Dove, Advanced Hair Series, Regenerate Nourishment (Szampon regenerująco - odżywiający)

Eliminuje oznaki zniszczenia, uzupełnia składniki odżywcze włosów i wzmacnia je od wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki temu nawet bardzo zniszczone włosy stają się silne i bardziej gładkie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Acrylates/Beheneth-25 Methacrylate Copolymer, Amodimethicone, C10-40 Isoalkylamidopropylethyldimonium Ethosulfate, Carrageenan, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Cocamide MEA, Dimethicone, Dimethiconol, Dimethyl Palmitamine, Dipropylene Glycol, Disodium EDTA, Gluconolactone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Laureth-23, Laureth-4, Methylarachidic Acid, Mica, Parfum, PEG-4, PEG-45M, Phenoxyethanol, Poloxamer 407, PPG-12, Propylene Glycol, Silica, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Sulfate, Styrene/Acrylates Copolymer, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, TEA-Sulfate, Trehalose, Trideceth-12, Xanthan Gum, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, CI 77891

Zadziwił pozytywnie

Bardzo dobry szampon, ładnie pachnie, odżywia włosy, zostawia lśniące, nawilżone i oczyszczone. Gęsta konsystencja, chociaż nie jest szczególnie wydajny.

dobry

Jak dla mnie bardzo dobry szampon do codziennej pielęgnacji włosów.
Ma fajną konsystencje, bardzo dobrze się rozprowadza po całej długości włosów. Dobrze się pieni, przez co usuwa wszystkie zanieczyszczenia w powierzchni skóry głowy i włosów.
Ma bardzo przyjemny zapach.
Opakowanie też na plus, dobrze się aplikuje.
Cena jest dość wysoka, ale szampon jest wydajny.
Polecam!

Świetny dla suchych włosów

Szampon znajduje się w wygodnej, miękkiej tubce, dzięki temu można zużyć szampon do ostatniej "kropli".
Jest biały, perłowy i lejący. Zapach ma mydlano - kwiatowy, który nie utrzymuje się długo na włosach.
Bardzo dobrze się pieni, niewiele trzeba, aby umyć włosy do łopatek. Nie plącze włosów. Po umyciu włosy dobrze się rozczesują, są gładkie i miękkie.
Szampon nie przesusza włosów, nie podrażnia skóry głowy, ani nie wywołuje łupieżu. Dobrze oczyszcza ze środków do stylizacji.
Ogólnie dobry szampon do mycia włosów suchych bez ich obciążenia.

Hit

Uwielbiam tą linie pielęgnacyjną do włosów z Dove. Nie tylko zachwyca zapachem , ale i jakością produktów. Na plus jest na pewno tubka, którą możemy bardzo dobrze zgiąć i wydobyć produkt faktycznie do końca. Włosy były po nim tak piękne, że aż cieżko to opisać. Mieniły się zdrowo w słońcu i były pełne oślepiającego blasku.

Świetny produkt

Muszę powiedzieć, że na moich włosach sprawdził się świetnie. Lubię też inne szampony z tej serii - dry oil i oxygen. Szampon bardzo dobrze się pieni, ma lejącą i dość rzadką konsystencję, biały kolor i delikatny zapach, który zaliczam do przyjemnych. Zapach jednak nie utrzymuje się na włosach i zaraz po myciu praktycznie znika. Dokładnie myje włosy i skórę głowy, domywa dobrze nawet oleje. Po umyciu tym produktem włosy łatwo się rozczesują, wyglądają zdrowo, są wygładzone, miękkie i jedwabiste. Tak jak obiecuje producent ta seria świetnie wpływa na włosy, po dłuższym stosowaniu ich kondycja znacznie się poprawiła. Jestem zdecydowanie na tak i zużyłam już kilka opakowań tego szamponu i na pewno będę do niego wracać. Jedynym minusem jest cena, kosztuje ok 22 zł, jak dla mnie za szampon to całkiem sporo. Ale często można je złapać na promocji

Nie pomógł mi.

Szampon zakupiłam razem z odżywką z tej samej serii. Szukałam produktu, który pomoże mi głównie rozczesać moje włosy i wygładzić. Niestety szampon nie jest na tyle wydajny i muszę za każdym razem dokładać, a po spłukaniu włosy wydają się szorstkie w dotyku i porowate.
Więcej go już nie kupię.

Taki sobie, raczej słaby

-nie jestem fanką tego szamponu, niby średni, a jednak bardziej w stronę słabego,
-bardzo chemiczny zapach, mega nieprzyjemny, intensywny i chwilę się utrzymujący,
-konsystencja gęsta, kremowa, trudno ją spienić, trzeba dodać naprawdę dużą ilość wody, wtedy jest już ok,
-niby szampon regenerujący, a po umyciu włosy aż skrzypiały, mam wrażenie, że zbyt mocno domywał,
-przez tę konsystencję nie był wydajny, musiałam go ciągle dokładać,
-jak na szampon drogeryjny i swoją wątpliwą jakość to stosunkowo drogi,
-nie dawał mi długiej świeżości, włosy przetłuszczały się szybko, a w ogóle nie mam z tym problemu,
-po umyciu nie wyglądały na idealnie czyste, więc mimo wrażenia, że zbytnio oczyścił, prawdopodobnie nie doczyszczał włosów z odżywek, produktów do stylizacji, itd.,
-u mnie niestety nie dość, że nie przyniósł pozytywnych rezultatów obiecywanych przez producenta, to na dłuższą metę pogorszył stan włosów,
-stały się przesuszone na końcach, a tłuste na głowie, do tego matowe, łamliwe,
-loki nie chciały się po nim ładnie kręcić,

+szeroko dostępny, jest wszędzie,
+jest wiele rodzajów,
+wygodne opakowanie, bardzo poręczne,
+łatwo wydobyć kosmetyk z opakowania, nawet do końca,
+estetyczne opakowanie, na pewno wyróżnia się na tle szamponów drogeryjnych

Nie polecam tego szamponu. Mam suche, kręcone włosy i kompletnie sobie z nimi nie poradził.

Stanowczo nie

Zachęcona dobrymi opiniami, kupiłam go razem z odżywką z tej samej serii na promocji w Rossmannie. Po pierwszym użyciu byłam zachwycona. Włosy gładkie, miękkie i lśniące. Sam szampon wygląda i pachnie pięknie. Niestety po kilku myciach moje włosy zaczęły bardziej niż zwykle się przetłuszczać ( rano umyłam, wieczorem tłuste u nasady). Potem pojawił się łupież i swędzenie skóry głowy. Okazało się, że to wina szamponu który wysuszył zarówno skórę głowy jak i same włosy. Zmieniłam szampon i wszystko wróciło do normy. Zdecydowanie nie polecam.

Nie dla posiadaczej cienkich włosów

Mam długie i cienkie wlosy,chciała m je odżywic,wiec stalam się posiadaczką tego szamponu. Szampon odżywia wlosy,sprawia,ze wyglądają zdrowo i dobrze sie rozczesuja. Jednak stosując go,nie mogłam poradzic sobie z przetluszczaniem sie włosów. Do tego stopnia,ze jak umylam wlosy rano,to juz pod koniec dnia nie wygladaly najlepiej. Co do opakowania,uważam,ze szampon z dozownikiem byłby wygodniejszy.

Misja spełniona

Szukałam regenerującego szamponu i przy kasie zobaczyłam ten. Była dobra cena (ok.12zł) więc wziełam. Okazało się, że jest to bardzo dobra pozycja. Miałam bardzo zniszczone włosy po rozjaśnianiu. Myślę, że teraz są w lepszej kondycji.

Najbardziej regenerujący

To najlepszy szampon jaki miałam ,regeneruje,odżywia,włosy stają się od razu gładsze,milsze w dotyku,wyglądają na zdrowsze,końcówki włosów nie są po nim przesuszone,zapach szamponu jest przyjemny ale cena jest zbyt wysoka

Genialny!

Szampon spełnił moje oczekiwania! Ciężko zadowolić włosy wysokoporowate, po rozjaśnianiu aczkolwiek mu się to udało! Szampon mimo małej pojemności jest wydajny - dobrze się pieni, wygładza niesforne włosy, stają się one błyszczące, po wysuszeniu czuję nawilżenie. Polecam!