Marion, Chusteczki do higieny intymnej z ekstraktem z rumianku i kwasem mlekowym

Pojemność 10 szt

Chusteczki do higieny intymnej Marion zapewniają długotrwałe uczucie świeżości i czystości intymnych części ciała. Delikatnie pachnące chusteczki nasączone zostały specjalną formułą zawierającą kwas mlekowy, który przyspieszają odnowę naskórka oraz pomaga utrzymać fizjologiczne pH sfery intymnej oraz ekstrakty z rumianku i miodu, działające kojąco i łagodząco na podrażnioną skórę.
Idealne do codziennego użycia w domu, w pracy i w podróży. Nie zawierają barwników i alkoholu.

Chusteczki do higieny intymnej

Zwykle unikam produktów z rumiankiem, bo potrafią mnie uczulić. W przypadku tych chusteczek spotkało mnie miłe zaskoczenie. Zero podrażnienia, przyjemny zapach. Jak reszta chusteczek Marion stanowią niezbędnik w torebce, idealne do użytku poza domem.

Bardzo dobre

Idealnie się sprawdzają i dodatkowo mają miły,swieży zapach. Nie podrazniają i nie wywołują alergii, super się sprawdzają na skórze skłonnej do podrażnień.

jak najbardziej

Pięknie pachną rumiankiem, są świetnie nasączone co jest dla mnie ważne w tego typu chusteczkach. Opakowanie jest małe zawiera 10 sztuk, jest przez to poręczne i mogę je wrzucić do torebki i mieć zawsze przy sobie. Chusteczki nie podrażniają ani nie uczulają.

jestem na tak :))

+ cena
+ dobrze oczyszczają
+ odświeżają
+ dobrze nasączone
+ zapach
+ idealne do torebki, w podróży, a nawet żeby przetrzeć ręce ;)
+ cena
+ szczelne opakowanie, nie rozwala się po kilku otwarciach

Jestem na TAK :) minusów nie odnotowałam.

Bardzo dobry produkt

Produkt polskiej firmy, ktora zdobyla moje zaufanie, a dzieki temu czesto kupuje ich produkty. Zaczęło sie od olejkow, a przeszłam do kolejnych produktów. Chusteczki rumiankowe kupilam w jednej z drogerii. Cena jest zachecajaca bo ok. 2,50 zł za opakowanie, w ktorym znajdziemy 10 sztuk. Chusteczki maja przyjemny zapach, sa odpowiednio nawilzone, odswiezaja i oczyszczaja. Opakowanie jest na tyle male i praktyczne, ze mozna je wsedzie ze soba zabrac. Sa moim niezbędnikiem w torebce, juz kupilam kolejne rodzaje. Moje opakowanie jest troche inne - załączam zdjęcie. Polecam.

Bardzo dobre

- łagodne, nie podrażniają
- dobrze oczyszczają i odświeżają, kiedy nie można się normalnie umyć
- są duże i mocno wilgotne, o delikatnej fakturze
- przyjemny zapach
- nieduże opakowanie - 10 sztuk, dla mnie to zaleta, bo nie potrzebuję 25 sztuk do torebki
- tanie
- opakowanie jest szczelne, dobrze trzyma wilgoć

POLECAM

Dopisek: Odejmuję 1 gwiazdkę, bo ostatnio chusteczki mnie czasem jednak podrażniają.