L'biotica, Maska na dłonie peelingująca

L'biotica, Maska na dłonie peelingująca

Peelingująca masa na dłonie L`biotica delikatnie usuwa martwy naskórek, przywraca skórze rąk jednolity koloryt i delikatność. Bogactwo w naturalne składniki takie jak aloes, ekstrakt z kwiatów róży oraz papai sprawiają, że maska działa jak naturalny peeling. Zawarty w składzie kwas hialuronowy oraz allantoina dodatkowo pielęgnują i nawilżają skórę dłoni. Maska doskonale przygotowuje do zabiegów regenerujących oraz manicure. Zmiękcza oraz pomaga delikatne i skuteczne usunąć narastające wokół paznokci skórki. Dzięki nowoczesnej technologii substancje aktywne zawarte w masce są doskonale wykorzystane przez skórę. Maska w postaci rękawiczki spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i wspomaga ich efektywniejsze działanie. Dla utrzymania efektu gładkich, zadbanych dłoni zabieg należy powtarzać 1-2 razy w tygodniu.

maska do rąk
Skóra
normalna

Używa produktu od: próbka

Nie polecam

O dłonie staram dbać się, nie mam brzydkich ani super zadbanych. Normalne :) Kupując te rękawiczki byłam ciekaw jak wygładzą skórę i ją nawilżą. Szczerze? Trochę się zawiodłam. Zdecydowanie użycie choćby zwykłego peelingu do ciała lub do dłoni daje lepsze efekty niż zastosowanie tejże maski peelingującej. Owszem dłonie są trochę gładsze, trochę nawilżone ale zdecydowanie, przynajmniej ja uzyskuję lepszy efekt dzięki zwykłemu peelingowi i kremowi do rąk. Osobiście nie polecam, lepiej użyć wypróbowany peeling jaki mamy w domu i krem.
Ps. od kiedy używam? miałam jedno opakowanie, na raz. tak ten produkt jest sprzedawany. Takie małe sprostowanie .

Działa

Kupiłam zachęcona maską na stopy z tej samej firmy, która jest rewelacyjna. Miałam bardzo przesuszone ręce z powodu pracy ( papierologia ), z którymi kremy sobie nie radziły. Z początku byłam bardzo zawiedziona, skórki wokół paznokci jakie były takie zostały, i sucha skóra również choć może i była poprawa ale bardzo delikatna. Jednak z czasem zauważyłam znaczną poprawę, skórki zniknęły, a po suchości dłoni nie ma ani śladu pomimo tego, że papierów w pracy nie ubyło,a nie stosuję żadnego kremu. Polecam, warto wypróbować;)

Zawiodlam sie

Myslalam ze po rewalacyjnej masce na stopy z tej samej firmy nie zawiode sie, a jednak. Produkt nie zadzialalam na moje rece. Nie czuje zadnego nawilzenia a tym bardziej zluszczenia. Nie mam mocno zniszczonych rak, wiec tym bardziej produkt traci w moich oczach. Nie polecam. Efektywniejsze zluszczenie osiagnie sie za pomoca cukru i oleju kokosowego.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

dłonie jak marzenie

Maskę trzyma się na dłoniach od 20 do 30 minut.Później myjemy ręce ok.1 minuty.
Efekty:
-gładka ,nawiżona , delikatna skóra
-znikają wszelkie przebarwienia-znajomej usunęła nawet plamy po nikotynie
-znakomicie radzi sobie ze skórkami przy paznokciach-po przetarciu ręcznikiem nie ma po nich śladu
-nie podrażnia,nie piecze.
Krem zaaplikowany po zabiegu jest dosłownie &quot;spijany&quot;-warto dać grubszą warstwę.
Gdyby była tańsza ,stosowałbym ją co tydzień.

Używam tego produktu od: drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania