Gillette, Venus, Snap, Maszynka do golenia

Gillette, Venus, Snap, Maszynka do golenia

Pojemność 1 szt
Pojemność 1 szt

Gillette Venus Snap to pierwsza kompaktowa maszynka do golenia dla kobiet, która dzięki swoim wymiarom z łatwością mieści się w damskiej torebce, torbie podróżnej, czy też torbie na siłownię.Jej 5 ostrzy i aktywowane pod wpływem wody paski nawilżające to po prostu idealne rozwiązanie dla jeszcze bardziej gładkiego i dokładnego golenia. Mini uchwyt, idealnie dopasowany do palca i kciuka, zapewnia wygodę podczas golenia, a oddychające kompaktowe etui umożliwia łatwe przechowywanie.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Świetny pomysł na design

Bardzo dobry pomysł na dezajn krótkiej, szerokiej rączki, która pozwala na precyzyjne kontrolowanie siły nacisku na skórę nawet w trudno dostępnych miejscach.

Fajna, ale za droga

Maszynka jest naprawdę w porządku. Ma fajne opakowanie przydatne w podrozy, wygodnie się jej używa i wystarczy spokojnie na kilkanaście razy. Ale wciąż to tylko maszynka i uważam, że jej cena jest stanowczo zawyżona. Kupiłam ją w promocyjnej cenie w Hebe razem z mini żelem do golenia za bodajże 15zł i ta cena jest wg mnie w sam raz. Nie zaplaciłabym więcej.

No chyba jednak nie...

Nie wiem czemu ją kupiłam. Niby nie jestem gadżeciarą, nie daję się nabierać na pitu pitu urocze pierdółki a jednak odkąd zobaczyłam reklamę to jakoś mnie ciągnęło żeby tą maszynkę kupić.
Teraz zastanawiam się po kiego grzyba ją brałam? po pierwsze mnie turystyczna i mini wcale nie jest potrzebna. Stwierdziłam wręcz że ja wolę takie maszynki z długą rączką. Po drugie mnie się nie podoba wykonanie rączki, z jakiegoś dziwnego jak dla mnie tandetnego plastiku to jest. Po trzecie ja chyba wolę takie nieruchome główki a to mi lata, klei się i jakoś nie leży. No goli owszem fajnie, i może ciut dłużej niż jednorazówka za 3 czy 7 zł, ale żeby tyle za to płacić? wczoraj poszłam do rossmana kupić wkłady i po długim wahaniu odłożyłam je na półkę. w ostatniej chwili stwierdziłam że chyba na mózg mi padło! za 40zł za 2 szt nożyków! Za to to ja będę miała zapas maszynek na rok. A wczoraj kupiłam za tą kasę serum z wit. C to chyba lepiej wydane pieniądze...

Bardzo cwany

Pomysłodawca tego konkretnego produktu jest cudowny. Problem z podróżami się rozwiązał. Otrze nieco szybciej się tępi, ale można je dokupić. Ruchoma końcówka pozwala na dokładne golenie. Najbardziej zachwycona jestem pomysłem opakowania. Mieszkałam swego czasu w miejscu gdzie pod prysznicem półka była złożona z kilku metalowych prętów (takie półki dostępne w sklepach i przyczepiane na haczyk lub przyssawkę). Niestety KAŻDA maszynka mi z tej półki spadała pod nogi. Z tym produktem nie mam tego problemu. Warte docenienia.

Jest ok

Kupiłam tę maszynkę, z myślą o mojej wrażliwej, bardzo wrażliwej skórze ( po goleniu robią mi się krostki). Pierwszy raz gdy jej użyłam, byłam pewna że to jest to! Naprawdę zero podrażnień, super nawilżenie. Maszynka jechała gładziutko, bez żadnego bólu czy krwi. Ma 5 ostrzy to jest duży plus. Jednak jak dla mnie jest za droga, ponieważ po gdy użyłam drugi raz już było widać wielką różnice w goleniu, nie jechała tak swobodnie.. a tak po 5 razach jest jak zwykła maszynka o wiele tańsza. Może tylko ja miałam takie odczucia! Ale myślę, że warto spróbować. :)