, jednak niestety już po pierwszym użyciu musiałam go wyrzucić, bo uczulił mnie i koło kącika prawego oka pojawiła się fioletowa plamka.

Zapach profesjonalnego szamponu

To dobrej jakości szampon, dobrze nawilża w porównaniu do innych szamponów o trochę niższej cenie. Zazwyczaj kosztuje ok. 20 zł, ale można go znaleźć na promocjach w drogeriach.

Odżywianie przez przetłuszczanie ;)

Szampon ten niestety nie wzbudził u mnie pozytywnych wrażeń. Ot typowy drogeryjny szampon w wygórowanej cenie.
Plusy :
- podoba mi się ta tuba i ogólnie deasing opakowania,
- szampon ten da się go zużyć, nie jest to produkt, który od razu wyląduje w koszu, bo przynajmniej przez parę godzin włosy wyglądają ok. później to już nie za bardzo,
- dostępność na +,
Minusy :
- bardzo przyśpiesza przetłuszczanie włosów,
- ma mdły zapach ( według mnie oczywiście ),
- przez dziwną, nieco "glutowatą" konsystencję trudno się rozprowadza na włosach, ślizga się po nich, trzeba włożyć sporo siły, aby go w końcu spienić,
- jest mało wydajny,
Ogólnie nie kupię go już więcej, bo nie widzę żadnych ku temu przesłanek. Nie polecam.

polecam

kupilam go na promocji i jestem zadowlona. jest wydajny. w fajnym opakowaniu, wlosy sa po nim miekkie, pachnace. jeden z lepszych szamponow z tej firmy. jedynym minusem jest cena.

Bardzo pozytywnie zaskoczona nowością marki dove ,którą miałąm możliowść testować.

Szampon bardzo dobry jakościowo oraz wydajny. Odżywia i regeneruję włosy po dekoloryzacji .wcześniej używałam specjalistycznych szamponów zakupywanych w salonach fryzjerskich .Szczerze i uczciwie mogę testowany szampon porównać z jakością tych ,które miałam możliwość używać z salonów fryzjerskich po każdorazowym umyciu oczywiście nakładałam odżywkę i co jakiś czas maskę .Konsystencja odpowiednia i miły delikatny zapach. Moja skóra należy do wrażliwych ale ,żadnych zmian alergicznych u siebie nie zauważyłam .Szczerze z ręką na sercu mogę polecić każdej kobiecie ,która inwazyjnie poddaje swoje włosy zabiegom dekoloryzacji ,że stosowanie tego szamponu regeneruję włosy po takich zabiegach.

Jak w poprzednich wypowiedziach, widocznie przyczynia się do zniwelowania problemu puszących się włosów. Troszkę je obciąża, jednak dla mnie było to "in plus".

Dobry

Dobrze czyści skórę głowy, nie uczula, nie podrażnia, po jego użyciu nic nie swędzi, ani nie pojawia się łupież :)
Konsystencja odpowiednia, dobrze się rozprowadza i pieni, ma ładny zapach.
Jestem zadowolona :) Spełnia wszystkie swoje funkcje.

Przyjemny w użuciu

Tak jak napisałam w tytule- szampon przyjemny w użyciu. Bałam się, że przez swoją perłową konsystencję będzie obciążał mi włosy, na szczęście nic bardziej mylnego. Wystarczy mała kropla by włosy szybko się spieniły, równie szybko można go spłukać. Włosy po nim są odbite od nasady, puszyste i lśniące, ale to chyba bardziej zasługa odżywki. Dobrze czyści skórę głowy i nie uczula, co dla mnie jako alergika to bardzo duży plus. Gwiazdkę odejmuję za opakowanie- jak dla mnie nieporęczne i ciężko je otworzyć.