Garnier, Fructis, Grow Strong, Szampon wzmacniający (stara wersja)

Garnier, Fructis, Grow Strong, Szampon wzmacniający (stara wersja)

Szampon wzmacniający Grow strong przeciw wypadaniu jest przeznaczony do włosów osłabionych. 1Ox większa odporność na wypadanie. Wzmocnienie rosnących włosów.

średniak

Fanką tego szamponu niestety nie zostałam.
Zalety:
+ cena - kupiłam go w zestawie z odżywką za 10 zł
+ pojemność - 400 ml - wystarcza na dłuższy czas
+ gęsta, kremowa konsystencja
+ dobrze się pieni
+ ma przyjemny, cytrusowy zapach

Wady:
- włosy po umyciu są szorstkie w dotyku, bez odżywki się nie obejdzie
- przy dłuższym stosowaniu przesuszyły mi skórę i leci mi łupież
- nie zauważyła żadnego, obiecanego efektu

Średni

Używałam szamponu, odżywki i dwa razy w tygodniu maseczki z tej serii. Stosowałam przez miesiąc. Oczywiście maseczkę mam do tego pory.
Szampon pięknie pachnie owocowo, jest dość gęsty i bardzo dobrze się pieni. Włosy po umyciu są pachnące, łatwo można je rozczesać, miękkie . A jak sam efekt przeciw wypadaniu i odporności włosów ? Nie zauważyłam nie wiadomo jakiej poprawy włosów. Wg mnie średniak

Hmmmm...

Szampon jest raczej przeciętnym produktem. Na plus to na pewno zapach i...no właśnie i tyle chyba. Bardzo szybko po nim przetłuszczają mi się włosy. O efekcie wzmocnienia czy przyśpieszenia wzrostu włosów można tylko pomarzyć. Jest wiele lepszych produktów na rynku. Tym nie warto sobie zawracać głowy.

Nie polubiliśmy się

Szampon zamknięty jest w plastikowej butelce z zatrzaskiem. Bardzo dobrze widać stopień zużycia produktu. Szampon ma gęstą konsystencję i owocowy zapach, dobrze się pieni, jest wydajny. I to tyle, jeśli chodzi o jego zalety. Poza tym przetłuszcza mi włosy u nasady, natomiast na całej długości są przesuszone, puszą się i wyglądają, jak siano. Wzmocnienia, nawilżenia czy pięknego blasku niestety nie zauważyłam. W moim przypadku ten produkt po prostu nie działa.

Bez polotu.

Kupiłam, z myślą,że a może pomoże co do wypadania włosów.. Przeliczyłam się.

+ ładny zapach- w sumie lepiej dla mnie pachnie goodbye damage.
+ ułatwia rozczesywanie,
+fajnie się pieni.
+cena,
+wydajność.

- nie jest skuteczny, po prostu nie wzmacnia, jak zapewnia producent.
- jest słabo dostępny,
- i te zamknięcia butelek, każda ma tą samą wadę- ciężko je otworzyć.

Także nie wrócę więcej do niego.

Beznadzieja

Szampon oprócz ślicznego zapachu nie ma chyba żadnych zalet. Włosy są po paru godzinach od jego użycia tłuste i oklapnięte. Poza tym włosy zamiast być mocniejsze to po jego regularnym używaniu bardziej wypadają. Porażka, nie dałabym za niego nawet 5 zł.

Jeden z ulubionych :)

Kolejny udany szampon Garniera :)
Lubię go za:
+ fantastyczny, świeży zapach typowy dla produktów Fructis
+ wydajność
+ odpowiednia konsystencja
+ cena - w promocji około 8 zł
+ pojemność - 400 ml
+ i co najważniejsze działanie - szampon dobrze oczyszcza włosy, nie obciąża ich, ułatwia rozczesywanie i pozostawia je w dobrej kondycji. Jeśli chodzi o działanie wzmacniające sama nie wiem. Nie stosuję wszystkich produktów z tej linii, ponadto zamiennie używam 2-3 szamponów, jednak używając tego szamponu przez okres 2 tygodni zauważyłam jakby włosy odrobinę mniej się łamały i były mocniejsze.

Wrócę do niego nie raz :)

Taki sobie

Moje włosy po umyciu tym szamponem są strasznie napuszone:/największym plusem jest to że włosy mniej się przetłuszczają.Co do wypadania,włosów wypada mniej ale trudno jest mi stwierdzić czy jest to działanie szamponu.Ogólnie szampon jest taki średni na jeża,zdecydowanie lepszy jest Goodbye Damage.

Niezły

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ dobrze się pieni
+ nawilża
+ wygładza
+ ułatwia rozczesywanie

minusy:
- nie wzmacnia

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ niska cena
- słaba dostępność
- trudne do otwarcia opakowanie

Mistrz !

Szampon jak mówi producent ma wzmacniąć włosy i zapobiegać wypadaniu.Kupiłam go w nadzieji że wzmocni moje osłabione włosy i będe wygladały lepiej.Mycie nim jest przyjemnością.Ma piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach.Włosy są miękkie, wygładzone, nie obciążone,dobrze się układają.Lekkość włosów jest wyczuwalna.Włosy wyglądają zdrowo.Ogólnie lubię szampony fructis, za ich piękne zapachy, gęste konsystencje oraz to że nie wysuszają skóry głowy ani włosów.Polecam.

Plusy-
-Bardzo wygładza włosy
-miękkie
-Błyszczące
-Zapach długo utrzymuje się na włosach
-Wyglądają zdrowo i pięknie
-Są lekkie
-Puszyste

Minusy-
-Brak

Według mnie szampony Fructis są nie doceniane przez Polki.Dają one efekt zdrowych lśnionych włosów.Ostatnio używałam Szamponu popularnego Pantene i niestety okazał się wielkim bublem.Nie dorównywał temu oto Szamponowi :)

Pozdrawiam i Polecam !!! :) Każdy będzie zadowolony.

Świetny

Ten szampon jest wybawieniem dla moich włosów.
Nie skleja, spadła ilość wypadających włosów oraz nadaje uczucie lekkich włosów. W dodatku widać po kilku stosowaniach, że włosy stały się gęstsze.
Polecam :)

Zginął w tłumie

Najpierw kupiłam odżywkę, później dokupilam szampon... Źle nie jest, ale szału nie ma, zginie mi gdzieś w tłumie innych kosmetyków ;)

Plusy:
- duże opakowanie za niską cenę
- całkiem przyjemnie pachnie
- nie przetluszcza włosów jakoś specjalnie

Minusy:
- nie wzmacnia, nie hamuje wypadania włosów
- są szampony, po których włosy wyglądają lepiej
- i niestety, po długim czasie bez - dostałam po nim łupież