Pierre Fabre, Elgydium, Przeciwpróchnicowa pasta do zębów

Pierre Fabre, Elgydium, Przeciwpróchnicowa pasta do zębów

Pasta przeciwpróchnicowa Elgydium do codziennego użytku z aminofluorkiem 2-giej generacji, polecana również osobom z aparatami ortodontycznymi. Zawiera odpowiednią dawkę fluoru dla zapewnienia skutecznej ochrony zębów. Działanie opiera się na dwóch aktywnych składnikach:
- Fluorinol - aminofluorek 2-giej generacji, szybko wnikając w szkliwo wpływa na jego szybką remineralizację.
- Syliglicol - chroni powierzchnię szkliwa, zatrzymując na niej Fluorinol nawet po szczotkowaniu.

Najlepsza pasta.

Mam obsesję na punkcie zębów. Mam też obsesję na punkcie past do zębów. Posiadam zdrowe i proste zęby ( dzięki aparatowi na zęby) jedyny minus mojego uzębienia to nadwrażliwość głównie na słodkie i kwaśne. Długo byłam i jestem fanką pasty bez fluoru Dabur z neem. Używałam jej non stop przez 2 lata i nie mam ani jednego ubytku, a moje ząbki są bardzo białe jak po pastach wybielających....niestety nadwrażliwość jak jest tak była. Postanowiła odpocząć od Dabura i zainteresowała się tą pastą. Zużyłam już 2 tubki i co mogę powiedzieć:
-nadwrażliwość zmniejszyła się znacznie, praktycznie już mi nie przeszkadza aż tak.
-zęby są bardzo białe i oczyszczone.
-oddech jest świeży na długo.

Kurcze...chyba znalazłam swój ideał.

Minusiki:
-cena.
-dostępność.

Pasta jest naprawdę świetna. Ma miętowy smak, taki jak lubię, pieni się w sam raz i faktycznie czuje, że moje ząbki są chronione przed próchnicą. Póki co zostaje z nią na dłużej. Ona plus Dabur są moim zębowym odkryciem.

Używam tego produktu od: lipca.
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

dobra

plusy=
- ziolowa
- wzmacnia zęby
- nie pali , nie jest mocna jak np wybielajace
- dobrze czysci zeby i odswierza oddech

minus=
- czesto jej nie ma w sklepach
- droga poza promocja bo i za 17 zl widzialam w aptece

Używam tego produktu od: 4mce
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Kolejna znakomita pasta Elgydium

Kupiłam ze względu na skład.
Pasta zawiera FLUORINOL - aminofluorek 2-giej generacji - patent firmy Pierre Fabre (opatentowany aminofluorek jeszcze szybciej remineralizujący od aminofluorku zawartego w paście Elmex).
Zalety :
-świetny skład
-znakomicie myje zęby ,sa gładziutkie, a oddech świeży
-nie podrażnia
-dobrze się pieni
-jest bardzo wydajna.
Można ją dorwać w promocji nawet za 8 zł.

Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze wciąż w użytku